Deskovka Hra o trůny

upraveno 5. května 2011 v Deskové hry
124678

Komentáře

  • upraveno 12. října 2008
  • upraveno 12. února 2009
    tak Hru o trůny už mám doma rok a ještě jsem ji pořádně nehrál :(
  • upraveno 12. února 2009
    Peca: mé srdce krvácí, když to čtu. To já už se rok rozhoupávám ke koupi. Ale pořád jaksi ty finance...
  • upraveno 13. února 2009
    hráváte to někde pravidelně? Se mnou to manželka nechce hrávat :-)
  • upraveno 13. února 2009
    Pravidelně ne, sraz icefire byl zatím jen jednou,já to občas hraju s kámošema a teď plánuju nějaký srazík s dětma, kterejm dělam vedoucího na táboře, pač na táboře je to děsne chytlo a někdy sme hru měli rozhranou několik dní, pač trvala opravdu mnoho hodin :)))
  • upraveno 13. února 2009
    Já myslel, že se to dá hrát od tří lidí. Nebo už od dvou?
  • upraveno 13. února 2009
    Já to hrál asi 8x
  • upraveno 16. února 2009
    tak co kdybychom se nad tim nekde potkali? :-)
  • upraveno 16. února 2009
  • upraveno 16. února 2009
    Jé, to já bych si to chtěl taky zahrát. Dalcor mi to jednou sliboval, ale pak z toho sešlo. :((
  • upraveno 17. února 2009
    Super, tak už jen někoho, kdo hru má. Chrouste? zbz? :-)
  • upraveno 17. února 2009
  • upraveno 19. února 2009
    Určitě by se hodil víkend, protože ta deskovka je na opravdu hodně dlouho. Já se se svoji partou ještě nesetkal. Jinak už mám i rozšíření, takže nás může být 6 + přihlížející s tím,že já klíďo hrát nemusím. Kde si dáme sraz je jedno buď outpost nebo nějaká restaruace, kde nejsou lidi (salónek) a o jednom vím je to vedle Náměstí Míru. Takže spřádejte plány ať se to hejbe.
  • upraveno 21. února 2009
  • upraveno 21. února 2009
    Já příští týden ani v Praze nejsem. Ale ten svátek rovnodennosti považuji za dobrý nápad. Zapálíme oheň a budeme kolem něho poskakovat.
  • upraveno 21. února 2009
    Nebo zapálíme zlovlka jako takové symbolické rozloučení se zimou :-)
  • upraveno 21. února 2009
  • upraveno 21. února 2009
  • upraveno 21. února 2009
  • upraveno 21. února 2009
  • upraveno 22. února 2009
  • upraveno 22. února 2009
  • upraveno 22. února 2009
    Chlapci, chlípné popisy raději přes private messages. :-)
  • upraveno 22. února 2009
    a mě to zrovna začalo zajímat...
  • upraveno 22. února 2009
    Pěkný avatar. Jsi samec nebo samice? :-P
  • upraveno 22. února 2009
    co se tohodle tématu týče, tak čuba =P ale alfa, definitivně alfa.
  • upraveno 22. února 2009
    Já jsem taky alfa. Nesnáším bety. Vlastně je trhám. :-P
  • upraveno 23. února 2009
    Alek: dekoskovku mam (bez rozsireni) , vikendy plne, ale pres tyden bychom se mohli sejit :-)
  • upraveno 24. února 2009
  • upraveno 24. února 2009
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.