Viděli jste finále Borgiů? Na to, jak jsem byl z toho seriálu v první sérii rozpačitej, druhá mi sedla, hlavně druhá polovina byla skvělá. Sice pořád postrádám nějaký sympatický pevný kladný charakterní středobod :-) ale jinak super.
Díváte se někdo na Zoufalé manželky? V poslední sérií je Bronn. Přeřadila jsem ho na první místo v žebříčku nejlépe vypadajících herců GoTu. Vyhodil Jona. :-)
Ben Nevis: Jona? Teda... :D. Jo, Bronn je fešák, má takové to osobní kouzlo. Ale víc mu sluší ty tmavé vlasy a fousy než jeho přirozený vzhled. A nejlíp vypadající herec v GoT je jedině Peter. To je fakt fešák (jo a Jaqen, ale ten je jasnej :D).
Kolikoli: Peter - myslíš Tyriona? Neznám jména všech herců, jenom pár těch neprofláknutějších. Jaqen mi připomíná Brada Pitta. :-)
Nevada: brečela už v prvním díle, to jsem ocenila, že ji dali rodinu a i si na ni vzpomněli. Proto jsem zvědavá, jak to budou řešit s chemii k parťákovi. Spíš mi připadá, že když je hrdinka, která má být tvrďačka, tak ji herečka pojme jako chladnou a neosobní, protože neví, co s ní. Kdyby to byl chlap, tak nudí, u ženské se filmaři spoléhají, že vše zachrání hezký obličej a tělo.
Ben Nevis: jo jo, Tyrion. Jak šel v Černovodě v té zbroji, tak mi přišel opravdu hodně přitažlivý. Úplně bych chápala Šae, kdyby ho fakt milovala. A to samé Tyša.
Durexxx: Znám. Je to seriál z vězeňského prostředí, na normální TV poměry drsnější, taková "HBO drsnost"... Viděla jsem všechny série. Není to špatné, ale po čase je už prostě nerealistické věřit, že se v americké věznici neuplyne den bez vraždy... Pobavilo mě,že všude recenzenti šokovaně zmiňují znásilňování mezi muži a jak je to naturalistické. Až jsem měla obavy. Není se ale čeho bát. Takové scény jsou tam všeho všudy asi čtyři a kromě jedné to vypadá tak, násilník přistoupí k oběti, maximálně si rozepne kalhoty a střih. Nesrovnatelné s tím, jak televize zobrazuje znásilnění ženských...
Mám na verzi AMIABLE, ale už vůbec nevim, kde jsem je sehnal a jestli tam měly i na jiné verze. Tipuju ale že to bylo na titulky.com, možná něco v nějaké tamní diskuzi...
Komentáře
Ale možná je to jeden z důvodů, proč k ní mám tak vřelý vztah :)
Je Cezare pořád tak zajímavý (skoro jsem napsala sympatický)? :)
Wow efekt maly, ale jsem zvedavej.
A nejlíp vypadající herec v GoT je jedině Peter. To je fakt fešák (jo a Jaqen, ale ten je jasnej :D).
Nevada: brečela už v prvním díle, to jsem ocenila, že ji dali rodinu a i si na ni vzpomněli. Proto jsem zvědavá, jak to budou řešit s chemii k parťákovi. Spíš mi připadá, že když je hrdinka, která má být tvrďačka, tak ji herečka pojme jako chladnou a neosobní, protože neví, co s ní. Kdyby to byl chlap, tak nudí, u ženské se filmaři spoléhají, že vše zachrání hezký obličej a tělo.
Jak má chlap plnovous, tak ho poznám hůř než černochy mezi sebou. :-(
http://uloz.to/xTTiXg8/the-lord-of-the-rings-the-fellowship-of-the-ring-extended-edition-2001-bluray-720p-x264-300mbunited-com-scorp-mkv
Už je mám ;)
Britská minisérie. (4 díly) první díl je již odvysílán.
A jestli to chápu dobře, tak je to součást tohoto projektu na BBC: