Tak modlitby některých byly vyslyšeny. Více Zlovlků, více Rickona a nechybí ani Tyrionova banda divochů. Velký Jon je tvrďák jak má být. A z těch figurek co měli na mapách (představující jednotlivé armády) by byla dobrá stylová šachovnice. Nasraný Barristan. Syrio s dřevákem. No co víc si přát. :)
Předchozí díly byly stokrát kreativnější - připadalo mi, že si Martin sedl, začal opisovat z knihy, trochu to "podrtil" a jinak nic. To jak vykreslili útok Dothraků mi (oproti knize) přišlo poměrně slabý.
to je pravda. dá sa na to aj tak pozrieť. že niektoré "falošné stopy" GRRM chce nechať. inak najmenej mi sedela scéna tyriona, brona a ich stretnutia s klanmi. snáď prvá Tyrionova scéna, ktorá ma nebavila. a ajhľa: písali ju B+W nie GRRM.
Návrat k seriálovej excelencii. Nemám, čo by som vytkol. Tento diel sa mimochodom nesie v znamení Robba Starka. Richard Madden konečne dostal poriadny priestor a predviedol, že vodcu, ktorý dokáže skrotiť aj Veľkého Jona Umbera (výborná scéna s odhryznutými prstami) zvládne zahrať na jednotku. Potešujúce je, že tentokrát sa nevyskytol ani jediný zbytočne dlhý dialóg - epizóda má vynikajúce tempo. Absolútna pecka za plný počet. P.S.: Milé HBO, v nasledujúcej epizóde si pri scéne boja Starkov a Lannisterov želám vidieť veľké, digitálne rozmnožené vojsko. S pohľadmi na vojenské tábory ste sa totiž príliš nevytiahli. Ak to nabudúce nenapravíte, nielen že ma naseriete, ale si aj urobíte hanbu pred káblovkou Starz. Keď oni môžu mať v The Borgias kopec digitálnych francúzskych vojakov s o dosť menším rozpočtom, očakávam niečo podobné aj od vás. (10/10) Btw. vata? Inak ste všetci v poriadku? :)
baltime chlape, teď jsi mě ranil. jestli to neni trochu tim, že osmá epizoda už prakticky nic nenaznačuje, už není o spekulacích a příslibech do budoucna, ale protržená přehrada.
Martin. Mistr sám se chopil scénáristického pera a v potu tváře, odháněje druhou rukou fanoušky skandující "já chci Tanec s draky ty čubko" (modří vědí) sepsal jednu epizodu. A, přátelé Arrynského údolí, do seriálu se naplno dostalo to, co mi zatím trochu chybělo, teda naprosto stejná atmosféra jako v knize. Ať je to mrazivý sever nebo teplý (nazdar Renly) jih, kde stěny mají uši a dcery musí prosit za své otce. Dothracká linie sice není to pravý stromovinský, ale tu stejně víceméně ignoruju. A konečně má Robb prostor a naplno potvrzuje, že je pravej vůdce hodnej svýho otce.
Flanker.27: uvidíme, až si to pustím podruhé. Někdy to do sebe zapadne trochu později... Nicméně některé scény jsou geniální, jiné výtečné, jen mi přišlo, že v tomto díle je prostě pár míst, která kdyby tam nebyla, nic by se nestalo...
Komentáře
Velký Jon je tvrďák jak má být. A z těch figurek co měli na mapách (představující jednotlivé armády) by byla dobrá stylová šachovnice. Nasraný Barristan. Syrio s dřevákem. No co víc si přát. :)
top sceny az to dam vecer na hbo titulky
inak najmenej mi sedela scéna tyriona, brona a ich stretnutia s klanmi. snáď prvá Tyrionova scéna, ktorá ma nebavila. a ajhľa: písali ju B+W nie GRRM.
Btw. vata? Inak ste všetci v poriadku? :)
jinak pan od Bilych plastu, co bojoval s Syriem, nekulhal...