Pravidelně ne, sraz icefire byl zatím jen jednou,já to občas hraju s kámošema a teď plánuju nějaký srazík s dětma, kterejm dělam vedoucího na táboře, pač na táboře je to děsne chytlo a někdy sme hru měli rozhranou několik dní, pač trvala opravdu mnoho hodin :)))
Určitě by se hodil víkend, protože ta deskovka je na opravdu hodně dlouho. Já se se svoji partou ještě nesetkal. Jinak už mám i rozšíření, takže nás může být 6 + přihlížející s tím,že já klíďo hrát nemusím. Kde si dáme sraz je jedno buď outpost nebo nějaká restaruace, kde nejsou lidi (salónek) a o jednom vím je to vedle Náměstí Míru. Takže spřádejte plány ať se to hejbe.
Komentáře