Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1153154156158159394

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Kolikokoli Mně se dabing Tangled strašně nelíbil - ale já nesnáším Kotka, takže to je asi dost ovlivněné tím. A navíc tam řekl místo "hospoda" slovo "hospa" - brrrrr, fujtajbl!
  • @Krisa Kotek je skvělý! Zbožňuju ho, IMHO velmi nadějný mladý herec (ale možná je to tím, že jako první jeho film jsem neviděla Snowborďáky ani Rafťáky, ale Únos domů, což je opravdu skvělý film).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Kolikokoli No jo, tak v tom bude asi hlavní rozdíl v našem vnímání dabingu Tangled. Já jen co zahlédnu/uslyším Kotka (i Mádla, aby v tom nebyl chudák sám), tak se mi otvírá kudla v kapse a zvedá kufr :)
    Snowboarďáky ani Rafťáky jsem neviděla a neplánuji to měnit.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Chmur Jo, hudba je skvělá

  • @Krisa Tak to by mě zajímalo, proč ho tolik lidí nesnáší, když to není kvůli Snowborďákům a Rafťákům (což je opravdu shit). :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Kolikokoli Mně je ten člověk strašně nesympatický - viděla/četla/slyšela jsem s ním docela dost rozhovorů, talk show a podobných věcí a navíc jsem viděla nějaký díl seriálu, kde spadl ze skály, ale v pádu se zachytil o větev (bylo to tragický). Herec klidně může být dobrý, ale nesedí mi jako člověk, protože mi přijde děsně afektovaný a trapný (zrovna jsem si vzpomněla na nějaký pořad, co uváděl a byl při tom "strašně vtipný").
  • @Krisa Jo, to bylo něco o videích, ne? To byla trapárna. Rozhovory s ním nesleduju, to se přiznám. Ale jeho dabing se mi líbí (nedokážu si představit koukat na Harryho Pottera v originále) a i některé jeho filmy (jako Únos domů). A teď se mi moc líbil v Hořícím keři.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Kolikokoli Dabing HP taky nemám ráda :).
    Já věřím, že herec může být dobrý, ale to je stejné jako se Shiou LaBlafem - jeho počiny zásadně nesleduji, protože mi vadí jak mluví, hýbe se i vypadá =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já mám tuhle alergii na Leonarda DiCapria. Hrozně těžko a dlouho jsem to překonávala.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. května 2013
  • Nejlepší byl v Total eclipse. Krásný film.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Dreamer
    :twisted:
  • Já beru Leonarda jako keřík u Kate Winslet (a to hlavně v Nouzovém východě), jinak ho nějak neřeším :-)
  • Já mám alergii na Tomáše Hanáka. Podle mého názoru je to nejhorší český známý herec. Proti němu hrají Kotek s Mádlem jako Jean Gabin. Kotek je samozřejmě narcis a trapák:-), ale Mádl je docela vtipný a nepřipadá mi jako hlupák:-)
  • Hlavně "zlej" Hanák, to je podívaná, kdy řešíte, jestli se máte smát nebo plakat :roll:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tomáše Hanáka miluju! Já mám celkově ráda všechny z Divadla Sklep. A Hánák se mi ještě ke všemu líbí a má charisma.
    Kde byl Hanák "zlej"?
  • Hanák je super! Ale znám ho jen z Místa nahoře :D. A nejlepší český ("malý") herec (tj. ne takové "velké ryby" jako je třeba Tříska atd.) je stejně Vetchý! :)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa V Gymplu moc hodnej nebyl :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Thorar Aha, to jsem vytěsnila, protože mi to přišlo debilní a vůbec nevím, že tam hrál :D (Tedy jestil myslíš ten film od Vorla a ne seriál na Nově, ten jsem neviděla)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa Film, seriál znám jen z ukázek, nevim jestli tam hraje. Ve filmu byl na přesdržku.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. května 2013
    Podle mě je velice dobrý herec/dabér Pavel Rímský (Rocky, Teal`c...)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Thorar A co ve filmu hrál? Já si pamatuju jen Vorla mladšího, Mádla a že Matonohu svedla nějaká studentka...
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Hrál tátu tý jedný holky co chodila s Mádlem nebo Vorlem, dost ji povzbuzoval a dodával sebevědomí až se z toho samou radostí řezala do rukou :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Thorar Aha, tak to vůbec nevím - on se mi ten film nelíbil a Vorel mě jím dost zklamal (miluju Pražskou 5 a Kouř)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Kouř je skvělej :-) Je to fajn fajnový!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.