Jo, něco takovýho popisuje Pratchett v Lehkým fantastičnu, něco ve smyslu když to sečtete k tomuhle, vydělíte tamtim a vynásobíte to pěti, tak dostanete skoro na chlup to a to.
Chtělo se mi napsat, "jako nikým nepokřtěný, mám strach, z těch co jsou", ale lhal bych, protože to není pravda. :-))) To bych měl kdysi strach z babičky i z obou dědů. :-)))
Darwin pocházel z rodiny, kde to načnul už jeho strýc...měl to ulehčeno a jo, na loď ho brali jako duchovního :-))
Dawkins není sympaťák :-D Jenže i takových je třeba, protože náboženských fanatiků jsou mraky a evolucionisté nemají z principu potřebu sdružování a organisování. a doma bych ho nechtěla :-) Ale přízvisko Darwinův rotvajler mu sedí :-D
Já o něm vím jen s Wikipedie... Přečíst si něco od něj a o něm se chystám dlouho... Mne spíš celkově naštvalo jak odsoudil Agnosticismus.... A říká vám něco jméno Jiří Grygar? :-)
Chmur: Ateisté nemají dost často společnou identitu :-) Jako kdyby si chtěl Stalina spojovat s Dawkinswem....
huh - zkrátka evolucionisté nepotřebují uchovávat a šířit nějaký konkrétní memplex (příručka udělej si vlastního člověka od Pratcheta - vlastního ve smyslu, stejného smýšlení - můj člověk). Evolucionisté nechávají informace plynout a měnit se v průběhu poznání - nemůžeš ustrnout v časoprostoru na jediném prohlášení na základě faktů, je třeba je dál rozvíjet a objevovat nepoznané.
Grygara mám velmi ráda, ač sám nemá jasno, jestli je věřící nebo komunista :-) Ale jeho práce si velmi vážím a lepší pořady než Okna vesmíru dokořán, jsem zatím o vesmíru neviděla a to se po nich cíleně pídím! A propos - sháním ještě 2 díly a nemám :(
Nevím Nevím... Spousta lidí se tomu zdárně vyhýbala... Nechci nikomu moc křivdit.. Ale pravda, že Klausovy výlety v době kdy kdy dělal v Prognostickém ústavě mi dost dlouho vrtají hlavou...
Komentáře
K té teorii: Otázkou je, kdo je pan Hyde. :-))))
Ono se vždycky něco najde :-) Upálení Moleye + obvod velké pyramidy (v ruských verstách) -* narozeniny tetky Bětky - a máte nové prima datum :-D
Jestli bude konec světa? Jednou určitě:-)
Co, přesvědčil Vás ? :-))
A opět mám pocit, že schizofrenik zaúřadoval:
Biolog křtěný o víře a filosof (prediktibilní obránce memplexů) nezatížený :-D
Dawkins není sympaťák :-D Jenže i takových je třeba, protože náboženských fanatiků jsou mraky a evolucionisté nemají z principu potřebu sdružování a organisování. a doma bych ho nechtěla :-) Ale přízvisko Darwinův rotvajler mu sedí :-D
Chmur: Ateisté nemají dost často společnou identitu :-) Jako kdyby si chtěl Stalina spojovat s Dawkinswem....
Grygara mám velmi ráda, ač sám nemá jasno, jestli je věřící nebo komunista :-) Ale jeho práce si velmi vážím a lepší pořady než Okna vesmíru dokořán, jsem zatím o vesmíru neviděla a to se po nich cíleně pídím! A propos - sháním ještě 2 díly a nemám :(
Ateisté mají společnou pouze absenci ideologie.