Nejlepší kamarádka....aneb holka co vás podrží...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Protože jsme více méně maskulinní fórum a rádi se bavíme o ženách (byť imaginárních). Napadlo mě, co si vytvořit anketu, která by ukazovala jaké ženy v různých pozicích preferujeme? Hodně lidí tu má rádo (a to je slabé slovo :) ) Sansu, jiní zase obdivují Daenerys. Ale chtěli by jste je za kamarádku, milenku nebo manželku? Někdo by se rád svěřoval Sanse, ale pomiloval by se radši s Cersei (naopak asi těžko:-). Začal bych asi nejlepším kamarádkou, i když to neznamená, že to je nejméně významný vztah, neboť jak zpívá jeden náš mírně vyčpělý zpěvák "Přátelství je někdy víc než láska.." :D

16791112

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2011
    Ale to je roztomilé :))
  • upraveno 29. září 2011
    Už roky se snažím vymyslet způsob, jak udat tak deset čísel ze své výšky. 175cm by teoreticky nemělo být tak strašné, přesto mám neustále nepříjemný pocit žirafího vyčnívání.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. září 2011
    Taky mám 163cm a ještě k tomu mám kratké nohy - takové kalhoty prostě neexistují, takže musím vždycky zkracovat. Podobné vtípky taky znám, jednou jsem slyšela (k mé výšce a délce nohou), že když sedím v lodi, tak vypadám jako normální člověk :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. září 2011
    Sethi: co já bych za těch 10 čísel dala na koncertech, protože mám pocit, že se na mě svět domluvil a pokaždé si přede mne stoupne jeden z nejvyšších lidí světa :)))
  • upraveno 29. září 2011
    Najdi způsob a jsou tvoje.

    To už jsem taky naslibovala tolika lidem... =)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. září 2011
    Useknout a přilepit?
  • upraveno 29. září 2011
    To je přesně ten způsob, kterému bych se ráda vyhnula =)
  • upraveno 29. září 2011
    Sethi: Tak ja mám tak 177, ale žeby som mala pocit, že vyčnievam, to sa nedá povedať, sa mi zdá, že je kopa dievčat vyšších ako ja. Ináč ja som s výškou spokojná, aspoň sa v noci v temných uličkách až tak nebojím :D
  • upraveno 29. září 2011
    175 mi připadá jako ideální výška :-) Ačkoliv je fakt, že když je člověk zvyklý nosit podpatky, což já nejsem, tak může trochu vyčnívat.

  • upraveno 29. září 2011
    175 bych taky brala, ale na druhou stranu se nemusím skoro nikde shýbat. Kamarád ve tmě narazil krkem na natažený ostnatý drát a pořádně láteřil. Nechápala jsem, proč tak běsní, protože jsem pod ním přetím bez problému prošla. :-)
  • upraveno 29. září 2011
    Jn, tak to zhýbanie je jedna z nevýhod, ináč je to fajn. Opätky nenosím, som človek nešikovný, čo sa zabije aj na rovnej zemi :) Ale tak už som pár krát chodila von v takých riadnych štekliach (pre bratov čechov, slangový výraz pre vysoké opätky), s ktorými som mohla mať aj 186 cm a to bola sranda, človek hneď trochu viac pochopil Brienne z Tarthu :D
  • upraveno 29. září 2011
    Podpatky jdou zcela mimo mě. Naposledy jsem je obula kdysi na promoci a ještě měsíc jsem měla zablokovaná záda, teď mě čeká další, už se děsím.

    Já bych ráda k mužům vzhlížela (ať už obdivně nebo s nenávistí), pohled zpříma do očí nebo nedejbože dolů mě prostě nenaplňuje, a moje okolí mi moc toho vzhlížení nedovolí. Nejšťastnější jsem na eskalátorech.
  • upraveno 29. září 2011
    štekle se tu říká taky :-)

  • upraveno 29. září 2011
    Sethi: nežiješ na nejakom mieste mieste s mimoriadnou hustotou nízkych ľudí? :D Ja mám v okolí väčšinu chlapov vyšších ako ja, aj partneri boli vždy vyšší o 10-20 cm. Ak ešte k tomu nenosíš opätky, tak sa divím, že si pripadáš až tak "vyčuhujúco" :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2011
    To je sice hezký vzhlížet, ale hrozí to notorickou přehlížeností :)
  • upraveno 29. září 2011
    Tak to u mě zase nehrozí, vzhledem k tomu, že jsem vychovaná partou egomaniaků, naučila jsem se křiknout si o pozornost =)
  • upraveno 29. září 2011
    Dělal jsem na výšce antropometrický výzkum a kluci měřili v průměru 181 cm a holky asi 168, jak jsem již psal. Populace se pořád zvyšuje. Taky patříme mezi vyšší národy Evropy. Já myslím, že 163 cm je u ženy v pohodě. Každá výška má své výhody a nevýhody a člověk touží po tom, co nemá...
  • upraveno 29. září 2011
    Každá výška má své výhody a nevýhody a člověk touží po tom, co nemá...
    Ámen.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2011
    Je něco jinýho, když chlapa přímo uhodí do očí rána "to-je-ale-kočka-na-podpatcích" a když mu nějaký pískle strhává pozornost :))
  • upraveno 29. září 2011
    Jsme monogamní společnost, takže na nás nakonec vždycky někdy zbude...houby zle:-)
  • upraveno 29. září 2011
    Dobrá, naučím se chodit na podpatcích a budu balit chlapy jen na svou samotnou existenci.

    Jen doufám, že v těch výškách nebudu trpět nedostatkem kyslíku.
  • upraveno 29. září 2011
    Jen doufám, že v těch výškách nebudu trpět nedostatkem kyslíku.
    Časem se ti zvedne hladina erytropoetinu a až se skloníš do výšek normálních smrtelníků, budeš si připadat jako supewoman....
  • upraveno 29. září 2011
    zdaleka ne všichni chlapi si sednou na prdel z holky na podpatkách. Mě osobně to naopak hodně odpuzuje a vyvolává to ve mě pocit, že je ta holka blbá bárbína. Ikdyž vím že to většinou tak není, ale prostě kazí mi to ten prvotní dojem
  • upraveno 29. září 2011
    pardon, omylem jsem odeslal příspěvek 2x. Tak tohle prosím vymažte
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2011
    Však to nikomu nevnucuju. Ale rovnice podpatky-barbie je IMO pěkná blbost a škoda pro toho, kdo to tak vnímá.
  • upraveno 29. září 2011
    já vim že je to blbost, ale prostě ve mě to vyvolá takovejdle prvotní pocit :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. září 2011
    To se potom naskýtá otázka, co se ti líbí? :)
  • upraveno 29. září 2011
    Podpatky dělají hezkou nohu, a když v tom holka umí chodit, je radost se dívat. Bohužel člověk většinou vidí ty, co v tom chodit neumí, a pak je to spíš k pláči. Vymlouvám se na svou výšku jen abych se nemusela řadit do té druhé skupiny =)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. září 2011
    Tak u mě jednoznačné NE podpatkům, ikdyž mám 163cm a nějakej ten cenťák by se mi hodil. Krom toho, že bych vypadala jako tzv. "namrdaný kačer", protože na podpatcích fakt chodit neumím, tak hlavně jsem děsně vybíravá a jen málokteré boty na podpatku se mi líbí. Za svůj život jsem měla pouze dvoje boty na podpatku a to do tanečních (takže už to nějakej ten pátek bude) a s oběma jsem se moc hezky vypořádala, jedny mi byly o 2 čísla menší, protože jsem potřebovala bílé na věnec a nenávidím nakupování, takže v 300. krámě, když neměly moje 39, prostě jsem řekla, ať mi daj největší bílé co mají a nazdar = po sedření letěly do hnoje a u těch druhých mi opilý kamarád zlomil podpatek, když mě na plese sejmul ze schodů. Čest památce časům mého slušného plesového obutí :)))
  • upraveno 29. září 2011
    Mno ja beriem také tie "ľudské podpätky", mám jedny sandále na ktorých sú opätky snáď iba 3 cm a ešte nie také tie uzučké lodičkové, ale také, na akých sa dobre chodí. Je fakt, že noha s tým vyzerá lepšie, ale maximum je pre mňa toto, naozaj nebudem trpieť a kymácať sa na lodičkách, aj keby mali okolostojaci páni neviemaký fetiš :) Potrebujem v prvom rade existovať, nie vyzerať :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.