TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
15051535556362

Komentáře

  • upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    Nalakali ste ma na Newsroom a musim povedat, ze sa mi to celkom pacilo. Trochu nevyhoda pre tych, ktori nevedia rychlo citat :)
    Tri veci, ktore by som tam mohla ozeliet.
    1) Na Mac je vidiet, ze zacinala ako divadelna herecka, na mna trochu vela prehravania a prudke gesta, jasne tvarove emocie.
    2) Maggie najprv posobi ako taka putka a zrazu zmena charakteru o 180 stupnov.
    3) Videla som zatial dva diely a oba koncia akymsi porozumenim, tak dufam, ze s tym nebudu pokracovat :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    no pauzovať som musel aj ja, občas je to guľomet.
  • upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    Pozerá niekto z vás novy serial Charlie Sheena ?:D jasom to dnes začal pozerať a musim povedať že to ma potencial :D sice neni to take dobre ako dva a pol chlaap ale zabavilo ma to :) vtipne sceny su naozaj vtipne :D a si ce je tam niekedy vystrel do tmy :D ale vzdy to dobre dopadne :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
    Seriály obecně sleduju jen velice nerad, ale asi jste mě dokopali se na Newsroom podívat...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    Tak to bylo myšleno, áno. :-)
  • upraveno 16. července 2012
    Taky jste mě zviklali. Zatím jsem viděla jen 1. díl, ale vypadá to dobře.
  • upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    Doporučuju seriál Jekyll. Dělá ho Moffat (jako Sherlocka a nového Doctora). Je to na motivy Jekylla a Hyda, má to 6 dílů a už je to ukončený seriál (ano, normálně ukončený, ne utnutý v půlce). A je to opravdu skvělé.
  • upraveno 16. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. července 2012
  • upraveno 16. července 2012
    Nevada: no, tohle neznám. Vypadá to zajímavě. Díky za tip ;).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. července 2012
    Tak sem dal první díl. Tož tak. Neni špatný, ale. Pořád je tam stěžejní problém. Jo, přiznáme, že Amerika neni nejlepší země, ale je naší zásadní povinností před celým lidstvem jí na první místo vrátit.
  • upraveno 16. července 2012
    flanker: jo, tohle přesně nesnáším. Amerika nikdy nebyla a už z principu pravděpodobně nikdy ani nebude nejlepší zemí. Zajímalo by mě, kdy byla nejlepší. Když vraždila Indiány? Když válčila sama proti sobě? Když válčila proti různým dalším státům okolo? Když pod různými záminkami kradla ropu odevšad?
    Dejte mi příklad, kdy Amerika (USA) byla nejlepší zemí. Státem, který šel všem příkladem. I ten jejich vesmírný program, který tam v tom proslovu zmiňuje, je k smíchu - jasně, byli první na Měsíci, ale kdo byl první na oběžné dráze, v kosmu, bez tíže, kdo první obletěl Měsíc?
    A ta jejich pseudodemokracie a rádoby svoboda je taky k smíchu.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.