Nejlepší kamarádka....aneb holka co vás podrží...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
1678911

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 3. října 2011
  • upraveno 4. října 2011
    Samozřejmě že o mnoho větší má Arnold....do obvodu hrudníku musíš započítat i jiné části těla než jen prsa:-))) Arnodl měl ve vrcholné formě něco kolem 150 cm....Pamela se možná dostane něco málo přes sto...:-))
  • upraveno 4. října 2011
  • upraveno 4. října 2011
  • upraveno 4. října 2011
    no veď odtiaľ to je, nie?
  • upraveno 4. října 2011
    Jasně...
  • upraveno 4. října 2011
    Tyno, však jo, psala jsem, že pro výsledný dojem je ten rozdíl hodně důležitý;o)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. září 2012
  • upraveno 13. září 2012
  • upraveno 13. září 2012
  • upraveno 13. září 2012
  • upraveno 13. září 2012
  • upraveno 13. září 2012
    Everett: Hlavně pozor na utajované důsledky... ;)

    "Maminko, proč se jmenuju Květina?"
    "To protože jsi bastard z Roviny."

    "Maminko, proč se jmenuju Bouře?"
    "To protože jsi bastard z Bouřlivých krajin."

    "Maminko, proč se jmenuju Kámen?"
    "To protože jsi bastard z Údolí."

    "Maminko, proč se jmenuju Stín?"
    "To protože je maminka rudá kněžka a kolikrát Ti má říkat, že stín se píše s malým s."
  • upraveno 13. září 2012
    Vlcacka: Nevadí, původně jsem Tyriona chtěla dát do třetí kategorie, ale pak mi byla škoda zanedbat jeho inteligenci :D.
  • upraveno 13. září 2012
    Já si s hodnocením asi počkám až budu mít načteno...
  • upraveno 13. září 2012
    Tak začnem zostredu...
    Manželka: Dacey. Pekna, mila, hrejivá avie sa o seba aspoň trocha postarať, spolu s dcerami obstara dom.
    Kamarátka: Tak tu by som rozhodne nezvolil Sansu. Všetko vykecá. Ale taká Myrcela mi zatiaľ pride na úrovni...
    Milenka: fu fu fu.... Dany? nie.. ariane asi nie... Oša? alebo ina zo severu... Možno Val? Alebo Jeyne Westerling? nie.. už viem... The Waif.. myslim že po Česky Holčička... "kamaratka" Arye
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. září 2012
  • upraveno 13. září 2012
  • upraveno 13. září 2012
    Gardien: tak pokud to máš takhle, doporučuji knihu a film "Ať vejde ten pravý" - tam ta holčička vypadá asi tak na 10, ale je jí kolem stovky, jestli se nepletu :-).
    Milenka: Arianne, jasná volba - je to kus a zároveň osobnost.
    Kamarádka: Brienne - dobré srdce, chytrá hlava, válečnice na slovo vzatá a navíc dokonale asertivní člověk - prosazuje vytrvale své, ale není bezohledná ani hysterická, zkrátka klidná síla.
    Manželka: Aša - je docela sexy, určitě by mne uměla ochránit, chudá také zrovna není a ještě bych měl za švagry Victariona a Mokrý vlas, což jsou sympatičtí a užiteční chlapíci.
  • upraveno 13. září 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 14. září 2012
    Manželka: jednoznačně Ygritte, mám rád silné nezávislé ženy :-)

    Kamarádka: před 15 lety Arya, teď asi Brienne, věrná a oddaná

    Kamarád: Robb, karakter každým coulem :-)

    Milenka: Cersei, s ní bych se rozhodně nenudil.
  • upraveno 16. září 2012
  • upraveno 16. září 2012
    hm.... ženy su poslednou dobou plemeno diablove
  • upraveno 16. září 2012
  • upraveno 16. září 2012
  • upraveno 16. září 2012
  • upraveno 16. září 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. září 2012
    Já jsem též Lawful evil...
  • upraveno 16. září 2012
    "they care nothing for the rights and freedoms of other individuals and are not averse to twisting the rules to work in their favor. Examples of this alignment include tyrants, devils, undiscriminating mercenary types who have a strict code of conduct, and loyal soldiers who enjoy the act of killing".

    You are kidding me!
  • upraveno 16. září 2012
    Chaotic good :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.