FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
15253555758150

Komentáře

  • upraveno 26. července 2012
    Atletika, plavání, ale třeba taky moderní pětiboj. A většinou nakonec všechny sporty, kde máme zastoupení. A absence rugby taky lituju.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. července 2012
    Já se nejvíce těším na české medaile ve střelbě, na korejskou nadvládu v lukostřelbě, tenis a stolní tenis, jachting (letos zrušili třídu Tornádo, svině!) v GB snad nebude s větrem na moři problém tak jako v Číně, jsem kvůli tomu vstával ve čtyři ráno jen abych viděl prázdné bezvětrné moře :-/
    Rytmická a sportovní gymnastika, taekwondo, plážový volleyball, veslování a šerm (Foil, ostatní je na mne moc rychlé). Ou jé
    Sporty na koních podle mě patří do cirkusu a ne na olympiádu, ale nakonec se na to asi stejně kouknu. Badminton a Basket mě moc nebere, stejně tak box a pozemní hockey a vzpírání je neskutečná nuda. Cyklistika je super, všechny čtyry kategorie ale pravděpodobně je nebudu v programu stíhat všechny celé, ale na Track a BMX si jistě čas udělám. Pak také určo kouknu na judo, řecko-řím, plavání, synchronizované plavání, kanoe (sprint i slalom), skoky do vody, skoky na trampolínách (taky jsem kdysi skákal, závodně, to byly časy) triatlon a desetiboj nesmím minout. ;-) A samozřejmě budu také čučet na atletiku: skoky a hody všeho druhu prokládané běhy na krátké tratě a překážky. Doufám že trasa maratónu povede skrze centrum Londýna. Rychlochůze bude nebo ne? Nezrušili ji taky?
    Na fotbal už si asi moc čas v programu nenajdu (stejně vyhrají katalánci), a kdyby si náhodou místo našel, zaplním jej zíráním na volleyball, házenou (Go! Island Go!) a vodní pólo. Závěrečné dny mi budou dělat společnost štafety, horská cyklistika a samozřejmě pětiboj.
    Ale ze všeho nejvíc se stejně těším na zahajovací ceremoniál v režii Dannyho Boylea :D
  • upraveno 27. července 2012
    skúsim pozrieť naše tradične silné športy - divoká voda, rýchlostná kanoistika, streľba. Sagan žial asi nemá šancu, ale pozriem. no a tradične atletika (Bolt a spol.) a basketbal.
  • upraveno 27. července 2012
    Kéž by "dream team" nevyhrál...Kdo je Sagan?
  • upraveno 27. července 2012
    prvý raz na Tour de France, (22 rokov), 3 etapové víťazstva, myslím, že 2 alebo 3 druhé miesta, víťaz zeleného trička. 5 cyklista svetového ratingu, nová kométa cyklistiky.
  • upraveno 27. července 2012
  • upraveno 27. července 2012
    Každý nemůže být na mateřské. :-)
  • upraveno 27. července 2012
    Přiznávám, že poslední roky mne více baví zimní sporty - sjezdové lyžování, super G a většinou i slalom, nějaké ty běžkaře a hokej a měla jsem ráda krasobruslení, ovšem bez Rusů mne nebaví.
    Na letní jsem mívala nejraději lehkou atletiku, ale to je dnes povětšině jen o tom, kdo dopuje to, co ještě nezjistili místo o kráse sportu, takže spíše rozčarování. Gymnastika se stala víceméně dětským odvětvím... Takže nakonec vím s jistotou jen to, že se podívám na oštěpaře. Normálně bych se asi těšila na ceremoniály, ale v tomto případě mne to netáhne.
    Podivné, kdybych se nad tím nezamyslela, tak by mne ani nenapadlo,...
  • upraveno 27. července 2012
    Mi se na oštěpu strašně líbí to, že když ta oštěpařka (nebo oštěpař) hodí, tak v tom okamžiku, kdy to pustí z ruky, už ví, jestli to bude daleko, a když ví, že jo, tak přitom ještě řve a tím řevem ten oštěp posouvá ještě dál. :-)
  • upraveno 27. července 2012
    Pro mě budou OH ve znamení tenisu a baketbalistek. Kouknu i na atletiku, třeba budeme mít oštěpařský kovový double.

    Jo a nemám rád plavání. Přijde mi to jak podvod, když se někdo honosí rekordem X (až sedmi letos?) medailí, když maj v plavání tolik nadbytečných disciplín.
  • upraveno 27. července 2012
    Já moc nemusím v atletice vrhačské disciplíny ( krom oštěpu samzřejmě) a pak maraton, chůzí a ping pong :) no, uvidím, kolik toho na mateřské zvládnu zkouknout.
  • upraveno 27. července 2012
    Mi se ještě líbí disk - je to vedle oštěpu taky taková prastará dichcíplina :-)
  • upraveno 27. července 2012
    Mně se nelíbí nic kde se něčím hází či vrhá....nudááááá. Jediný co je zábavný, je běhání na krátký a střední tratě.
  • upraveno 27. července 2012
    Mi se líbí, hlavně když vrhá naše Bára.
  • upraveno 27. července 2012
    Taky mne brávaly sprinty nejvíc ze všeho, jenže dnes cítím desiluzi, když vidím, že to je jen bobulové představení spojené s bustrováním emerického ega :( Za játra nikoho z těch sprinterů bych nedala ani floka :( Je v tom příliš mnoho politiky a vypadá to jak Berlín 36, akorát tehdy nikdo nic nepředstíral, že je jinak :)
  • upraveno 27. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. července 2012
    Tak koukám na to zahájení, docela dobrý, ale jak tam strčili politicky korektní multirasovou rodinu, tak mě víte co...
  • upraveno 27. července 2012
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 27. července 2012
    flanker vím... multikulturně obohatili.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. července 2012
    Královna na padáku
    Ale hudebně je to výborné, a v koláži pustili i drumec :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 27. července 2012
    V holinkách :D
  • upraveno 27. července 2012
    Ten ceremoniál byl dokonalej, poprvé mám chuť pustit si ho znovu. Britové si na nic nehráli, žádný perfektní vystoupení ala Peking. Hymna od srdce, odkaz na zdravotní službu, čísílko Rowana, královna s bondem taky ušli, dojemné vyzdvižení informační revoluce v podobě www na rovinu průmyslové revoluce. Do toho dobrá hudba. Je neskutečný kolik témat by se tam dalo rozehrát, kolik toho Britové světu dali. Já jsem třeba čekal odkaz na Sherlocka či Tolkiena.
  • upraveno 27. července 2012
    Ale teď ty davy sportovců..... Pustit tam trochu proudu měli, hned by to bylo rychlejší :)
  • upraveno 27. července 2012
    A ztratilo by se v tom i to české oblečení do pole...
  • upraveno 27. července 2012
    Ale u naší výpravy zatím jako u jediné detailně zabírali obuv :)
  • upraveno 27. července 2012
    brbr: Ještě aby ne, taková kuriozita:-) Legíny+gumáky - v tom se u nás okopává..:-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
    Viděla jsem kousek a multikulti mne vypudilo...Atkinsona jsem neviděla, ale obávám se, že žáden protibritský vtípek se nekonal, takže nic pro mne a předpokládat, že by mohli dát odkaz na Darwina je natolik naivní, že nemělo smysl čučet. Akorát ruský dámský obleček je natolik slušivý, že bych si ho pořídila hned, ale bundička je příliš složitá, takže to bez střihu dokupy nedám :(
  • upraveno 28. července 2012
  • upraveno 28. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.