TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
14748505253362

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. června 2012
    Sansizmus :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. června 2012
    Já měl citrónovou rád než jsem o nějaký sanse věděl :)
    Ale možná je to jeden z důvodů, proč k ní mám tak vřelý vztah :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. června 2012
    Aj ja som vždy obľuboval citrónovú a jahodovú.. A ešte jogurtovú ..
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. června 2012
  • upraveno 19. června 2012
    Viděli jste finále Borgiů? Na to, jak jsem byl z toho seriálu v první sérii rozpačitej, druhá mi sedla, hlavně druhá polovina byla skvělá. Sice pořád postrádám nějaký sympatický pevný kladný charakterní středobod :-) ale jinak super.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. června 2012
    Já si Borgie dám zase až celou řadu v kuse. Ale bůh ví kdy.
    Je Cezare pořád tak zajímavý (skoro jsem napsala sympatický)? :)
  • upraveno 19. června 2012
    Ještě víc :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. června 2012
  • upraveno 24. června 2012
    http://sky1.sky.com/sky1hd-shows/sinbad

    Wow efekt maly, ale jsem zvedavej.
  • upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
    Díváte se někdo na Zoufalé manželky? V poslední sérií je Bronn. Přeřadila jsem ho na první místo v žebříčku nejlépe vypadajících herců GoTu. Vyhodil Jona. :-)
  • upraveno 25. června 2012
    Ben Nevis: Jona? Teda... :D. Jo, Bronn je fešák, má takové to osobní kouzlo. Ale víc mu sluší ty tmavé vlasy a fousy než jeho přirozený vzhled.
    A nejlíp vypadající herec v GoT je jedině Peter. To je fakt fešák (jo a Jaqen, ale ten je jasnej :D).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
    Kolikoli: Peter - myslíš Tyriona? Neznám jména všech herců, jenom pár těch neprofláknutějších. Jaqen mi připomíná Brada Pitta. :-)

    Nevada: brečela už v prvním díle, to jsem ocenila, že ji dali rodinu a i si na ni vzpomněli. Proto jsem zvědavá, jak to budou řešit s chemii k parťákovi. Spíš mi připadá, že když je hrdinka, která má být tvrďačka, tak ji herečka pojme jako chladnou a neosobní, protože neví, co s ní. Kdyby to byl chlap, tak nudí, u ženské se filmaři spoléhají, že vše zachrání hezký obličej a tělo.
  • upraveno 25. června 2012
    Ben Nevis: jo jo, Tyrion. Jak šel v Černovodě v té zbroji, tak mi přišel opravdu hodně přitažlivý. Úplně bych chápala Šae, kdyby ho fakt milovala. A to samé Tyša.
  • upraveno 25. června 2012
    Znáte někdo seriál Oz(http://www.csfd.cz/film/69296-oz/) a popřípadě nevíte kde by se dal "sehnat"...na Uloz.to jsou jen první 3 řady
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
    Durexxx: Znám. Je to seriál z vězeňského prostředí, na normální TV poměry drsnější, taková "HBO drsnost"... Viděla jsem všechny série. Není to špatné, ale po čase je už prostě nerealistické věřit, že se v americké věznici neuplyne den bez vraždy... Pobavilo mě,že všude recenzenti šokovaně zmiňují znásilňování mezi muži a jak je to naturalistické. Až jsem měla obavy. Není se ale čeho bát. Takové scény jsou tam všeho všudy asi čtyři a kromě jedné to vypadá tak, násilník přistoupí k oběti, maximálně si rozepne kalhoty a střih. Nesrovnatelné s tím, jak televize zobrazuje znásilnění ženských...
  • upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
  • upraveno 25. června 2012
    Já jsem si říkala... Tak to se mnou není tak zlý.
  • upraveno 26. června 2012
    To bude asi tím fousem a přízvukem. :-)
    Jak má chlap plnovous, tak ho poznám hůř než černochy mezi sebou. :-(
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 29. června 2012
    Nevíte prosím někdo kde sehnat titulky na tuto verzi LOTRa? na titulky.com jsem na to nic nenašel :(

    http://uloz.to/xTTiXg8/the-lord-of-the-rings-the-fellowship-of-the-ring-extended-edition-2001-bluray-720p-x264-300mbunited-com-scorp-mkv

    Už je mám ;)
  • upraveno 29. června 2012
    Mám na verzi AMIABLE, ale už vůbec nevim, kde jsem je sehnal a jestli tam měly i na jiné verze. Tipuju ale že to bylo na titulky.com, možná něco v nějaké tamní diskuzi...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. července 2012
    Chystáte se někdo na toto, nebo už jste první epizodu dokonce viděly?

    Britská minisérie. (4 díly) první díl je již odvysílán.

    A jestli to chápu dobře, tak je to součást tohoto projektu na BBC:
  • upraveno 2. července 2012
    Montezuma3: Díky za tip. Zatím jsem ale ke stažení našla jenom Richarda II. :(
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.