Hra o trůny 1x08 - Ostrým koncem

upraveno 6. června 2011 v 1. řada
1356789

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. června 2011
    Tak modlitby některých byly vyslyšeny. Více Zlovlků, více Rickona a nechybí ani Tyrionova banda divochů.
    Velký Jon je tvrďák jak má být. A z těch figurek co měli na mapách (představující jednotlivé armády) by byla dobrá stylová šachovnice. Nasraný Barristan. Syrio s dřevákem. No co víc si přát. :)
  • upraveno 6. června 2011
    Jaj, já se těšim! Zrovna jsem dopsal test, jinak už bych to měl dávnou zkouknuté :-)
  • upraveno 6. června 2011
    doufal jsem že shagga bude... větší... :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    Grrr, dneska musim zase čekat, než se dostanu domů, zatracený pondělky.
  • upraveno 6. června 2011
    dobre to bolo - vyzneni: dusno pred bouri

    top sceny az to dam vecer na hbo titulky
  • upraveno 6. června 2011
    Dobrý to byl díl a až na nějaký drobnosti jsem spokojen...
  • upraveno 6. června 2011
    tentokrát jsem mírně zklamán, je tam podle mého o dost více vaty než v předchozích dílech...
  • upraveno 6. června 2011
    Asi tak, na to, že to byl díl, který napsal sám Martin, jsem čekal něco famózního, a přitom to podle mně byla jedna z těch slabších epizod.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. června 2011
    Od Martina je ta 9. nebo ne?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
  • upraveno 6. června 2011
    Předchozí díly byly stokrát kreativnější - připadalo mi, že si Martin sedl, začal opisovat z knihy, trochu to "podrtil" a jinak nic. To jak vykreslili útok Dothraků mi (oproti knize) přišlo poměrně slabý.
  • upraveno 6. června 2011
    Hiccup E. Greyjoy: Až budeš mí rozpočet na to aby si udělal pořádný útok Dothraků tak řekni....
  • upraveno 6. června 2011
    Spíš jsem očekával (s prominutím) naturalističtější scénu oněch znásilňování. Že by právě s tímhle měli v HBO problémy?
  • upraveno 6. června 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
  • upraveno 6. června 2011
  • upraveno 6. června 2011
    to je pravda. dá sa na to aj tak pozrieť. že niektoré "falošné stopy" GRRM chce nechať.
    inak najmenej mi sedela scéna tyriona, brona a ich stretnutia s klanmi. snáď prvá Tyrionova scéna, ktorá ma nebavila. a ajhľa: písali ju B+W nie GRRM.
  • upraveno 6. června 2011
    To se Syriem jsem chtěl právě teď napsat. Ale třeba si nás Martin jenom vychutnává :)
  • upraveno 6. června 2011
    Návrat k seriálovej excelencii. Nemám, čo by som vytkol. Tento diel sa mimochodom nesie v znamení Robba Starka. Richard Madden konečne dostal poriadny priestor a predviedol, že vodcu, ktorý dokáže skrotiť aj Veľkého Jona Umbera (výborná scéna s odhryznutými prstami) zvládne zahrať na jednotku. Potešujúce je, že tentokrát sa nevyskytol ani jediný zbytočne dlhý dialóg - epizóda má vynikajúce tempo. Absolútna pecka za plný počet. P.S.: Milé HBO, v nasledujúcej epizóde si pri scéne boja Starkov a Lannisterov želám vidieť veľké, digitálne rozmnožené vojsko. S pohľadmi na vojenské tábory ste sa totiž príliš nevytiahli. Ak to nabudúce nenapravíte, nielen že ma naseriete, ale si aj urobíte hanbu pred káblovkou Starz. Keď oni môžu mať v The Borgias kopec digitálnych francúzskych vojakov s o dosť menším rozpočtom, očakávam niečo podobné aj od vás. (10/10)
    Btw. vata? Inak ste všetci v poriadku? :)
  • upraveno 6. června 2011
    prd vata - sbirani sil pred hutnym koncem :)

    jinak pan od Bilych plastu, co bojoval s Syriem, nekulhal...
  • upraveno 6. června 2011
    Hiccup E. Greyjoy: Aaaaaha sorry :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. června 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    baltime chlape, teď jsi mě ranil. jestli to neni trochu tim, že osmá epizoda už prakticky nic nenaznačuje, už není o spekulacích a příslibech do budoucna, ale protržená přehrada.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2011
    Martin. Mistr sám se chopil scénáristického pera a v potu tváře, odháněje druhou rukou fanoušky skandující "já chci Tanec s draky ty čubko" (modří vědí) sepsal jednu epizodu. A, přátelé Arrynského údolí, do seriálu se naplno dostalo to, co mi zatím trochu chybělo, teda naprosto stejná atmosféra jako v knize. Ať je to mrazivý sever nebo teplý (nazdar Renly) jih, kde stěny mají uši a dcery musí prosit za své otce. Dothracká linie sice není to pravý stromovinský, ale tu stejně víceméně ignoruju. A konečně má Robb prostor a naplno potvrzuje, že je pravej vůdce hodnej svýho otce.
  • upraveno 6. června 2011
  • upraveno 6. června 2011
    Nevada: Hopla, chybička sa vlúdila :)
  • upraveno 6. června 2011
  • upraveno 6. června 2011
    Flanker.27: uvidíme, až si to pustím podruhé. Někdy to do sebe zapadne trochu později... Nicméně některé scény jsou geniální, jiné výtečné, jen mi přišlo, že v tomto díle je prostě pár míst, která kdyby tam nebyla, nic by se nestalo...
  • upraveno 6. června 2011
  • upraveno 6. června 2011
    tyrion! zalozte novej dil...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.