TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
14445474950362

Komentáře

  • upraveno 1. června 2012
    Jako seriál nevím, ale jako film bych ráda viděla Malazskou knihu padlých. Něco na způsob Conana. Zprznění mi nevadí, nemám k tomu emotivní vztah. :-)

    V seriálu bych chtěla originální scénář, hlavně nic podle knížky. V produkci J. J. Abramse.
  • upraveno 1. června 2012
    Dívám se teď na nový seriál Hit and Miss. Britové se pustili do zajímavého experimentu. Hlavní hrdinka má penis (který tam furt ukazujou, protože je umělý ;-)), živí se zabíjením lidí a není to pojaté jako komedie.
  • upraveno 1. června 2012
    narn i chin hurin
  • upraveno 1. června 2012
    Ben Nevis: Něco na způsob Zmetků, ne? Tak to sorry, u toho bych se po dvou dílech uzívala nudou.

    Jinak co se týče finanční náročnosti - spousta věcí se dá obejít a u polskýho Zaklínače byl rozpočet ten nejmenší problém.
  • upraveno 1. června 2012
    Paskvil Zaklínače odepsal sám autor velmi záhy po začátku natáčení....je to děs běs a Sapek tvrdí, že s tím nemá absolutně nic společného, že se od toho distancuje a že lituje, že jim prodal práva....
  • upraveno 1. června 2012
    GRRM bude tak jediný, co neodepsal seriálové veledílo podle své knížky. :-) Finanční škrty a slabí scénáristé pohřbí spolehlivě jakoukoliv fantasy.

    svoa00: Nene, je to bráno supervážně. Transsexuál tam řeší osiřelá děcka jeho ex. Ale má to dost pomalé tempo, tak by ses možná unudila. A ti dětští herci taky nejsou dvakrát sympatičtí.
  • upraveno 1. června 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. června 2012
    Jedno pěkné video pro všechny seriáložrouty. I pro GoT žrouty.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. června 2012
    Moc pěkné. A to jsem myslela, že s nějakými 13 seriály toho sleduju hodně. Tady je jich i pár, které vůbec nepoznávám :))
  • upraveno 2. června 2012
    je tam dost zaberov z Awake a Walking Dead - odporucam
  • upraveno 2. června 2012
    a takisto Homeland
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. června 2012
    Homeland jsem viděla. K Awake mě přemlouvá kamarád, ale mám toho ještě pořád dost dohánět. Walking Dead je u mě mimo záběr.
  • upraveno 2. června 2012
    U mne taky, ale moj manzel si WD chvalil, ja som nevidela ani jednu cast, ale verim mu :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. června 2012
  • upraveno 5. června 2012
    díky za připomenutí, zrovna včera jsem přemýšlel, na co budu koukat a vzpomínal, co jste to tu doporučovali. Mrknu na to.
  • upraveno 6. června 2012
    uej, diky!
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. června 2012
    Co říkáte na Falling Skies od Spielberga?
  • upraveno 13. června 2012
    ak nejaky serial nema na imdb aspon 8, tak sa radsej ani nepustam do prvej casti. v sucastnosti je velmi vela kvalitnych serialov a moj cas je vzacny :). ja prave sledujem Person of Interest. ale ak velmi odporucas...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. června 2012
    Person of Interest je skvělé (ber to s nadhledem hraje tam Emerson takže pro mě n1). Takové milé překvapení že se ještě v nějakém seriálu najdou čistě kladní hrdinové.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. června 2012
    PoI se hodně zlepší ve druhé polovině série. Zpočátku je to děsně šablonovité a ne moc zajímavé. Navíc je hodně vidět, že se Caviezel neumí prát, a ani předstírání střelby mu moc nejde.
  • upraveno 13. června 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. června 2012
    Nevada: ale Michael Emerson je prostě borec. Říkám to už od LOST a stojím si za tím
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 13. června 2012
    Já Lost nesledovala. Když jsem zjistila, že to vrší záhadu na záhadu, tak jsem si řekla, že to dám až bude odvysílaný seriál celý. A po finále jsem se jen škodolibě ušklíbla a poblahopřála si ;)
    Ad Emerson - mě ničím neoslovuje. V PoI má své chvilky, ale do mého top žebříčku se nedostal :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 13. června 2012
    A dobře si udělala. V lostu styl "když nevím co s tím tak to víc zkomplikuji" vůbec ale vůbec nefungoval.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. června 2012
    Ja som Lost pozeral tak pri prvej sérií, ešte troška druhú, tam to bolo záhadné, ale potom... Mi to pripradalo ako "Som majster" > Majster je dole > "Aha, nový majster a nová záhada" > Vuííí a máme ďalšiu umelo živenú sériu :/
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 14. června 2012
    Lost jsem sledovala do 3. série. Loni jsem měla na podzim zápal plic a přemýšlela, co mám ty 2 měsíce válení se dělat...řekla jsem si, že přece nemohu umřít, aniž bych viděla celé LOST a Prison Break. No a musím říci, že poslední díl Lostu bylo velké WTF!!!
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 14. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 14. června 2012
    LOSTWTF :D
  • upraveno 14. června 2012
  • upraveno 14. června 2012
    Mě se u lost líbila pouze a jen první serie, pak už to bylo o ničem a nikdy jsem se na to nedodival do konce.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.