12 dôvodov prečo bojkotovať GoT

upraveno 13. ledna 2012 v Seriál Hra o trůny
12 dôvodov prečo by sme mali bojkotovať GoT od Stephensona Billingse

Mágia, sex a socializmus tvoria strašnú trojicu. A napriek tomu jeden televízny program nemá problém propagovať tínedžerom práve tieto myšlienky. Hra o tróny (Game of Thrones), najnovší hit na stanici HBO, skutočne prekročil všetky hranice slušnosti s týmto pohoršujúcim sci-fi seriálom a už je na čase, aby...

Číst celý článek zde
17891012

Komentáře

  • upraveno 17. září 2012
    Mrcel17 napsal(a):

    Piatnis
    Nechcem ti ničiť sny a ale je to "Piatnik" :P :D
    Ma tiež napadlo
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. září 2012
    Mrcel17 napsal(a):

    Piatnis
    Nechcem ti ničiť sny a ale je to "Piatnik" :P :D
    Aj ja som si myslel, ale učebnica zo školy hovorí čosi iné.. Na konci bolo to U s tým hákom, čo je C :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. září 2012
    Teda sa opravujem, Piatnic tam bolo...
  • upraveno 17. září 2012

    Teda sa opravujem, Piatnic tam bolo...

    Nebolo to náhodou "piatnica" ? lebo aj tak sa to dá preložiť
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. září 2012

    Ste divní...

    A to hovorím po tom, čo som sa naučil naspamäť dni v týždni a čísla od jedenásť do dvadsať po rusky.. :D Panedeľnik, Vtornik, Sreda, Čitvierk, Piatnis, Subbóta, Va(o)skriesenie...

    :D Ono to znie tak divne, keď do toho dáte prízvuk a ešte mäkký a tvrdý znak...

    Hele, děláš jako by učit se rusky bylo něco ujetého nebo dokonce zvrhlého. A než odpovíš, tak si uvědom, že jsou tady tací, kteří měli ruštinu jako běžnou součást výuky drahně let! ;)
  • upraveno 17. září 2012
    В пятницу пришли к нам гости, с(nemůžu najít tvrdý znak)ели всё, остались кости.

    Takže "pjátnica". :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. září 2012
    že jsou tady tací, kteří měli ruštinu jako běžnou součást výuky drahně let! ;)
    Já jen rok, i když bych jí měl jako druhej jazyk mnohem radši než němčinu, z který umim kulový
  • upraveno 17. září 2012
    flanker.27 napsal(a):

    že jsou tady tací, kteří měli ruštinu jako běžnou součást výuky drahně let! ;)
    Já jen rok, i když bych jí měl jako druhej jazyk mnohem radši než němčinu, z který umim kulový
    Konečne niečo v čom sa zhodnem s flankerom.. Ja som mal ruŠtinu rok ako nepovinný predmet a z nemčiny viem... ehm... a najradŠej by som mal francužštinu
  • upraveno 17. září 2012
    Ja mám ruštinu 4-tý rok ( prvý rok sme sa učili azbuku ... celý rok toľká strata času :) ) na gympli ( osemročnom ) popri angličtine. A som rád že som si nevybral nemčinu, aj ked najradšej by som mal asi španielčinu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 17. září 2012
    My jsme si ani ruštinu vybrat nemohli. Dostali jsme jen buď Francouzštinu (zcela překvapivě si zhruba 2/3 lidí vybrali jazyk země která prohrála všechny války které mohla) nebo Hitlerlandštinu (ze které umím taky velké ho*no). Ruština se smí vybrat jen jako nepovinný předmět (!!! hodina týdně !!!)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. září 2012
    emě která prohrála všechny války které mohla
    EY, nech už těch nesmyslů, myslim, že už jsme to probrali :)
  • upraveno 17. září 2012
    země která prohrála všechny války které mohla
    Myslím že tá zvyšná tretina boli vojny ktoré viedli Francúzi práve proti Francúzom. :D
  • upraveno 17. září 2012
    No, tak já mám teď angličtinu, latinu, španělštinu a němčinu. Už ani neumím správně česky :/
  • upraveno 17. září 2012
    Lady Thaeresa napsal(a):

    No, tak já mám teď angličtinu, latinu, španělštinu a němčinu. Už ani neumím správně česky :/

    Tak to nezávidím.. ja mám iba angličtinu a ruštinu a tiež neviem po česky :D
  • upraveno 17. září 2012
    Tak já měl ruštinu klasicky (v oněch dobách) od 5. třídy a to až do porevolučních let na střední. (Tam už spolu s němčinou, z které umím totéž co EY). A dnes se mi ruština náramně hodí, jednak mám rád moderní ruskou muziku a můžu na YoutTube aspoň komentovat azbukou, ale hlavně mám dost známých z východu a když za kamarádkou přijedou její sestry z Kijeva, můžem pokecat - buď anglicky nebo rusky.
  • upraveno 18. září 2012
    Mňa ako dieťa zbohatlickych rodičov stale depta že s kamaratkami ruskami z jazykovych pobitov si môžem pisať len anglicky
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. září 2012
    Já do pátý třídy nastoupil v památném roce 89, do koce pětky jsme ruštinu ještě dojeli, ale pak nastala angličtina podle slavné učebnice, co vycházela ve Svobodném slově s učiteli, co byli o tři lekce dále. Když tot ak vemu, tak na gymplu to nebylo o moc lepší a slušně anglicky jsem se naučil až v kombinaci vejšky (Moderní učebnice angličtiny od Trymla by měla sloužit za vzor, jak má vypadat jazyková učebnice) a hlavně erpégéček na počítači :)
  • upraveno 18. září 2012
    Videogames: Teaching english better than teachers since 1988
  • upraveno 18. září 2012
    Lady Thaeresa napsal(a):

    No, tak já mám teď angličtinu, latinu, španělštinu a němčinu. Už ani neumím správně česky :/

    Z latiny pamatuji akorát homo homini lupus (vlčice = lupina) a quod licet jovi, non licet bovi.
    a že je tam pravidlo, které nemá výjimky. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. září 2012
    A co Romani, ite domum! To ti nic neříká? :)
  • upraveno 18. září 2012
    flaker: díky tomu jsem dala latinu, Monty Pythoni opět provedli svou práci dobře :D.
  • upraveno 18. září 2012
    Mně stačil jeden rok latiny a začala jsem ji nenávidět:-D Zlatá ruština:-)
  • upraveno 18. září 2012
    Chell: ruština? Nikdy! :D. Latina byla super. Měli jsme ji povinnou 2 roky na gymplu, pak další 2 roky jako volitelný seminář a minulý rok jsem si ji dala na fildě v naději navázat na tu gympláckou. Musím říct, že ty MP mě ale naučili víc :D.
  • upraveno 18. září 2012
    Monty Pythony mám ráda, ale latině to v mých očích stejně nepomohlo:-D Ruština je náhodou poslední roky velice IN jazykem:-) A velmi žádaným na trhu práce.
  • upraveno 18. září 2012
    flanker.27 napsal(a):

    A co Romani, ite domum! To ti nic neříká? :)

    Ne nadarmo považuji Život Briana za nejlepší Monty Python. :-)

    Měli jsme na latinu (jako zástup) takového starého důchodce, co věčně místo latiny řešil klasickou řečtinu a byla s ním sranda. Takoví učitelé už moc nebývají. :-(
    Ale latinka je latinka. :-)
  • upraveno 18. září 2012
    Michelle napsal(a):

    Monty Pythony mám ráda, ale latině to v mých očích stejně nepomohlo:-D Ruština je náhodou poslední roky velice IN jazykem:-) A velmi žádaným na trhu práce.

    Taky bych řekla, že v naších končinách je to lepší volba než románské jazyky.
    Z ruštiny pamatuji, jak nám učitelka vyprávěla vtip (nevím, jestli to byl vtip nebo skutečná událost). Přijela ženská ze SSSR a zdejší komunista ji chtěl polichotit. "Vy máte krásný život," řekl. Přistála mu facka, protože komsomolka rozuměla: "Máte červené břicho." :-)
  • upraveno 18. září 2012
    Ben Nevis: Jj, v tom je ruština zrádná:-D Zní to stejně, ale může to znamenat něco úplně jiného:-) A taky Slovany občas ruština svádí k vymýšlení vlastních "ruských slovíček", které ani neexistují:-)))
  • upraveno 18. září 2012
    Chell: Jo, to se můžeš aspoň přidat na výlet do Ruska a budeš vědět, že ten chlápek nebyl její táta :D.
  • upraveno 18. září 2012
    Myslíš Skins?:-)
  • upraveno 18. září 2012
    Vždycky myslím Skins :D.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.