FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1127128130132133149

Komentáře

  • tak nakonec ta remízka docela dobrý kdyby naši hráli celej zápas jako posledních 15 minut tak by to byla párada
    jo a fanouškové Chorvatska dokázali jací to jsou dementi
  • Být chorvaty, tak mlátím hlavou o stůl, jak si to nechali utéct :D
  • nemáte někdo zprávy o tom pořadateli co mu to bouchlo do ksichtu ?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak, a nejlépe oblečený tým jede domů...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. června 2016
    Asi tak. Ovšem i když jsem nehýřil optimismem jako komentátoři, tak po dost slušně zahrané kvalifikaci jsem čekal víc.
  • upraveno 22. června 2016
    Byla to tragédie. Dva zápasí nehráli nic a neříkejte mi, že tam ta snaha byla. Pro mě nejhorší tým na Euru, nebo jeden z trojice nejhorších. I proti spanelum mohli jezdit po zadku lidové řečeno. Jako Albánci, Irové, Wales atd. Proti Chorvatum za 80!!! minut si nebyli schopni profesionální fotbalisté T více jak tři, ctyri přihrávky v řadě. Včera byl zmar dokonán. Ten bod s Chorvaty jsem utrpěli, a zaslouženě frcime domu.
  • byla to bída :-? úspěch přeju Chorvatsku, Maďarsku nebo Islandu
  • Asi mám štěstí, že jediný fotbal, který jsem viděla byl ČR - Chorvatsko od chvíle, kdy tam chorvatští fanoušci začali házet ty petardy, co? :twisted:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @brbr To jsme prohráli zase jenom kvůli tobě! Když se nemáš koukat na hokej abychom vyhráli, tak se koukáš. Když se máš koukat na fotbal aby padaly góly, tak se nekoukáš. No co s tebou holka jedna nešťastná... :-k :onfire:
    Jestli kvůli tobě letos odjedeme z Ria bez jediné placky tak si mě nepřej.
  • upraveno 22. června 2016
    @Monte Karstark Kušuj, takhle to funguje jen s hokejem, s Chorvatama naši z penalty vyrovnali a byla to snad jediná desetiminutovka, kdy hráli dobře.
    S Riem nevím, ale předpokládám, že první polovinu neuvidím (střelba, judo, šerm), ale pak mám dovolenou, takže se třeba na atletiku podívám :-) Krpálek do toho!
  • Tak v individuálních sportech ještě máme reprezentanty dobré, no :-D Už čekám na bulvární titulky, jak dlouho si Rosický bude léčit bebíčko a jak těm klukům ubohým ze žalu museli na pokoj objednat prostitutky.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. června 2016
    @brbr Uf! Tak to se mi ulevilo. Prvních 5 dní budu koukat a pak jedu pryč, takže tu katastrofu už neuvidím. =D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. června 2016
    Dnešní zápasy skupiny F mi velice zpravily náladu :-)
    Je to jasný, finále: Island vs Wales 8-)
  • Maďarsko teda jede solidní bomby :D i když "jen" remíza tak to je paráda
    portugalci jsou rádi za tu remízu
  • Škoda, že jsem nemohl vidět. Zítra si ten zápas možná pustím. Konečně GÓLY!
  • svoa00 napsal(a):

    ..a jak těm klukům ubohým ze žalu museli na pokoj objednat prostitutky.

    Je-li možno němé :-# Stačí ta ostuda na hřišti..
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    No jako ta levá půlka je hodně zajímavá. V podstatě už je teď jisté, že v semifinále bude minimálně jeden z outsiderů =D
    image
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    ENG - ISL po prvních 20 minutách 1:2 ?
    Not bad :-k
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Vrba má prý namířeno do Machačkaly. Nějak by mě to nemrzelo. Vrba byl alespoň pro mě velké zklamání. Uvidíme kdo ho nahradí
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 27. června 2016
    Monte Karstark napsal(a):

    ENG - ISL po prvních 20 minutách 1:2 ?
    Not bad :-k

    Co to? No toto!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Co je Machačkala? Je to něco, jako když se jede v létě na Mácháč :P ?

    @Monte Karstark JO! Fandím Islandu (teda na dálku, tolik abych na fotbal koukala zas ne...).
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Krisa Klub od Kaspického moře.....
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Achileus A to je dobře nebo špatně?
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Krisa Klub ze středu tabulky
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    brexit na EURE 2016
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tak skalp kolébky fotbalu je tam. Teď je na řadě hostující Francie. Potom úřadující mistr světa a ve finále si podají nejdražší tým turnaje. ;-)
  • Luxusní. Měl jsem za ně obrovskou radost a budu jim fandit i v dalším boji proti fotbalové velmoci. Angličané byli v první půli jasně lepší, ale postupně se jejich převaha tak nějak vytrácela. A jak v devadesáté minutě hráči Islandu po neuspěšném útoku mazali k vlastní bráně jako o závod... nádhera. Nedivím se té fanouškovské podpoře, mohou být hrdní na své hráče a ti mohou být hrdí na své fanoušky.

  • tak alespoň někdy z mých oblíbenců turnaje postoupil do čtvrtfinale :)
    nejvíc mě asi zabolel odchod Maďarska a ještě s takovou nadílkou :-|
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já chci, aby byl Island ve finále!!! Bych se na to snad i podívala a to je teda už fakt pocta (Pohopkávání načesanejch chlapečků mě fakt moc nebere. I když zrovna mezi Islanďany se najde světlá výjimka, která by mě mohla zlomit :D).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.