Tanec s draky - Smraďoch

upraveno 25. října 2012 v Tanec s draky
Když se do ní zakousl, krysa zakvičela a divoce se mu zazmítala v rukou. Její břicho bylo tou nejměkčí částí. Škubal sladké maso a po rtech mu stékala teplá krev. Bylo to tak krásné, až mu vhrkly do očí slzy. V břiše mu zakručelo a on polknul. Po třetím soustu přestala krysa zápasit a on se cítil téměř sytý.

Potom zpoza dveří kobky uslyšel zvuk hlasů.

Okamžitě strnul. Bál se dokonce i žvýkat. Jeho pusa byla plná krve a masa a chlupů, ale netroufal si je...

Číst celý článek zde
12345679»

Komentáře

  • upraveno 28. května 2012
    jarla - A co některý ty tibetský mniši s obočím po pás, co se živěj jenom sluníčkem. Jakou teprve oni musej mít pohodu :)
  • upraveno 28. května 2012
    to nepraktikuji :-)) ale když jsem jezdila stopem víkend co víkend křížem krážem republiku...to si holt musíš vybrat :-)) Neboj, já to pak dohnala :-p
  • upraveno 28. května 2012
    taky kdybys to praktikovala a zvedla se z modlitebního koberečku (nedej bože zvednout palec na to stopování!) tak podle mě zkolabuješ.
    nejen ty, i oni, abys to špatně nepochopila :)
  • upraveno 28. května 2012
    Jarla napsal(a):

    Nevzpomínám si, že bych někdy v Ostravě cokoliv pila :-)) Když dojde na cestování, tak jsem jak velbloud - celý den bez vody - kdo nepije a nejí nepotřebuje navštěvovat veřejná wc - si musíš utřídit priority :-))

    No, nejzdravější to není :-) Mám dojem, že nějaké fantazy knihkupectví je kousek od náměstí i dnes - jen si nevzpomenu , jak se jmenuje.
    A já chodívám do toho velkého, trojposchoďového knihkupectví u divadla a černé louky - tam je snad úplně všechno. A maj tam jak wifi, tak několik kompů připojených na net k volnému použití.
    I když - vlastně jsem tam tak dva roky nebyl. Ale za 14 dní do OV jedu, tak kouknu.
    Ale - stejně se divím - být na stodolní, a nestavit se v nějaké hospodě ?
    Já tam zavlekl dceru i s vnučkou :-D
  • upraveno 28. května 2012
    Stodolní tehdá nebyla to co dnes :-D to byla jen Stodolní a ne ještě Stodolní :-))
    a nemám ráda hospy -je tam nahuleno, bubliny mi lezou aj očima a džus mají pravidelně jen Cappy - ne děkuji :-D
  • upraveno 28. května 2012
    A hele , Černá voda je už na uložto i s titulkama...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.