Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
1103104106108109

Komentáře

  • @Tyrion Lannister Pff, anime a asijské filmy jsou takových párování plné a to se ani většinou neodehrávají během nějakého válečného konfliktu. No ano, Ben by byl ve skutečnosti v jakémkoliv vztahu s tím agresivním dítětem chudák.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 31. ledna 2020
    @svoa00
    svoa00 napsal(a):

    @Tyrion Lannister Pff, anime a asijské filmy jsou takových párování plné a to se ani většinou neodehrávají během nějakého válečného konfliktu. No ano, Ben by byl ve skutečnosti v jakémkoliv vztahu s tím agresivním dítětem chudák.

    A je to můžu ujistit, že jako člověk, který intezivně sleduje jak anime tak asijské filmy a komunitu kolem toho, tak se to tam taky dost kritizuje

    S tou části o chudákovi souhlasím
    :-D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 31. ledna 2020
    @svoa00
    svoa00 napsal(a):

    @Tyrion Lannister Tak já jsem zmiňovala, že v tom Trevorowově námětu jsou i dobré momenty. Měl to být odrazovaný můstek, se kterým by se pracovalo. Ve zkratce to mělo vypadat nějak takhle:

    1. Linka Finna se bude týkat stormtrooperovské rebelie
    2. Linka s Poem se bude týkat odboje a zastoupil by nakonec Leiu
    3. Linka ohledně Síly - Rey a Kylo

    V detailech byl dostatek variací, aby si s tím mohli hrát. Lucas Film očividně sleduje teorie kolující na internetu a něco takhle logického jim ušlo? Zásadní pravidla dobrého vypravěčství a dodání smyslu každé důležité postavě.

    Mimochodem jsem ten sexismus nemyslela tak, že bych propagovala starou pannu Rey. Říkala jsem to, protože Poe by ji dostal jenom proto, jaký že je to hodný kluk. S Poem ale Rey nemá nic společného a přišlo by to moc pozdě. Jediný možný partner kromě Kyla už byl maximálně Finn.

    To je bohužel něco, v čem sequelová trilogie selhala v podsatě kdokoliv kdo není force user jakoby neexistoval a ve třetím díle je to nejpatrnější. Jo tak Rey a Poe, to jsem nepochopil :D ínu to by byl průšvih, vzhledem k tomu, že se dva filmy skoro neviděli, tak by tady ani nemohl být pořádný build-up. Na Hanovi a Leie je skvělé jak se to buduje po celou trilogii.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 2. února 2020


    Tohle je ještě lepší než TLJ verze =D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Lepší než film :-D
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 3. února 2020
    Dlouho před Mandalorianem George Lucas chystal sérii z podsvětí Coruscantu Star Wars: Underworld (kterou možná Disney opráší), měla mít hned 100 epizod, jenomže vše se nakonec zadrhlo na v té době enormních nákladech. Nyní jsou online testovací záběry, jak vše mohlo vypadat a já musím říct, že bych to bral.
  • Tohle je prostě dokonalý :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Kit Mrzí mne promarněná příležitost AND I AM ALL THE BATMANS =D Na TLJ to nemá, ale Anakin pobavil
  • Ďalšie ukážky z komiksu The rise of Kylo Ren.
    image
    image
    image
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    Tak a těším se ještě více :D
  • @Tyrion Lannister To je tak strašně pitomý celý :wall: :-D :-D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik A co jako? Nová badass jednotka klonů nevím, co je na tom pitomého :-D Rozhodně lepší a napaditější než cokoliv s čím přišla sequelová trilogie
  • @Tyrion Lannister lepsi a napaditejsi. To mas mozna pravu ale spis dukaz jak moc spatny ty filmy byly. Specialnich jednotek uz jsme videli tolik ze nevim co je na tom zajimaveho
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    upraveno 19. února 2020
    @Tyrion Lannister Postihnuta jednotka klonov lepsia nez normalny = napaditejsie ? vazne?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Edem Jo :P
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 19. února 2020
    @sfik
    sfik napsal(a):

    @Tyrion Lannister lepsi a napaditejsi. To mas mozna pravu ale spis dukaz jak moc spatny ty filmy byly. Specialnich jednotek uz jsme videli tolik ze nevim co je na tom zajimaveho

    Tak speciálních jednotek jsme ve filmech krom Rogue One (a to byla spíš opravdu banda než jednotka) moc neviděli. A v seriálech také ne. Nepočítám teď hry, komiksy a knihy, protože v těch už bylo ledacos. Je to prostě v mým podobné jako Mandalorian je podobný Boba Fettovi? Ano, ale Boba Fett měl h*vno prostor a tak jsem za Manda rád. Teď už jen seriál o Sithech se zabrakem v hlavní roli a bude spokojený úplně
    :twisted:

    A Rex má pravdu 99 je hezké jméno
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    Střih je geniální zbraň a tohle ospravedlňuje Lukovu smrt než originál :-D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Možná jsme už měli nějaké speciální jednotky, ale rozhodně jsme ještě neměli vojáka, který je schopný pouhou fyzickou silou zvednout celou loď :twisted: :twisted: :-P
    image
    Wrecker jaképak přiléhavé jméno. Tento Zaraki Kenpachi mezi klonovými jednotkami se už stal mojí oblíbenou postavou. Nový díl je nostalgickým návratem do časů, kdy spolu bojovali dvě zhruba stejně silné armády o strategickou pozici. Kdy rozhodovalo kdo přechytračí druhého a ne kdo zmáčkne to červené samodestrukční tlačítko na válečném stroji nepřítele :twisted: Samozřejmě dá se vyčítat, že opět platí



    Ale i tak za mne pohodový start. Mace a Anakin jsou na jednom místě, takže očekávám mezi nimi nějaký konflikt, který bude předzvěstí Pomsty Sithů
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Kit No je vidět, že na edně jsou tak trochu pohádkaří jako vždycky, protože ve většině těch uniklých scénářů původní epizody IX Kylo Ren zemřel v boji s Rey, což je vidět i tady, kdy není zmíněný vůbec, co se s ním stalo po Mortisu.
    Tor Valluma přejmenovat na Darth Plagueise a vysvětlit, proč ho Palpatine nezabil. (například zabít ho nemohl a proto ho uvěznil na Mortisu) a byla by absolutní spokojenost. Tohle je opravdu příběh, který by uzavřel všech devět dílů někam universum posunul a akce by byla lepší. Není to dokonalé, ale ve srovnání s megasračkou Rise of Sh*twalker je to veledílo
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Nevada Začátek vyděsil konec pobavil =D
  • Zomrel herec Max von Sydow... :-(
    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tohle mě pobaví pokaždé, když na to narazím :)

    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mimochodem, Michael Biehn je další oznámenou posilou pro S2 Mandaloriana.
  • JoserJoser persona non grata
    Již na podzim!

    image

    =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.