Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
1103105107108109

Komentáře

  • @sfik Tak Maul je už je v době Mandaloriana stejně mrtvý. Teda je definitivně mrtvý, než se to LF rozhodně retconovat, samozřejmě :twisted: Spíš bude vtipné, jestli než aby začali psát vlastní zajímavé postav, tak vykopou z hrobu Skywalkery, buď nějaký hokus pokus s Benem Solem nebo se dozvíme o Lukově pohledném nemanželském synovi, který se bude náhodou jmenovat Ben Skywalker, aby LF mohl lézt do zadku ctitelům nekánonických Legends :D
  • @Tyrion Lannister
    Mě zase fascinuje neumírající oblíbenost seriálu Clone Wars. Já jsem to vydržela jen prvních několik sérií, pak jsem to někde uprostřed dropla, pač to byla pořád ta samá blbost. Ani nevím co je na postavě Ashoky tak úžasného, proč nikomu nevadí, že Anakin je najednou mistr, ani ta otřesná dětinskost a zkratkovitost příběhu. Jo, beru to jako ukrácení času pro malé děti, aby z toho SW taky něco měli, ale když to někdo uctívá jako kánon, převracím oči v sloup. :roll:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 24. ledna 2020
    @undefined
    Nevada napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):


    Maul vs Ahsoka HYPE!!!!

    Asi budu zase litovat, ale stejně se zeptám. Z čeho pramení ta oblíbenost absolutně nezajímavého Maula (jako nadaný poskok hlavního záporáka dobrý, ale jako samostatná postava meh), jehož přežití epizody I považuju za téměř stejně dementní jako přežití císaře? A to, že se s touhle postavou babrají pořád dál jen potvrzuje zoufalost a nedostatek fantazie v současném LF.
    Tak já nemám vůbec představu :D, já se těším na oko potěšující duel, kterých jsme v sequelech moc neměli. A po tom ultradebilním fightu Kylo Ren vs Knights of Ren se těším ještě více. To je totiž něco, co mne štve na sequelech ještě více než příběh. Kdyby aspoň ta akce byla opravdu kulervoucí
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik @sfik
    sfik napsal(a):

    @Nevada Přežití Maula je ještě víc debilní než přežití císaře. Protože císař nebyl přepůlený když spadnul do té nekonečné díry :D Navíc u císaře bych věřil že je tak silný v síle že si nějakým cheatem pomůže, nevěřím sithskému učedníkovi, kterého přepůlí padawan :)

    O tom zoufalství LF svědčí i to že Maula dali i do Sola, ale jen tak napůl, aby třeba někdo nepoznal že to je on, nikdo to nevysloví a hlavně už se s tím nikdy nebudeme zabejvat. Možná v Mandalorianovi, aby dobře odstartovaný počin pohřbili nějakou shitkou kterou budou zase retconovat filmy :roll:

    Ale věřím že v Disney si každé oživení postavy nějak omluví. Když se neprodávají dobře akční figurky Poea, Finna a Rey, snad se budou prodávat osvědčené bestsellery - R2, C3PO, Chewie, nebo i ten rohatec Maul. Černá s červenou jsou přece skvělá kombinace :)

    Bohužel smutná realita, Maul který ve filmu měl sotva větu dialogu je populárnější než postavy, co dostali celou trilogii. Co se týče toho, co je debilnější oboje mi přijde zhruba stejně. U Maula aspoň celá ta šachta po tom neexpledovala. A co se týč přepulení padawanem, no Palpatine byl usmažený malou holkou, takže asi tak

    :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Denebola
    Denebola napsal(a):

    @Tyrion Lannister
    Mě zase fascinuje neumírající oblíbenost seriálu Clone Wars. Já jsem to vydržela jen prvních několik sérií, pak jsem to někde uprostřed dropla, pač to byla pořád ta samá blbost. Ani nevím co je na postavě Ashoky tak úžasného, proč nikomu nevadí, že Anakin je najednou mistr, ani ta otřesná dětinskost a zkratkovitost příběhu. Jo, beru to jako ukrácení času pro malé děti, aby z toho SW taky něco měli, ale když to někdo uctívá jako kánon, převracím oči v sloup. :roll:

    Nabídlo zajímavý worldbuilding, Mortis a sama Ahsoka prošla velice zajímavým vývojem od otravné studentky k někomu, kdo zpochybňuje řád jediů. Pro mne rozhodně akceptovatelnější příspěvek do univerza než sequely.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Nevada
    Nevada napsal(a):
    Co na to říct, čím dal tím lepší :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    Tuhle verzi epizody IX bych jako prequelista viděl mnohem raději. Coruscant nádherný a celkově to na mne působí lépe.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 24. ledna 2020
    @svoa00
    svoa00 napsal(a):

    @sfik Tak Maul je už je v době Mandaloriana stejně mrtvý. Teda je definitivně mrtvý, než se to LF rozhodně retconovat, samozřejmě :twisted: Spíš bude vtipné, jestli než aby začali psát vlastní zajímavé postav, tak vykopou z hrobu Skywalkery, buď nějaký hokus pokus s Benem Solem nebo se dozvíme o Lukově pohledném nemanželském synovi, který se bude náhodou jmenovat Ben Skywalker, aby LF mohl lézt do zadku ctitelům nekánonických Legends :D

    Pokud to bude lepší protagonista než Rey sem s ním. Bez tak nikdy nedávalo smysl, proč by zrovna Han a Leia pojmenovali svého syna Ben, když Kenobi měl nejblíž k Lukovi. :P
  • JoserJoser persona non grata
    Trailer na CW tady už je, koncept devítky Colina Trevorrowa též, tak aspoň přihodím malé info pro všechny čtenáře comicsů, Marvel totiž oznámil pokračování momentálně nejlepší SW řady Doctor Aphra od prvního čísla po vzoru hlavní série Star Wars a spin offu Vader, psát bude Alyssa Wong a kreslit Marika Cresta která už zveřejnila design postav, první číslo vychází v dubnu. Tohle se totiž musí nechat, Star Wars od Marvelu jsou hrozně fajn, oproti filmům (bytostně nenávidím novou trilogii).

    image

    image
  • @Tyrion Lannister ahsoka. Zase retcon. Uplne vidim tu tvurci seanci “jak to udelame aby ahsoka prezila order 66”

    Aaaano vykopnem ji od jediu! Uzasne. Skvele. Mame to. A mame dalsiho jedie ktery prezije az do epizody iv. A proc nepomuze Lukovi a rebelum... wait for it. Vymyslime dalsi shit na dalsi tvurci seanci! Ale v zadnem pripade zadnou tuhle silenou animovanou postavu nedame do filmu. Na to koule nemame! :wall:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik
    sfik napsal(a):

    @Tyrion Lannister ahsoka. Zase retcon. Uplne vidim tu tvurci seanci “jak to udelame aby ahsoka prezila order 66”

    Aaaano vykopnem ji od jediu! Uzasne. Skvele. Mame to. A mame dalsiho jedie ktery prezije az do epizody iv. A proc nepomuze Lukovi a rebelum... wait for it. Vymyslime dalsi shit na dalsi tvurci seanci! Ale v zadnem pripade zadnou tuhle silenou animovanou postavu nedame do filmu. Na to koule nemame! :wall:

    Tak Filoni nějakou dobu zpátky na twitteru psal, že se chystá live-action Ahsoka film :-D A má ji údajně hrát Brie Larson :twisted:
  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory
    Tyrion Lannister napsal(a):

    ... Filoni nějakou dobu zpátky na twitteru psal, že se chystá live-action Ahsoka film

    Ano! Doufám, že ji někde hranou uvidíme. :dance:
    Tyrion Lannister napsal(a):


    ...má ji údajně hrát Brie Larson

    Ale raději s jiným obsazením :-(
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @sfik ak si si to za tych 40 rokov co star wars existuje ten svet nema ziadne pravidla.
    (ok, mozno(ak tocite film) musime mat trilogiu a mozno este dodrzuju 3 dejstva ? necital som vsetky knihy)
  • upraveno 26. ledna 2020
    Tyrion Lannister napsal(a):

    @svoa00

    svoa00 napsal(a):

    @sfik Tak Maul je už je v době Mandaloriana stejně mrtvý. Teda je definitivně mrtvý, než se to LF rozhodně retconovat,
    samozřejmě :twisted: Spíš bude vtipné, jestli než aby začali psát vlastní zajímavé postav, tak vykopou z hrobu Skywalkery, buď nějaký hokus pokus s Benem Solem nebo se dozvíme o Lukově pohledném nemanželském synovi, který se bude náhodou jmenovat Ben Skywalker, aby LF mohl lézt do zadku ctitelům nekánonických Legends :D

    Pokud to bude lepší protagonista než Rey sem s ním. Bez tak nikdy nedávalo smysl, proč by zrovna Han a Leia pojmenovali svého syna Ben, když Kenobi měl nejblíž k Lukovi. :P
    Heh, jsem si jistá, že by i to stejné jméno použili, páč najednou ani Bena Sola nepovažují za Skywalkera, ačkoliv to tak samozřejmě původně bylo tak myšleno.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    Jojojojo Terrio to je kluk šikovný :-D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 30. ledna 2020
    @Tyrion Lannister
    Ten by si mohl podat ruku s D&D :-k
    Stark... Lannister... Sort of family dynasty tragedy, you know, like any kind of Greek tragedy beetween two great houses, was deep in DNA of Game of thrones so we knew that they had to fight each other in the finale, you know, like Cersei, the last of Lannister vs Jon Snow who is literally the last true Stark, so we also had to kind of forget the Night king's invasion...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 30. ledna 2020
    @Sagart No já hlavně doufám, že po třech prů*erech a dvou zničených frančízách už ten kok*t další práci nedostane a fakt, že ho někdo pustil k epizodě IX jen ukazuje, že Lucasfiml teď řídí d*bilové
  • Já teda pro Terria žádné dobré slovo nemám, je to nabubřelý idot a to, že se vyjádřil ve smyslu, že Epizodou IX "chtěl Georgi Lucasovi ukázat, co pro mě Hvězdné války znamenají" a že "Lucas by šťastný konec označil za naivní", je na přesdržku. Upřímně bych chtěla vidět, jak ho George Lucas seřve. Ale upřímně mě překvapuje, že se musím mírně zastat JJe. Finální verze TROS není dobrá, ale po tom, co za různé scény údajně natočili a že některé jsou ještě necitlivější a neuctivější, u něj nakonec přece jenom zvítězila trocha zdravého režisérského rozumu. Po Trevorowově příliš temné verzi s nesmyslným důrazem na zatraceného Poea Damerona a s karikaturním záporákem Kylem musím říct, že Epizoda IX byla stejně prokletá. Stejně tak se musím zastat Kennedyové, i když normálně nesouhlasím s polovinou jejích rozhodnutí. Ten na kvap přetáčený film, u kterého jako by tvůrcům praskly nervy, chtěla odložit na Velikonoce. Kdosi, nejspíš Bob Iger, měl jiný nápad.
  • @Tyrion Lannister která je ta druhá frančíza? nějak se v těchto papaláších nevyznám...
  • No a ještě k Rey, protože jsem ve fázi, kdy tu postavu taky musím litovat. Takový potenciál a nakonec...

    Jak to myslíte, že tu dvacetiletou ženu tvůrci neinfantilizují?

    image

    Rey se dívá do budoucnosti...

    image

    Protože přesně to tvůrci udělali.

    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik
    sfik napsal(a):

    @Tyrion Lannister která je ta druhá frančíza? nějak se v těchto papaláších nevyznám...

    Chris Terrio je ten samý člověk, co psal scénář k Batman v Superman a Liga spravedlivých
    :twisted: Fakt, že ho pustili k epizodě IX si myslím je o současném Lucasfilmu vypovídající
  • Na ty filmy nemám moc názor, možná proto že mě DC úplně netankuje... Ale dobře, akceptuji že to je pitschus :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik Přijmout tohodle člověka ke scénáři posledního dílu již tak problematické sequelové trilogie bych přirovnal k odpálení atomovky na již potápějící se lodi =D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 30. ledna 2020
    @svoa00
    Já teda pro Terria žádné dobré slovo nemám, je to nabubřelý idot a to, že se vyjádřil ve smyslu, že Epizodou IX "chtěl Georgi Lucasovi ukázat, co pro mě Hvězdné války znamenají" a že "Lucas by šťastný konec označil za naivní", je na přesdržku. Upřímně bych chtěla vidět, jak ho George Lucas seřve.
    To jsme dva. Vypadalo by to nějak takhle :twisted:
    Ale upřímně mě překvapuje, že se musím mírně zastat JJe. Finální verze TROS není dobrá, ale po tom, co za různé scény údajně natočili a že některé jsou ještě necitlivější a neuctivější, u něj nakonec přece jenom zvítězila trocha zdravého režisérského rozumu.
    JJ je přeceňovaný plagiátor, který tuhle trilogii částečně poslal k vodě a) tím, že natočil místo plnohodnotného prvního dílu trailer na další film b) nebyl schopný se jasně domluvit a konzultovat s Rian Johnsonem kam příběh povede přestože že je pod TLJ taky podepsaný. Tady si mohou podat oba pánové ruce a je samozřejmě otázka, co je pravdy na tomhle
    image

    Rian nicméně musel pracovat JJ po*ranýmy mystery box. Kdyby některý věci ustanovil už v prvním díle jak jasný původ rodičů Rey mohli jsme spoustě věcem vyhnout. Ale protože TFA skončilo jako jediný Star Wars na cliffhangeru dostli jsme, co jsme dostali. Tak či tak oba idioti se nebyli schopni dohodnout.

    Navíc jako ho nikdo nenutil strávit půlku filmu retkonováním způsobem v dějinách kinematografie skoro bezprecendentním. JJ si rozhodně zaslouží veškerý hate narozdíl právě od RIana, který se alespoň snažil o to, aby TLJ nějakým způsobem fungoval. Lidé mají právo na to nenávidět, to co chtěl říct, ale způsob kterým to řekl nebyl špatný. To Rise of Skywalker naprostá sra*ka, která opravdu kombinuje všechno špatné na současném filmu.

    Po Trevorowově příliš temné verzi s nesmyslným důrazem na zatraceného Poea Damerona a s karikaturním záporákem Kylem musím říct, že Epizoda IX byla stejně prokletá.
    Trevorovowa verze a zatím si stojím je milionkrát lepší než Rise of Skywalker
    image
    Tohle je lepší než akce v Rise of Skywlker
    image
    Tohle je lepší než Huxova joke smrt
    image
    Tohle je originálnější než Palpatina smradlavá mrtvola
    image
    Tohle je lepší finální bitva.

    A trocha temnoty by to vylepšila koneckonců jestli je Rise of Skywalker tak špatný film, tak i proto, že to zase končí diskotékou jak u Dády Patrasové :D
    image

    A co se týče temného Kyla alespoň se Trevorow snažil udělat něco, co nekopoíruje z 99% původní trilogii, což se nedá říct o třech filmech, které jsme dostali kdy některé scény byly zremakovány ne jednou ale dokonce dvakrát (zabití císaře)
    image
    Vader: Takže si umřel
    Kylo: Ano.
    Vader: No alespoň si zachránil, ženu, co jsi miloval.
    Kylo: Asi jo.
    Vader: Ale doufám, že od téhle chvíli SI SKONČIL S KOPÍROVÁNÍM MNE.
    Stejně tak se musím zastat Kennedyové, i když normálně nesouhlasím s polovinou jejích rozhodnutí. Ten na kvap přetáčený film, u kterého jako by tvůrcům praskly nervy, chtěla odložit na Velikonoce. Kdosi, nejspíš Bob Iger, měl jiný nápad.
    Kennedyová tohle zapříčinila sama fakt, že se s Trevorowovou vizí po tom, co ho vyhodili dál nepracovalo a začalo se od piky a ještě s takovou p*čovinou jako návrat Palpatina (což prý měl být její nápad) se prostě přikládat jí. Jediný projekt z Disney Star Wars, který neměl potíže je ten v kterém se ona nejméně zapojovala The Mandalorian. Měla by odejít, ale to se nestane, protože MeeToo pravděpodobně teda zůstane, ale bez doufám důležitých rozhodnutí. Bob Iger je také součástí problému, ale to je hlavně tím, že už jí dávno nevyrazil, což by se ovšem už nepochybně stalo, kdyby měla mezi nohama něco jiného. Proboha teď má zase Obi-Wan pro změnu problémy. Samozřejmě, že ona je jejich zdrojem. Obecné prokletí její osoby je to, že to co je vizí George Lucase a co si ona myslí, že je tou vizí jsou dvě odlišné věci.
  • upraveno 31. ledna 2020
    @Tyrion Lannister Obávám se, že jakýkoliv dobrý nápad z TFA je zásluha Kasdana. Byl to film otevřený všem možným interpretacím a Johnson prostě udělal tu svojí. Musím upozornit, že jestli ten první nástřel pro Epizodu VIII byl na kvalitativní úrvni TROS, tak se nedivím, že to Johnson překopal. A znova, kdyby s tím měl JJ opravdu problém, byl v pozici prosadit si, co chtěl. Daisy to schválně podala takhle negativně, jako by snad ona byla ta pravá, kdo může posoudit, jestli ty změny byly k horšímu. Lidi na vyšší úrovni si to očividně nemysleli. A ano, je pak už vina JJe, že tématicky v posledním díle naprosto otočil. Nebo k tomu byl donucený, nevím. Z jeho výroků je do určité míry znát, že k TROS chová macešské city.

    Jsi si tak jistý, že (a nejsi sám) ses spíš nezamiloval do těch concept artů? Concept arty pro TFA byly taky hodně temné. Značná část se jich ve filmu ani neobjevila a stejný případ by asi nastal i tady. Trevorowova verze je dějově hodně řídká a taky nedává postavám z odboje možnost dýchat. Poe získá holku, protože Trevorow ho mylně považoval za druhého Hana a svůj self-insert (vtipné je, že Adam Driver je v posledních minutách lepší Han, než Oscar kdy byl) a protože... je na morálně správné straně, takže si ji "zaslouží" (nic sexistického k vidění tu není, že). Netuším, co jiného tím filmem Trevorow chtěl říct. Darth Kylo je sakra problém. Ano, po TROS je Ben Solo opravdu Vader 2.0 a ten dějový arch na něj aplikovali i přes to, že v obou případech tenhle konec vyznívá úplně jinak, protože jsou v jiné fázi života a v jiné rodinné sestavě. Tvůrci v TROS neúmyslně říkají problémovým a traumatizovaným dětem, že můžou být a budou nahrazené lepším modelem, že pro ně je a nejspíš vždycky bylo pozdě a jediné vykoupení, když to hodně podělají, je sebevražda (dokonce se dá říct, že sebevraždu romantizují, pokud k ní má ten dotyčný dost dobrý důvod). Trevorow... jenom říká, že ani kompletní přijetí temné strany Kylovi nepřinese úspěchy a sebeurčení, které vždycky chtěl, ale zároveň víme, že jeho lightsiderovství bylo předem sabotované k neúspěchu. Mohla by to být řecká tragédie (což by stejně nebylo vhodné pro SW film), ale můžu tě ujistit, že na něco takového Trevorow nemá. Bylo by to stejně šablonovité, jak to vypadá na papíře. Mimochodem by Drivera šoupnul skoro hned za masku, kterou by už nesundal - a to jsem si myslela, že TROS herce dvakrát nominovaného na Oscara nerespektuje :D Pokud něco takovéhleho byl prvotní záměr Lucas Filmu, pak by si uštědřili spoustu problémů s výkladem, kdyby Han a Leia i Luke byli bezdětní a proto se upnuli na Rey a Kylo Ren byl opravdu jenom Lukův bývalý padawan.

    Řekla bych hlavně, že důvod je řada špatných rozhodnutí různých lidí, přetáčky na poslední chvíli a vytvoření frankensteinovského filmu ze snad čtyř hodin různého materiálu nezní zase jako něco, co bylo z její hlavy. Ale říkám, já už po těch různých zprávách, jak to probíhalo za scénou, a lhaní moc nevím, čemu věřit.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00
    Obávám se, že jakýkoliv dobrý nápad z TFA je zásluha Kasdana. Byl to film otevřený všem možným interpretacím a Johnson prostě udělal tu svojí. Musím upozornit, že jestli ten první nástřel pro Epizodu VIII byl na kvalitativní úrvni TROS, tak se nedivím, že to Johnson překopal. A znova, kdyby s tím měl JJ opravdu problém, byl v pozici prosadit si, co chtěl. Daisy to schválně podala takhle negativně, jako by snad ona byla ta pravá, kdo může posoudit, jestli ty změny byly k horšímu. Lidi na vyšší úrovni si to očividně nemysleli. A ano, je pak už vina JJe, že tématicky v posledním díle naprosto otočil. Nebo k tomu byl donucený, nevím. Z jeho výroků je do určité míry znát, že k TROS chová macešské city.
    Na tom natáčení se měnilo tolik věcí, že opravdu těžko říct, každopádně vzhledem k tomu, že existuje velice odlišná verze, kterou už natočili, tak to vypadá, že sám Abrams s ROS spokojený není (na druhou stranu, kdo by taky mohl být)
    Jsi si tak jistý, že (a nejsi sám) ses spíš nezamiloval do těch concept artů? Concept arty pro TFA byly taky hodně temné. Značná část se jich ve filmu ani neobjevila a stejný případ by asi nastal i tady. Trevorowova verze je dějově hodně řídká a taky nedává postavám z odboje možnost dýchat. Poe získá holku, protože Trevorow ho mylně považoval za druhého Hana a svůj self-insert (vtipné je, že Adam Driver je v posledních minutách lepší Han, než Oscar kdy byl) a protože... je na morálně správné straně, takže si ji "zaslouží" (nic sexistického k vidění tu není, že).
    Upřímně řečeno zamiloval, protože ten rozdíl mezi nápady z koncept artů a ROS je galaktických rozměrů. Reyin double světelný meč, Courscant nebo Luke strašící Kyla jsou zatraceně dobré příklady přirozeně impelentovaného fanservisu.
    Co se týče dějové řidkosti, tak si myslím, že okupace Prvního řádu planet, tak jak to tenhle film chtěl ukázat je dostatečně bohatý. V tomhle je Trevorovova verze opravdu pokračováním Posledního z Jediů a konečně to dělá pořádný worldbuilding a ukazuje situaci v galaxii. Navíc je pravda ty povídačky a masivní vzpouře stormtrooperů, tak to by opravdu bylo hodně revoluční pro Star Wras.
    Mne osobně vadí, že žádná z postav neskončila ve vztahu. Asi jsem ze staré školy, ale považuji to za normální součást život, tudíž na tom nic sexistického nevidím. Právě proto je lepší originální trilogie, kdy každý skončí v jiné fázi než na začátku to jest Han a Leia spolu a Luke jediem. V sequelech má jediný opravdový posun Adam Driver alá Vader 2.0
    Tvůrci v TROS neúmyslně říkají problémovým a traumatizovaným dětem, že můžou být a budou nahrazené lepším modelem, že pro ně je a nejspíš vždycky bylo pozdě a jediné vykoupení, když to hodně podělají, je sebevražda (dokonce se dá říct, že sebevraždu romantizují, pokud k ní má ten dotyčný dost dobrý důvod). Trevorow... jenom říká, že ani kompletní přijetí temné strany Kylovi nepřinese úspěchy a sebeurčení, které vždycky chtěl, ale zároveň víme, že jeho lightsiderovství bylo předem sabotované k neúspěchu. Mohla by to být řecká tragédie (což by stejně nebylo vhodné pro SW film), ale můžu tě ujistit, že na něco takového Trevorow nemá. Bylo by to stejně šablonovité, jak to vypadá na papíře. Mimochodem by Drivera šoupnul skoro hned za masku, kterou by už nesundal - a to jsem si myslela, že TROS herce dvakrát nominovaného na Oscara nerespektuje
    Samozřejmě já netvrdím, že Trevorowa verze byla 100% dokonalá koneckonců, ani tady si neodpuostili Finna, co řve REY!

    image :D


    , ale byla by akceptovatelnější než nejhorší epizoda série, kterou jsme dostali. Jak ty říkáš ten nápad, že ani plná temná strana by Kylovi nepřinesla uspokojení potenciál. Navíc kdyby k Trevorowovi dali někoho jiného než scénaristu Batman vs Superman mohla z toho být solidní epizoda. Co se týče témat ty seš ještě na film hodná s tím, že to má nějaká témata. Já si myslím, že to je jenom Transformers ve vesmíru narozdíl od TLJ, které se něco říct snažilo, jakoliv s tím člověk mohl nesouhlasit.
    Řekla bych hlavně, že důvod je řada špatných rozhodnutí různých lidí, přetáčky na poslední chvíli a vytvoření frankensteinovského filmu ze snad čtyř hodin různého materiálu nezní zase jako něco, co bylo z její hlavy. Ale říkám, já už po těch různých zprávách, jak to probíhalo za scénou, a lhaní moc nevím, čemu věřit.
    Doufám, že o tom vznikne dokument. Časem se lidi začnou vyjadřovat líp s tím jak jim bude končit smlouva, takže se mnohe dozvíme. Tak či tak jisté je jenom jedno za scénou byl prostě chaos.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    what would their relationship ben and reys even look like? Do they reminisce about the day they met when he force froze her in a place and held a lightsaber
    to her throat before abducting her and taking her back to a ship where he proceeded to torture her fro information i mean thats going to a make a great story
    for a grandkids some day
    :twisted: :twisted: :twisted:

    Tak tenhle BURN je žhavější než láva na Mustafaru. Ano můžete si myslet o Rey Skywalker co chcete ale přežití Bena by celou tu plejádu s*aček korunovalo. Svým způsobem tak dostal opravdu nejlepší konec, co mohl.
  • @Tyrion Lannister Tak já jsem zmiňovala, že v tom Trevorowově námětu jsou i dobré momenty. Měl to být odrazovaný můstek, se kterým by se pracovalo. Ve zkratce to mělo vypadat nějak takhle:

    1. Linka Finna se bude týkat stormtrooperovské rebelie
    2. Linka s Poem se bude týkat odboje a zastoupil by nakonec Leiu
    3. Linka ohledně Síly - Rey a Kylo

    V detailech byl dostatek variací, aby si s tím mohli hrát. Lucas Film očividně sleduje teorie kolující na internetu a něco takhle logického jim ušlo? Zásadní pravidla dobrého vypravěčství a dodání smyslu každé důležité postavě.

    Mimochodem jsem ten sexismus nemyslela tak, že bych propagovala starou pannu Rey. Říkala jsem to, protože Poe by ji dostal jenom proto, jaký že je to hodný kluk. S Poem ale Rey nemá nic společného a přišlo by to moc pozdě. Jediný možný partner kromě Kyla už byl maximálně Finn.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.