12 dôvodov prečo bojkotovať GoT

upraveno 13. ledna 2012 v Seriál Hra o trůny
17891012

Komentáře

  • upraveno 17. září 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. září 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. září 2012
    Teda sa opravujem, Piatnic tam bolo...
  • upraveno 17. září 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. září 2012
  • upraveno 17. září 2012
    В пятницу пришли к нам гости, с(nemůžu najít tvrdý znak)ели всё, остались кости.

    Takže "pjátnica". :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. září 2012
  • upraveno 17. září 2012
  • upraveno 17. září 2012
    Ja mám ruštinu 4-tý rok ( prvý rok sme sa učili azbuku ... celý rok toľká strata času :) ) na gympli ( osemročnom ) popri angličtine. A som rád že som si nevybral nemčinu, aj ked najradšej by som mal asi španielčinu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 17. září 2012
    My jsme si ani ruštinu vybrat nemohli. Dostali jsme jen buď Francouzštinu (zcela překvapivě si zhruba 2/3 lidí vybrali jazyk země která prohrála všechny války které mohla) nebo Hitlerlandštinu (ze které umím taky velké ho*no). Ruština se smí vybrat jen jako nepovinný předmět (!!! hodina týdně !!!)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. září 2012
  • upraveno 17. září 2012
  • upraveno 17. září 2012
    No, tak já mám teď angličtinu, latinu, španělštinu a němčinu. Už ani neumím správně česky :/
  • upraveno 17. září 2012
  • upraveno 17. září 2012
    Tak já měl ruštinu klasicky (v oněch dobách) od 5. třídy a to až do porevolučních let na střední. (Tam už spolu s němčinou, z které umím totéž co EY). A dnes se mi ruština náramně hodí, jednak mám rád moderní ruskou muziku a můžu na YoutTube aspoň komentovat azbukou, ale hlavně mám dost známých z východu a když za kamarádkou přijedou její sestry z Kijeva, můžem pokecat - buď anglicky nebo rusky.
  • upraveno 18. září 2012
    Mňa ako dieťa zbohatlickych rodičov stale depta že s kamaratkami ruskami z jazykovych pobitov si môžem pisať len anglicky
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. září 2012
    Já do pátý třídy nastoupil v památném roce 89, do koce pětky jsme ruštinu ještě dojeli, ale pak nastala angličtina podle slavné učebnice, co vycházela ve Svobodném slově s učiteli, co byli o tři lekce dále. Když tot ak vemu, tak na gymplu to nebylo o moc lepší a slušně anglicky jsem se naučil až v kombinaci vejšky (Moderní učebnice angličtiny od Trymla by měla sloužit za vzor, jak má vypadat jazyková učebnice) a hlavně erpégéček na počítači :)
  • upraveno 18. září 2012
    Videogames: Teaching english better than teachers since 1988
  • upraveno 18. září 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. září 2012
  • upraveno 18. září 2012
    flaker: díky tomu jsem dala latinu, Monty Pythoni opět provedli svou práci dobře :D.
  • upraveno 18. září 2012
    Mně stačil jeden rok latiny a začala jsem ji nenávidět:-D Zlatá ruština:-)
  • upraveno 18. září 2012
    Chell: ruština? Nikdy! :D. Latina byla super. Měli jsme ji povinnou 2 roky na gymplu, pak další 2 roky jako volitelný seminář a minulý rok jsem si ji dala na fildě v naději navázat na tu gympláckou. Musím říct, že ty MP mě ale naučili víc :D.
  • upraveno 18. září 2012
    Monty Pythony mám ráda, ale latině to v mých očích stejně nepomohlo:-D Ruština je náhodou poslední roky velice IN jazykem:-) A velmi žádaným na trhu práce.
  • upraveno 18. září 2012
  • upraveno 18. září 2012
  • upraveno 18. září 2012
    Ben Nevis: Jj, v tom je ruština zrádná:-D Zní to stejně, ale může to znamenat něco úplně jiného:-) A taky Slovany občas ruština svádí k vymýšlení vlastních "ruských slovíček", které ani neexistují:-)))
  • upraveno 18. září 2012
    Chell: Jo, to se můžeš aspoň přidat na výlet do Ruska a budeš vědět, že ten chlápek nebyl její táta :D.
  • upraveno 18. září 2012
    Myslíš Skins?:-)
  • upraveno 18. září 2012
    Vždycky myslím Skins :D.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.