FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Gorila Koko se naučila psát na stroji a sestry williamsovy umí pinkat tenis :-)
Mimochodem - komu dnes přejete titul víc? Federerovi nebo Murraymu?
Já bych to moc přála Federerovi.
edit: když jsem tak koukal na ty statistiky, neuvěřitelná bilance, za posledních 10 let být 8x ve finále..fííha
Je to fakt borec.
Viděl jsem bohužel jen poslední 4 hry zápasu a pak to předávání a přesto jsem při projevu Murrayho slušně popotahoval. Closer and closer...
Ale jinak souhlas, že sledovat Federera je pořád největší zážitek v dnešním tenisu - nikdo nemá tak elegantní (lepší slovo měnenapadá) styl.