Nejlepší kamarádka....aneb holka co vás podrží...

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Protože jsme více méně maskulinní fórum a rádi se bavíme o ženách (byť imaginárních). Napadlo mě, co si vytvořit anketu, která by ukazovala jaké ženy v různých pozicích preferujeme? Hodně lidí tu má rádo (a to je slabé slovo :) ) Sansu, jiní zase obdivují Daenerys. Ale chtěli by jste je za kamarádku, milenku nebo manželku? Někdo by se rád svěřoval Sanse, ale pomiloval by se radši s Cersei (naopak asi těžko:-). Začal bych asi nejlepším kamarádkou, i když to neznamená, že to je nejméně významný vztah, neboť jak zpívá jeden náš mírně vyčpělý zpěvák "Přátelství je někdy víc než láska.." :D

1678911

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 3. října 2011
    Takže kdo má větší číslo přes kozy? Arný nebo Pam
  • upraveno 4. října 2011
    Samozřejmě že o mnoho větší má Arnold....do obvodu hrudníku musíš započítat i jiné části těla než jen prsa:-))) Arnodl měl ve vrcholné formě něco kolem 150 cm....Pamela se možná dostane něco málo přes sto...:-))
  • upraveno 4. října 2011
    inak podle vkusu každého soudruha :-)
    hlavně, aby to nemalo vplyv na funkci :) (veterináře)
  • upraveno 4. října 2011
    To mi připomnělo jednu z mých nejoblíbenějších komedií....celkem sympatickej sestřih
  • upraveno 4. října 2011
    no veď odtiaľ to je, nie?
  • upraveno 4. října 2011
    Jasně...
  • upraveno 4. října 2011
    Tyno, však jo, psala jsem, že pro výsledný dojem je ten rozdíl hodně důležitý;o)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. září 2012
    Tak tedy:

    Nejlepší kamarádka: Arya (knižní verze) - Sympatická už od první kapitoly. K ostatním se chová tak jak oni k ní takže bych to viděl stejně jako to řekl hned na první stránce Alek - Taky bych byl takový její Jon. Taková holka co pomůže jak jen to jde a nenechá vás v průšvihu. :-)

    Nejlepší manželka: No tak tady tedy rozhodně nevím. Možná Val? Dobrá kombinace vlastností (schopná, chytrá...) a hezká taky je. Nebo možná ještě Dacey Mormont, pro kterou platí to samé.

    No a nejlepší milenka? Tak tady je třeba rozlišovat. Knižní Arye je 11 a pedoméďa opravdu nejsem. Ale Maisie Williams? :-*
    Ale pokud by jsme brali čistě jenom knihu, tak tady čekám kdy mě ukamenujete ale volil bych asi Melisandru
  • upraveno 13. září 2012
    Everett Young napsal(a):

    Tak tedy:

    Nejlepší kamarádka: Arya (knižní verze) - Sympatická už od první kapitoly. K ostatním se chová tak jak oni k ní takže bych to viděl stejně jako to řekl hned na první stránce Alek - Taky bych byl takový její Jon. Taková holka co pomůže jak jen to jde a nenechá vás v průšvihu. :-)

    Nejlepší manželka: No tak tady tedy rozhodně nevím. Možná Val? Dobrá kombinace vlastností (schopná, chytrá...) a hezká taky je. Nebo možná ještě Dacey Mormont, pro kterou platí to samé.

    No a nejlepší milenka? Tak tady je třeba rozlišovat. Knižní Arye je 11 a pedoméďa opravdu nejsem. Ale Maisie Williams? :-*
    Ale pokud by jsme brali čistě jenom knihu, tak tady čekám kdy mě ukamenujete ale volil bych asi Melisandru

    Čo sa tyka toho posledneho niekto tu ma rád vrelú náruč
  • upraveno 13. září 2012
    Nejlepší kamarádka: Brienne - umí bojovat, ale není pomstychtivá jako Arya. Je čestná a hodná.
    Nejlepší kamarád (ať je to i pro holky! :D): Tyrion - je chytrý a mohli bychom si povídat až dlouho do noci :)

    Nejlepší manželka: asi Dany - jako manželka se vcelku osvědčila (akorát by si nemohla tak vyskakovat)
    Nejlepší manžel: Davos - má dobré srdce a svou rodinu opravdu miluje.

    Nejlepší milenka: Arianne - je to kus a má v sobě divokost, která však není tak nebezpečná, jako u Mel.
    Nejlepší milenec: hmm... seriálový Rakharo <3
  • upraveno 13. září 2012
    Kolikokoli napsal(a):


    Nejlepší kamarád (ať je to i pro holky! :D): Tyrion - je chytrý a mohli bychom si povídat až dlouho do noci :)

    Ale ake povidani.. lord Tyrion rad do noci číta...
  • upraveno 13. září 2012
    Kolikokoli napsal(a):


    Nejlepší kamarád (ať je to i pro holky! :D): Tyrion - je chytrý a mohli bychom si povídat až dlouho do noci :)

    No myslím že jestli jsi aspoň trochu hezká, u povídání by dlouho nevydrželo...
  • upraveno 13. září 2012
    Everett: Hlavně pozor na utajované důsledky... ;)

    "Maminko, proč se jmenuju Květina?"
    "To protože jsi bastard z Roviny."

    "Maminko, proč se jmenuju Bouře?"
    "To protože jsi bastard z Bouřlivých krajin."

    "Maminko, proč se jmenuju Kámen?"
    "To protože jsi bastard z Údolí."

    "Maminko, proč se jmenuju Stín?"
    "To protože je maminka rudá kněžka a kolikrát Ti má říkat, že stín se píše s malým s."
  • upraveno 13. září 2012
    Vlcacka: Nevadí, původně jsem Tyriona chtěla dát do třetí kategorie, ale pak mi byla škoda zanedbat jeho inteligenci :D.
  • upraveno 13. září 2012
    Já si s hodnocením asi počkám až budu mít načteno...
  • upraveno 13. září 2012
    Tak začnem zostredu...
    Manželka: Dacey. Pekna, mila, hrejivá avie sa o seba aspoň trocha postarať, spolu s dcerami obstara dom.
    Kamarátka: Tak tu by som rozhodne nezvolil Sansu. Všetko vykecá. Ale taká Myrcela mi zatiaľ pride na úrovni...
    Milenka: fu fu fu.... Dany? nie.. ariane asi nie... Oša? alebo ina zo severu... Možno Val? Alebo Jeyne Westerling? nie.. už viem... The Waif.. myslim že po Česky Holčička... "kamaratka" Arye
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. září 2012
    The Waif.. myslim že po Česky Holčička... "kamaratka" Arye
    Tak u tebe je ta diagnóza jasná. Sice je jí třicet ale vypadá tak na 10 nebo kolik to Arya říkala. :-)
  • upraveno 13. září 2012
    Everett Young napsal(a):

    The Waif.. myslim že po Česky Holčička... "kamaratka" Arye
    myslim že ju popisovala ako že nemôže mať viac ako ona...
    A presne to.. nad tridsať ale ten vyzor...
  • upraveno 13. září 2012
    Gardien: tak pokud to máš takhle, doporučuji knihu a film "Ať vejde ten pravý" - tam ta holčička vypadá asi tak na 10, ale je jí kolem stovky, jestli se nepletu :-).
    Milenka: Arianne, jasná volba - je to kus a zároveň osobnost.
    Kamarádka: Brienne - dobré srdce, chytrá hlava, válečnice na slovo vzatá a navíc dokonale asertivní člověk - prosazuje vytrvale své, ale není bezohledná ani hysterická, zkrátka klidná síla.
    Manželka: Aša - je docela sexy, určitě by mne uměla ochránit, chudá také zrovna není a ještě bych měl za švagry Victariona a Mokrý vlas, což jsou sympatičtí a užiteční chlapíci.
  • upraveno 13. září 2012
    Crocuta napsal(a):


    Manželka: Aša - je docela sexy, určitě by mne uměla ochránit, chudá také zrovna není a ještě bych měl za švagry Victariona a Mokrý vlas, což jsou sympatičtí a užiteční chlapíci.

    K nech vojde ten pravy.. preferujem knihu lolita :D (vtip)
    A čo sa toho tyka.. mysliŠ prakticky to sa mi pači.. široke boky zaklad
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 14. září 2012
    Manželka: jednoznačně Ygritte, mám rád silné nezávislé ženy :-)

    Kamarádka: před 15 lety Arya, teď asi Brienne, věrná a oddaná

    Kamarád: Robb, karakter každým coulem :-)

    Milenka: Cersei, s ní bych se rozhodně nenudil.
  • upraveno 16. září 2012
    Kolikokoli napsal(a):

    Nejlepší kamarádka: Brienne - umí bojovat, ale není pomstychtivá jako Arya. Je čestná a hodná.
    Nejlepší manžel: Davos - má dobré srdce a svou rodinu opravdu miluje.

    Že by osobnostní růst? A to jsem přitom byl pryč jenom týden.. :thumbup:

    Brienne skutečně dokáže člověka podržet - třeba i hlavou pod vodou, když to dotyčný potřebuje. Pro mě jednoznačně nejsympatičtější ženská postava v Písni. Žel, v reálu se s takovým upřímným odhodláním a zásadovostí setkávám jen velmi zřídka, a to výhradně u mužů.
    Kolikokoli napsal(a):

    Nejlepší milenec: hmm... seriálový Rakharo <3</p>

    Strictly speaking, such a thing would not be in accordance with the king's law..
  • upraveno 16. září 2012
    hm.... ženy su poslednou dobou plemeno diablove
  • upraveno 16. září 2012
    Žel, v reálu se s takovým upřímným odhodláním a zásadovostí setkávám jen velmi zřídka, a to výhradně u mužů.
    Zajímavé. Z mých zkušeností zase plyne, že altruističtější (tvrdošíjně vykonávající nějaké dobro z něhož pro ně neplyne žádný zisk) jsou spíš ženy... Čím to asi bude... :-)
  • upraveno 16. září 2012
    Takové znám také, Tyno, to jsem ale nemyslel. Zásadovost nemá s dobrem či zlem moc společného. Brienne je vyhraněná "lawful good" postava, která se ve reálném světě příliš nevyskytuje. Většina z nás je víc šedá. Ten můj komentář se vztahoval spíš na tu "lawful" část. Altruisté (tky) jsou typicky "neutral good", a těch znám též víc mezi ženami.

    To přesvědčení beru podle starého AD&D systému, který mi přijde velmi výstižný.
  • upraveno 16. září 2012
    Gardien napsal(a):

    hm.... ženy su poslednou dobou plemeno diablove

    :)))
  • upraveno 16. září 2012
    Ugla napsal(a):

    Takové znám také, Tyno, to jsem ale nemyslel. Zásadovost nemá s dobrem či zlem moc společného. Brienne je vyhraněná "lawful good" postava, která se ve reálném světě příliš nevyskytuje. Většina z nás je víc šedá. Ten můj komentář se vztahoval spíš na tu "lawful" část. Altruisté (tky) jsou typicky "neutral good", a těch znám též víc mezi ženami.

    To přesvědčení beru podle starého AD&D systému, který mi přijde velmi výstižný.

    Ten system poznam.. podľa neho som ja typicky Lawful evil
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. září 2012
    Já jsem též Lawful evil...
  • upraveno 16. září 2012
    "they care nothing for the rights and freedoms of other individuals and are not averse to twisting the rules to work in their favor. Examples of this alignment include tyrants, devils, undiscriminating mercenary types who have a strict code of conduct, and loyal soldiers who enjoy the act of killing".

    You are kidding me!
  • upraveno 16. září 2012
    Chaotic good :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.