Deskovka Hra o trůny

upraveno 5. května 2011 v Deskové hry
135678

Komentáře

  • upraveno 2. října 2007
  • upraveno 2. října 2007
  • upraveno 2. října 2007
    jj, stolní-stolová mě taky trklo, ale nepřišlo mi to tak hrozný a nechtěl jsem zbytečně jitřit česko-slovenské vztahy ;)
  • upraveno 2. října 2007
    Ťaaaahhhh... slovensko-české vzťahy sú putna! Čítať a hľadať chyby!!!!!!!!!!!!!!!!
  • upraveno 2. října 2007
    pošli mi to do prace an mail - nemuzu stahovat a doma se k tomu nedostanu
  • upraveno 2. října 2007
    Dalcor, mas to na Sezname ;)
  • upraveno 2. října 2007
    Poslal jsem ti nejake pripominky. BTW Joe: jec davam dohroamdy lidi an one shot Dreaming Cities - poslu ti premisu :)
  • upraveno 3. října 2007
    Dik a dik! ;)
  • upraveno 8. ledna 2008
  • upraveno 8. ledna 2008
    Zajímavé, ale stále bych si to chtěl nejdřív zahrát :-)
  • upraveno 16. ledna 2008
    Normální figurky na ty mapy pro deskovku, alespoň původní nenarve, ta je menší
  • upraveno 23. ledna 2008
  • upraveno 24. ledna 2008
  • upraveno 30. ledna 2008
    ahoj, nemate nekdo naskenovane vsechny karty teto hry? (mapu mam)
    diky, Petr
  • upraveno 31. ledna 2008
    tak sem nevydrzel a hru si objednal :)
    Petr
  • upraveno 31. ledna 2008
    To bylo rychlý...ale myslim, žes udělal dobře, naskenovaný to asi nebude mít fakt nikdo. I když karty na zahraničních webech jsou (ale asi ne zdaleka všechny a nebudou moc čitelný), tahle to budeš mít mnohem lepší. Tak ať to brzo přijde a užijte si to!
  • upraveno 31. ledna 2008
    kdyby si někdo objednával obě rozšíření ze zahraničí, tak bych se přidal, základní hru jsem si pořídil tady.
  • upraveno 1. února 2008
    Tak dúfam, že vám prídu vhod preložené české pravidlá! ;)
  • upraveno 1. února 2008
  • upraveno 1. února 2008
    Joeyeti : ty jsou fantastické a zcela neporovnatelné s těmi, které jsem vytáhl coby salátové seskupení z krabice.
  • upraveno 1. února 2008
    sakriš podpis
  • upraveno 1. února 2008
    Dankeschon, sa červenám ;)
  • upraveno 2. února 2008
    ahoj, zajimaly by me rozmery mapy (desky), v recenzi se mi zda ta deska moc velka. diky
  • upraveno 8. února 2008
    Tak hru už mám, vypadá luxusně. Deska po rozložení má necelých 60x90cm.
    Už se těším až si zahraju, zatím hltám pravidla :)
  • upraveno 8. února 2008
    Keď hltáš tie české, tak daj vedieť, ak narazíš na nejakú chybičku alebo nekonzistentnosť...
  • upraveno 8. února 2008
    tak když chseš chybky tak zatím nějake mám:
    1) str.10, odstavec "co je bojová síla?" - v tabulce u rytíře je hodnota "+2" v levém sloupci a má být v pravém
    2) str. 9, druhý odstavec, první věta - spojení "sousledná mořská území" - asi mělo být "sousední moř...."
  • upraveno 8. února 2008
    Dik! To prvé opravím, to druhé... je tu nejaký češtinár?
    Sousledný by malo znamenať nasledujúci po sebe...
  • upraveno 8. února 2008
    Tak to druhé máš asi dobře, to sem jen asi nepochopil :)
    jeste je na str.5 vlevo 2x slovo "rovnaký" místo stejný
  • upraveno 2. října 2008
    Ahoooooj. Tak po dloooouhe dobe se konecne zase hlasim a ozivam tim tuto deskovku. Jak jsem slibil,ze podam recenzi,tak zatim stale nemam datadisk, ktery koupim v nejblizsich dnech.Ani nevim zda-li na tento web nekdo chodi,tak by to chtelo (Aleku) rozsirit i do jinych webu. Proc pisu. Konecne chodim do prace (minuly pul rok jsem delal diplomku a nebyl cas) a tudiz budou penizky. O co mi de. S nejvetsi pravdepodobnosti se pokusim vytvorit to neoficialni rozsireni pro 9 hracu. S jednou prazskou tiskarnou jsem uz dohodlej ze za cca 5000 korun mi vytiknou tu velkou mapu na karton, tak jak sou delany originalni deskovky i mi to zohybaj, abych to mohl uskladnit do krabice formatu A4. Dale si necham vytvorit karticky vudcu a home card...atd atd.Do ted neni problem. Problem je v tom,jak nahradit ty drevene figurky nakejma peknejma..Ano daj se najit rytiri cinovy, ale stoji 200 jedna a to je fakt moc. Ja hoodne uvazoval..bud o koupi fantasy warhammeru, kde bych za levno ziskal amradu rytiru,ale tento tip warhammeru nak nikde nevidim. Pak jeste je tu jedna alternativa, Koupit cinove vojacky pro D&D, ktere stoji jedna cca 70 kc a nabarvit ale vypadali by vsechny hodne podobne. Posledni moznost je koupit ty plasto gumove nebo co to je miniatury D&D. Problem je,ze se to asi neprodava,ze bych chtel treba 200 kusu gurad manu, nebo se sekyrou,ale proste se da koupit nahodnej balicek 5 panacku/monster za 200 a takto se trefovat se mi nechce. Juknete se mi nebo zjistete, zda se to neda nekde sehnat. Mam i od jedny firmy moravsky katalog krasnych cinovych vojacku cca 120-150 kc...ale spise evokuji stredovek s barvami naseho ceskeho lva, coz nechci,nebot na stiy bych rad namaloval skutecne barvy rodu AGOT nebo alespon vybarvil podstavce tech panacku. Pravidla doprekladam a az budu mit i s rozsireni Stred kralu,tak jse sem nejak hodim. Tak zatim zdar .)
  • upraveno 2. října 2008
    Sorry za chyby, pisu to narychlo v praci .))) chyby - stred-stret, naky carky, stiy-stity atd. dik )))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.