Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
16768707273172

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. července 2013
    Mě to nějak nefunguje už několik dní. Spíš se mi to nějak porouchalo u mne. Dneska jsem prošvihl Portál 2 za pouhou stovku.
    Ale možná je to dobře. Když tak čučím na všechny ty slevy. Asi bych se u pár kousků neudržel a zakoupil. A pak bych spálil spoustu času hraním a nakonec litoval, že jsem místo toho raději nedělal něco užitečnějšího. :D

    Ale Age of Empires HD by mohl mít nějakou pěknou slevičku :D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Montezuma3 tak si někomu řekni ať ti to zakoupí jako dárek, pak si to vyřídíte jinak :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 15. července 2013
  • No a pak to jde ještě koupit od Rusů, kteří mají poloviční cenu z těch 75 procentních slev :-D (třeba u Skyrimu to nejde, ale u drtivě většiny her ano).
  • @Everett_Young huš, alespon někdo podoporuje vyvojáře. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ach né. Já to rozchodil. :dance:
    A už nakupuji! Jsem ztracen. Ať mě vemou Jiní :other:

    Mirror's Edge za 70 Kč a Reus za stovku. Ou jé.

    @Everett_Young Jasně. Tam je to hodně levné. Bioshock Infinite se stala mojí velkou srdcovkou a přesto bych si jí teď nekoupil, i když je v 50% slevě. 25 euro za hru prostě nedám. Ale stovku za dobrý prověřený kousek? Co to je. Stovku mě denně stojí oběd. A tady to mám navíc v cloudu. Můžu tu hru smazat a znovu si jí nainstalovat kdykoli a kdekoli. Legálně a k tomu achievementy, jupííí =D
  • @Montezuma3 Další důvod proč nenakupuju přes steam - mé finance nejsou neomezené a já bych se neudržel. Stačí že jsem dal českým vývojářům 1200 za Mafii 2 i se všemi datadisky. Měl jsem jí hned jak vyšla.
  • Tak jsem poprosila o Reus :-)

    Jo cloud je bezva věc a hlavní věc, co se mi na steamu líbí je, že se všechny patche instalují automaticky, když vyjdou a nemusím hledat, lovit,...navíc jsou tak nějak prověřené a mám jistotu, že budou kompatibilní a čisté - to je hodně příjemné.
    Teď zrovna roztáčím Universe sandbox - velmi interesantní :-)


    A plnění ačívmentů je taky moje slabůstka :-D
  • @Montezuma3 Ach ty lišiak.. uŽ aj ja mam mirror edge... musel som za tu cenu
  • upraveno 15. července 2013
    A já už mám Reus:-) Ale zrovna plním ačívmenty Universe sandboxu :-)

    Právě jsem splnila Answer!!! :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Ach ne! podruhé.
    Já ten steam neměl zapínat. Právě jsem totiž zjistil, že Civ 5 má nové rozšíření.
  • Jasně - tu jsem taky dostala :-) A jsou v ní kartičky:-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Na co ty kartičky jsou?
    Já mám jednu. Bioshock Infinite s Elizabeth :-*
  • @Montezuma3 Nedoporučuju, ta hra vypadá zhruba stejně jako stará, těžko se přizpůsobuje širokoúhlému monitoru a často padá.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 16. července 2013
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Arutha2321 jo GOG je taky pěkná past na peněženku :-D
  • @Blackfish já s civkou neměl žádný problém po aplikaci ....ehm eh :twisted:
  • Taky jse si u vás všimnul, žě si nekupujete hru, ale spíš chcete slevu =D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @M1on Nechci slevu zadarmo!
  • upraveno 16. července 2013
    Samosebou - přece nebudu kupovat hry za 1500, když je můžu mít za 100 a to naprosto legálně a se vším komfortem a hlavně! bez cedla, které se opotřebuje, škrábne a je třeba věčně vytahovat - to nenávidím. Hry s cedlem v drajvu prostě nehraju. Buď to jde řešit přes demon tools nebo to nechcu. A Steam je pro mne ještě lepší varianta :-p
  • Otázka na holky - doporučte mi nějakou hru, která stojí za hraní :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. července 2013
    @Černá_Alison Nejčastěji hraju Mahjong Titans a Spider Solitaire (zkouškové a psaní prací by mohlo vyprávět) =D
    Já moc často hry nehraju - jen takové ty nejprofláklejší kousky a ne mockrát dokola. Ale hry, které mě nejvíc kdy bavily jsou: Age of Empires 1+2 (3 mi nějak nesedla), Warcraft 3 (+ Frozen Throne), Mafie 1+2, Zaklínač 1+2, Oblivion, Skyrim a Lemming + Lemris :D
    Jo a taky Bulánci :D
  • Až na Mafii, kterou hrát nebudu znám :-) Jo Age of Empires taky první dva. Jen mne vytáčelo, že počítač klidně hrál tři bitvy najednou na různých místech, zatímco já stěží stíhala jednu s tím pitomým označováním. Takže se má taktika scvrkla do masivní obrany + postavit div světa :(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison AoE jsme hráli s bráchou po síti a vždycky mě děsně rozdrtil, syčák jeden. Mě totiž vždycky bavilo stavění a vylepšování, takže on se přihnal s bandou s klacky a rozmlátil moje vyvinutý budovičky a byl konec =D
  • @Krisa Přesně tak! To apgrejdování a plánování města a co nejlepší rozestavení budov s nejefektivnějšími výsledky - to bylo bezva, ale to, že mi to někdo zlikviduje jsem z duše nenáviděla:-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison Ale zas tam byly super kampaně, které byly přímo o vylepšování...kruci, asi si to budu muset zase zahrát (brácha si nějaké AoE nainstaloval do mého notebooku, když jsem byla týden pryč a zatím jsem odolávala).
  • :-D jen se do toho dej:-)) Přivede tě to na jiné myšlenky :-)
    Já bych si dala Settlery - 1,2,3 - ty byly vynikající - kéž by je lupli na steam. Ohromnou radost mi udělali z Ufem (enemy unknown).
  • upraveno 16. července 2013
    @Černá_Alison Veľmi podobné ako Settlers, a výborné, je séria Cultures, neviem či to poznáš.

    Hlavne druhý diel ma bavil.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.