FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
15152545657150

Komentáře

  • upraveno 6. července 2012
    SAgan neni kral Sagan je niečo ako boh :D nechapem z neho :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. července 2012
    Serena Williams je ve finále singles i doubles. A doufám že v obou prohraje. :-/
  • upraveno 6. července 2012
    Boze bratia Bryanovci prehrali ....:(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. července 2012
    Včera když jsem koukal na volejbal ČR Holndsko tak jsem si opět řek, že volejbalistky jsou asi nejhezčí sportovkyně :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. července 2012
  • upraveno 6. července 2012
    Z williamsových by měl Darwin radost - ty přivést do Královské akademie, tak nikdo nezapochybuje :-))
    Gorila Koko se naučila psát na stroji a sestry williamsovy umí pinkat tenis :-)
  • upraveno 7. července 2012
  • upraveno 7. července 2012
  • upraveno 7. července 2012
    Brit stačí
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2012
    Jop.

    Mimochodem - komu dnes přejete titul víc? Federerovi nebo Murraymu?
    Já bych to moc přála Federerovi.
  • upraveno 8. července 2012
    Brita moc nemusím, navíc by bylo skvělé kdyby vyrovnal samprase, do konce kariéry by určitě alespoň jeden titul přidal, a troufám si říct, že už by se nikdy nenašel nikdo kdo by jej překonal. Takže Fedex

    edit: když jsem tak koukal na ty statistiky, neuvěřitelná bilance, za posledních 10 let být 8x ve finále..fííha
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2012
    Král Roger je zpátky na trůnu. Třikrát hurá!

    Je to fakt borec.
  • upraveno 8. července 2012
    Je výborný tenista, trochu uplakánek a někdy se trapně vymlouvá. Líbí se mi jak hraje, ale na kurtech běhají větší sympaťáci:-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2012
    Je mi fuk jestli po utkání nosí růžovou baletní sukýnku a zpívá si sopránem hity od Eminema. Je to skvělý tenista a sledovat ho na kurtu je zážitek. Jsem ráda, že se dokázal znovu vyškrábat na vrchol a dokázal těm, kteří už ho odepisovali, že je pořád geniální hráč ;)
  • upraveno 8. července 2012
    Já to přál asi trochu víc Murraymu - ne ani tak kvůli němu, ale kvůli Británii, Wimbledonu, Henman Hillu apod. :-) Ty jeho zápasy jsou vždycky strašně emotivní - do toho Lendl...

    Viděl jsem bohužel jen poslední 4 hry zápasu a pak to předávání a přesto jsem při projevu Murrayho slušně popotahoval. Closer and closer...

    Ale jinak souhlas, že sledovat Federera je pořád největší zážitek v dnešním tenisu - nikdo nemá tak elegantní (lepší slovo měnenapadá) styl.
  • upraveno 8. července 2012
    roger je fajn. ale tak trochu smútim s Angličanmi.
  • upraveno 8. července 2012
    nevíte někdo důvod, proč je (byl) Roger odpůrce zavedení jestřábího oka? myslím, jak zdůvodnil negativní postoj?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2012
  • upraveno 9. července 2012
    myslím, že im stačí brit.
  • upraveno 9. července 2012
    Publikum dalo své sympatie dost najevo, i ke Skotovi :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2012
    To jo, já mluvím o svých sympatiích. Jsem holt v první řadě anglofil, až pak s odstupem britofil ;)
  • upraveno 9. července 2012
    Mi se líbilo, jak se Kate s Pipou pořád šklebily a bylo jim úplně ukradené, že nějaký Murray prohrává a ztrácí šanci přepsat dějiny. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2012
    Ty dvě jsem nejdřív nepoznala a nechápala proč je kamera tak často zabírá. Skoro to vypadalo, jakoby tam Murray měl nějaký harém. Až někdy v druhém setu mi došlo kdo to vlastně je :))
  • upraveno 26. července 2012
    Budete sledovat olympiádu? Jaké máte oblíbené sporty, přiznejte se. ;-)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 26. července 2012
    Jedinej sport kterej sleduju je poker a mma, tak snad za pár let se dočkám i na olympiádě :-)
  • upraveno 26. července 2012
  • upraveno 26. července 2012
    Mě podivným způsobem fascinuje rugby:-D Ale na olympiádě bohužel není:-(
  • upraveno 26. července 2012
    mne staci k spokojnosti atletika, plavanie a najnovsie cyklistika :)
  • upraveno 26. července 2012
    Já budu asi sledovat basket a atletiku (něco). Ostatní mě moc nebere. Mám rád i box a fotbal, jenže ty v olympijské podobě stojí za exkrement.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.