FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
15354565859150

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. července 2012
    Tak první placka unikla. 4. místo pro Emmons :-/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
    sarven: Co je to s prominutim za tlachání o triumfu bílý rasy? Pro mě za mě ať by ta rodina byla klidně černá. Ale to, jak se posdlení dobou agresivně v médiích prosazuje model vztahu bílá žena černý muž už mě fakt vytáčí. Je to umělý, je to propaganda a já se nehodlám nechat oblbovat. Podotýkám, že ze mě ještě nevyprchal vztek z Iron Sky, kde je něco těžce podobnýho (Finové jsou ostatně asi politicky nejkorektnější národ na světě).

    A když tam, dávali britskou historii a přínos, tak ten Darwin tam teda bejt mohl, protože ať si "klekači" myslej co chtěj tak jeho přínos pro další vývoj lidskýho myšlení byl naprosto bezprecedentní.
  • upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
    No v 90. to musel bejt šok :-)
  • upraveno 28. července 2012
    Vypadá to na velký triumf. Pokud tohle autoři zamýšleli, tak klobouk dolu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
    Thorar: Tak nějak :)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
    Vzhledem k tomu, že mužů a žen je ve všech etnikách v zásadě stejně, je v tom určitá podivnost ne? :)

    Před zdí kolem resbyteria :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
    Černí muži jsou silně zatížení na bílé ženy (napsal bych posedlí, ale nechci aby někdo slovíčkařil). Podobně to asi bude platit i pro ostatní etnika. Je to něco jako evropské jižanské státy a blondýny.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. července 2012
    :-O Jsem šokován.
    Korejští lukostřelci neprošli do finále!! Amíci předvádí hodně dobrý výkon. To mi však nedělá radost :-/
    Co na to makaróny?
  • upraveno 28. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
    Nemyslím nemyslím :) Je v tom jasná disproporce, páč by to znamenalo, že jsou někde zástupy nesezdanejch bělochů.

    Za sebe můžu říct, že by mi ženská jiný rasy nevadila, jsouc-li hezká (byť za hezký považuju v první řadě český resp. slovanský holky) a pokud vím, není takových spojení o nic míň, než těch opačnejch, kterejch je ovšem v médiích podstatně víc.
  • upraveno 28. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
    Zajímavé. V zásadě to ukazuje, že v US tvoří mezirasová manželství celkově asi 3 % ze všech, a černoch - běloška asi 0,5 % (což je dle mýho dojmu o dost míň než kolik jich je vidět v médiích).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. července 2012
    Díky, já našel akorát sexual orientation regulation :)
  • upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
    a späť k športu. videl som prvé dva gemy Hantuchovej a myslel som, že pôjde pokorne domov. a ona cez Na Li prešla. čo sa stalo? Monte, nepozeral si to náhodou?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
    Monty, ty jsi ďábel :)

    Co se týká zahajovacího ceremoniálu......na anglické vesnici 19. století mi černoši trochu vadili. Naopak potom mi připadalo, že v tom multikulti je málo Asiatů a Arabů.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Sarven: Nic jsi nepochopil :)

    Zatim jsem víc sledoval jen plážový volejbal. Ženský plážový volejbal, abych byl přesný :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.