AGOT BG

upraveno 25. října 2012 v Komunita
Strategická desková hra na motivy Písně ledu a ohně. Král je mrtev a pět urozených rodů si činí nárok na Železný trůn. Staňte se jejich vůdci a veďte své rody do nelítostné hry o trůny.
Počet hráčů: 3-5 (rozšíření pro 6)
Věk: 13 a výš
Herní čas: 3-5 hodinPravidla...

Číst celý článek zde
123457»

Komentáře

  • upraveno 2. prosince 2010
    No, neco se mi tam na patek kuti, ale pokud zacneme v nejake rozmuny cas, abych stihnul jeste vecer do hospody, tak muzu.:)
  • upraveno 2. prosince 2010
    Tak to by šlo. Ještě potvrdím toho Andreho. Jak jsem psal, já má zejtra relativně volno, takže můžu začít brzo.
  • upraveno 2. prosince 2010
    Ja mám zítra jenom jednu přednášku, takže mám celý den volno :-) ... Jenom kdyby ste pak řekli kdy a kde :-)
  • upraveno 2. prosince 2010
    Zatím se mi nepodařilo dohnat Andreho, ale jinak je místo asi jasný: Paluba, protože v Outpostu posledně AGOT nenašli. Ale ono je to obojí dost blízko sebe, takže je to jedno.
  • upraveno 2. prosince 2010
    A hrajete Agoty s rozšířením nebo samotný? Já jaký si mám přečíst pravidla :-) (abych tam nepřišel uplné nepřpipravenej)
  • upraveno 2. prosince 2010
    Samotný, když nás je jen 5.
  • upraveno 3. prosince 2010
    Hele lidi, Andreho se mi nedaří dohnat a jelikož sám potřebuju mít už jasno, tak bych to rozsekl. Ve čtyřech lidech mi to přijde naprd, tudíž bych se to pokusil ještě jednou odložit, na příští týden. OK? Snad už se to tentokrát fakt podaří :-)



    Z mý strany je to pořád stejný, vyhovuje mi středa i pátek.
  • upraveno 3. prosince 2010
    Ok... povim příští týden :-)
  • upraveno 3. prosince 2010
    no jo no.. ale to nevim, jstli budu moct
  • upraveno 3. prosince 2010
    Pristi tyden muzu dozajista. Ale jen ve stredu nebo v pondeli.
  • upraveno 3. prosince 2010
    Aha, tak opet odlozeno.. no, dobra.

    Pristi tyden muzu zatim nevim, jak.:)
  • upraveno 4. prosince 2010
    Jinak, pojdme to udelat jinak, ja bych si uz rad zahral:) Takze stanovme pevne datum a kdo se prihlasi prijde. Jinak sezenu dalsi lidi, kteri prijdou:)
  • upraveno 27. února 2011
    No, pro zacatek na to zalozime extra dizkuzi a budeme editovat hlavicku, cimz se snad zvetsi prehlednost toho, kdo jak muze a kde a kdy se bude hrat.:)
  • upraveno 23. listopadu 2011
    Dneska prý vyšlo ono druhé vydání deskovky. Tak šup, kupujte někdo a zahrajem :-)
  • upraveno 23. listopadu 2011
    Na Slovensku/ v Čechách to ešte asi nebude
  • upraveno 23. listopadu 2011
    už? ja do toho idem.
  • upraveno 23. listopadu 2011
    Já už mam předobjednáno, ale pořád nic...
  • upraveno 25. listopadu 2011
    pozeram na amazaon anglicky, a tam stale pre-oreder, s tym ze to vyjde 30. novembra.
  • upraveno 11. ledna 2012
    hrali sme prvýkrát so second edition a veľmi si pochvaľujem aj karty divokých aj "skulls", super osvieženie hry.
    mapa je krásna ( s výnimkou tých naivných krsesieb hradov), ale pôsobí trochu neprehľadne. farebne sa zlieva, treba si zvyknúť.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Kdyby jste někdo holdoval digitální verzi a zároveň neměl panickou hrůzu z Epic Games Storu, tak ji příští týden rozdávají zdarma.
    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.