Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1155156158160161394

Komentáře

  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Krisa
    totální nostalgie :-)
    já si asi projedu nějaký ten komix :-)
  • upraveno 2. května 2013
    Shodnem se na tom, že na animovanýho asterixe nemá žádnej hranej, nejlepší byl první, kleopatra byla dobrá a myslel jsem si že olympijské hry jsou peklo, až do té doby, co jsem viděl ten poslední - v británii.

    :)



  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Blackfish CO? Oni jsou už 4. hraní Asterixové 8-O
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    než se sbalím a tenhle pekelný stroj vypnu tak taky přihodím -



    a pak ještě - ( prej že sprostě mluví jen starší bratr pfffffff)

  • Jasně Krisí ženo :) A poslední dva patří do kolonky odpad.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Blackfish Ty jo, tak to já jsem nějak zaspala dobu - viděla jsem první 2 (Kleopatra mě nebavila), třetí jsem nedokoukala a o čtvrtém vůbec nevím...
  • @Krisa Dům, kde se zatmívá rozum =D jo to znám, tak si připadám na každém úřadě.
  • Neznáte někdo nějaký dobrý film o 60. letech (zahraniční, ne Pelíšky, ty už znám, stejně jako půlka národa, nazpaměť)? Zítra máme s kamarády takovou komorní hippies akcičku, tak bych se chtěla trošku naladit, ale nic mě nenapadá :-)
  • Easy Rider neviděl jsem to celý moc mě to neba.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Vlasy, Forrest Gump.
  • Pomáda :)
  • @Arutha2321 Ne, prosím, nechtěj abych zase měla noční můry s Travoltou, jak se svůdně houpe v bocích. A ty songy nám jednou hráli tři hodiny v kuse, když jsme jeli na školní zájezd do Anglie (potom to naštěstí vyměnili za Helenku Vondráčkovou :-) ), to bylo šílený!
    Ale Vlasy bych mohla dát, z těch jsem vlastně viděla jenom kus mezi reklamama na Nově.
  • Mně se velice líbilo tohle:
    http://www.csfd.cz/film/259202-paskove/
    Jsou to taková ruská Šakalí léta, super hudba, oblečení... :-) Akorát jsou to spíš 50. léta.
  • upraveno 2. května 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Michelle Ty kostýmy! (Kde je slintající smajlík)
  • @Lady Sansa @Krisa Určitě se na to podívejte, zatím se to líbilo každému, komu jsem to doporučila :-) Je to takové strašně milé, ta hudba je fakt výborná a chytlavá a nad těma šatama jsem si taky zaslintala :-D
  • @Michelle No, dobře dobře, přesvědčila jsi mě a navíc v tom hraje Oksana Akinšina, což je určitě velká přidaná hodnota. Neví tu nějaká počítačově víc založená dobrá duše, kde by se to tak dalo stáhnout. Když to není na uložto, tak končím a slovu torenty nerozumím. :-)
  • @Lady Sansa Ta je tam úplně kouzelná :-) Já to měla asi z uložta, ale už to tam zřejmě není :-(
  • @Michelle Tak to tam hoď a pošli Lady Sanse odkaz.
  • @Michelle A pod jakým názvem to mám hledat? Má jich to totiž trošku povíce... :-)
  • @Everett_Young Můžu to zkusit, ale vzhledem k tomu, že filmy odtud stahuju třeba deset hodin... :-D
  • @Michelle Upload probíhá rychleji. Ale pokud stahuješ film který má třeba 800mb deset hodin, pak je asi čas promluvit si s poskytovatelem.
  • upraveno 2. května 2013
    @Lady Sansa Nj, ta transkripce :-)
  • @Michelle Děkuji a měla bys vědět, že jsi úžasná :-D
  • @Lady Sansa Nemáš vůbec zač, snad se ti to bude líbit :-) Já si pořídila i soundtrack :-D
  • Tak já ti tak za 4 hodiny dám vědět (ještě předtím mám v plánu Můj týden s Marilyn, protože to Vášovi slibuju už půl roku a pak se ze mě stává hustej hipík) :-)
  • Ten se mi taky líbil, budeš mít pěkný filmový večer :-)
  • Houska s tuňákem, piškoty, skoro prázdnej barák a dva kvalitní filmy, no co víc si přát? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nějaké dobré jídlo.
  • Já jsem ještě nevyrostlá, tudíž pochoutky typu pečená zelenina, játra, daněk na česneku s fazolkami okořeněný tymiánem, nadívané papriky zrovna moc nešmakují a když jsem sama doma, proč bych si nemohla dát to, co mi chutná a taky se to nemusí zdlouhavě připravovat? :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.