TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
15253555758362

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. července 2012
    Jsem zadoufala, že třeba pustili pilot dřív, tak jako třeba loni Camelot nebo letos Touch :)
    Trailer totiž vypadal překvapivě dobře.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 18. července 2012
  • upraveno 18. července 2012
    Robin Hood sa mi vzdy pacil :), dik za tip
  • upraveno 19. července 2012
    Sleduje někdo ten Touch?
    Mně nebere mysl, proč by měl autista chtít zachraňovat štěstí neznámým lidem? Oni to vysvětlují tím, že opravuje strukturu vesmíru, protože ho umí rozložit na jedničky až devítky...
  • upraveno 19. července 2012
    Ben Nevis, ja som ho sledovala, ale potom mi to prislo stale dokola to iste a logika trochu usla, tak sme to vzdali po asi 10 castiach. Myslim, ze on nemal ani velmi chut zachranovat, skor som mala pocit, ze ta disharmonia mu sposobuje fyzicku bolest.
  • upraveno 19. července 2012
  • upraveno 19. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2012
    Mě trochu odrazuje jméno Kosatík...
  • upraveno 19. července 2012
    Mě naplňuje optimismem jméno Sedláček:-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. července 2012
    Skoro by mě zajímalo čím to.

    Ale u mě je kombinace optimismu a čehokoliv z české filmové/televizní tvorby z žánru sci-fi, takže jako bych nic neřekla. V podstatě jen procházím kolem.
  • upraveno 19. července 2012
  • upraveno 19. července 2012
    Nevado, já se jdu projít s tebou, poslední dobrý český filmy až na pár vzácných výjimek se natočily v devadesátých letech.
  • upraveno 19. července 2012
    Pravda pravdoucí , po revoluci úhor a soumrak kiematografie :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 19. července 2012
  • upraveno 20. července 2012
    Vratné láhve a Pouta sú fakt dobré kúsky.
  • upraveno 20. července 2012
    Poslední co se mi asi hodně líbilo byl Tobruk. :-)
  • upraveno 20. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. července 2012
  • upraveno 21. července 2012
    kde su tie titulky na 4.cast Newsroomu?! Edna = slubotechna a zitra je dnes!!!
  • upraveno 21. července 2012
    taky mě štvou - ne nejsem jeden z těch, co jen tak nadávaj lidem, co dělaj něco z nadšení. Ale vadí mi přístup, už to bude, už to bude a pořád nic. To jsem nemusel čekat a kouknout na to s eng titlema, s čímž teda asi rovnou začnu.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 21. července 2012
  • upraveno 22. července 2012
    Jedu paralelne Mad Men (musel jsem zjistit proc to dostava tolik emmy). Popravde mi to prijde dost nevyrovnany, ma to dokonaly momenty - vcera jsem dojizdel treti radu a to bylo skvely, namixovane deni kolem Kennedyho a Texasu, rozvod, odtrzeni spolecnosti, ale x dilu predtim nic moc tak uzasnyho nebylo. Sleduje to tady nekdo? Aspon sarven by z profesnihohlediska mel...? :-)
  • upraveno 22. července 2012
    Alek: viděl jsem všechny série. Začal jsem na to koukat ze stejného důvodu jako ty - zajímalo mě proč je to tak úspěšné. Názor mám podobný, je to nevyrovnané. Jsou tam hluché díly, ve kterých se skoro nic neděje a ani netvoří nějakou přípravnou část na budoucí dění. Kdyby to zhustili do 6-8 dílů jako minisérii, tak by to imho bylo lepší (viz 8dílný Boss, kde se pořád něco dělo). Navíc v dalších sériích začali trpět na větší počet hlavních postav a moc se jim nepovedlo vyvážit jejich dějové linky. Každý, kdo si stěžuje na velký počet postav v GoT, by se měl podívat na Mad Men. Pak by tvůrcům GoT zatleskal za zvládnutou práci. Dalším problémem pro mě je Jon Hamm. Až příliš často se v seriálu ocital na hranici (a bohužel i za hranicí) svého hereckého umu a působilo to dost škodlivě. Určitě to není ztrátou času, minimálně výprava je skvělá, ale mezi současnou top10 bych to asi nezařadil.
  • upraveno 22. července 2012
    nedostal som sa k tomu, akosi tomu neverím :(, ale možno keď bude sucho, tak to skouknem
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. července 2012
    Já mám Mad Men připravené už hodně dlouho, viděla jsem jen pilot. Spolu se seriály John Adams a Strike Back je mám v kategorii "nutno vidět" a zároveň jako alternativu, když se mi nebude chtít do žádného z pravidelně sledovaných seriálů. Ale nějak to ne a ne splnit.
  • upraveno 22. července 2012
    Mad Men jsem zkoukla asi do čtvrté sézóny. Největší hvězdou seriálu je zeitgest, duch doby (i když představitel hlavní role dělá, co může :)) Postavy jsou zajímavé a chovají se v rámci možností realisticky, ale že by to byl seriál mojeho srdce, to zase říct nemůžu.
  • upraveno 22. července 2012
  • upraveno 22. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. července 2012
    Khadgar: Dobrý :)
  • upraveno 22. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.