Hra o trůny 1x08 - Ostrým koncem

upraveno 6. června 2011 v 1. řada
«13456789

Komentáře

  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
    takovej zbesilej strih - ale nejvic Ohar a Sansa :)

    na HBOGO ji predem nedavali, ze?
  • upraveno 30. května 2011
    sakra jak se těšim, Robb do války !! na to čekám dlouho :) a holky mezi lvy ... ( doufám že je už tady jak bojuje Syrio dřevěným mečem proti Královské gardě .. :) )
  • upraveno 30. května 2011
    Ja se tak tesim na Jaquena:)
  • upraveno 30. května 2011
    Já jsem hlavně zmatenej/zvědavej na tu Robbovu a Catelyninu linku - z tý ukázky jsem trochu zmatenej...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. května 2011
    tuhle epizodu si vzal na starost sám G.R.R.M. že? takže se tu můžeme těšit na nějaké jeho novinky. Nebo to bude až ta 9. epizoda?
  • upraveno 30. května 2011
    Alek: jak zmatenej?
  • upraveno 30. května 2011
    Aqwarty: proc jaquena? ten v 8 jeste nebude (nebo si zas neco nepamatuju?) imho bude az v 9 (ale to asi ne) - spis v 10, teda pokud vubec
  • upraveno 30. května 2011
    Jojo, Jaquen je az ve druhe knize, ale nekteri tvrdi, ze Syrio=Jaquen. A uz se na nej tesim ted:)
    Nemluve o undead Bericovi:)
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
    Že by první šermíř byl zároveň beztvářným? Myslel jsem, že ti žijou trochu jinak. Ale víme, že dopadnout to tak klidně může.

    edit: tak jsem se nad tím chvilku zamyslel, vzpomněl na všechna fakta a na 99,9% se k té teorii nepřikláním.
  • upraveno 30. května 2011
    Já si též myslím, že Syrio není Jaquen
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
    jj, průvodní text od HBO mi dělá čím dál větší problémy, příště už ho asi nebudu vůbec psát :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
    Aha, tak už nejsem z části Robb/Cat zmatenej, stačilo si přečíst souhrny - najednou to dává smysl :-)
  • upraveno 30. května 2011
    Myslíte, že už sa konečne dočkáme flashbacku/sna/halucinácie so Šialeným kráľom?
  • upraveno 30. května 2011
    Tipuju, že až v 9. díle - možná jeho začátek...?
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
    Aerys bude asi maximum, na Lyannu bych nesázel - tohle už asi nejsou ani spoilery, sami odhadujeme.
  • upraveno 30. května 2011
    počkat, jste si jistí že tam ta scéna s Aerysem je?
  • upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
    tomu bych teda rozhodně fandil, takovejch vzpomínkovejch scén by se tam hodilo víác, ale v zájmu rozpočtu chápu, že jich je tam skutečně poskrovnu ( pokud bude vůbec tahle )
  • upraveno 30. května 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. května 2011
  • upraveno 30. května 2011
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.