sakra jak se těšim, Robb do války !! na to čekám dlouho :) a holky mezi lvy ... ( doufám že je už tady jak bojuje Syrio dřevěným mečem proti Královské gardě .. :) )
tomu bych teda rozhodně fandil, takovejch vzpomínkovejch scén by se tam hodilo víác, ale v zájmu rozpočtu chápu, že jich je tam skutečně poskrovnu ( pokud bude vůbec tahle )
Komentáře
na HBOGO ji predem nedavali, ze?
Nemluve o undead Bericovi:)
edit: tak jsem se nad tím chvilku zamyslel, vzpomněl na všechna fakta a na 99,9% se k té teorii nepřikláním.