Marvel >> vše sem

upraveno 28. dubna 2018 v Film a televize
Bude rozumné když tento kolos bude mít samostatné vlákno, stejně jako StarWars (a ne, DC si samostatné vlákno nezaslouží)

Nějakou dobu po premiérách, prosím, používejte spoilery, přeci jen se tu diskutuje o celé sérii ;)
na druhou stranu pokud si tu přečtete něco co jste nechtěli, tak neskuhrejte :D
1679111214

Komentáře

  • SagartSagart Amo ergo sum
    @svoa00 Nestraš :D zatím jsem se celkem těšil
    Že hlavní hrdinka vypadá nesympaticky jsem si stačil všimnout, ale to o Tennantovi mne mrzí. Snad mne to zaujme
  • JoserJoser persona non grata
    Tak jsem konečně dohnal Punishera a je to za mě lehké zklamání, nejlepší pro mě pořád zůstávají první řady Daredevila, Luka Cage a Jessicy Jones (Krysten Ritter není babochlap, co si tohle probůh může myslet za člověka), ale aspoň to není vyloženě špatné po všech stránkách jako Iron Fist, to je snad jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy viděl. Jsem fanda kreslené předlohy, ale tenhle Punisher byl takový mdlý, nedotažený, bez chuti, prostě příliš liberální, jatka sice dobrá, ale to pro mě není hodnotící kritérium. Příběh jakžtakž funkční, ale to zrcadlení traumt z války šlo mimo mě, prostě mě nijak nezajímá traumatizovaný veterán, aniž by bylo řečeno to nejpodstatnější. Na druhé řadě podle mě není co podělat a snad se konečně dočkám Punishera pohrdajícího systémem, bojujícímu proti němu a učty si vyřizujícímu ve stylu oko za oko



  • JoserJoser persona non grata


  • JoserJoser persona non grata
  • JoserJoser persona non grata


  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    =D
  • @Tyrion Lannister Mno. Abych se vyjádřila ke Captain Marvel. Do kina na to určitě nepůjdu (stejně jako na Black Panthera), leda by to dopadlo o hodně líp, než se obávám. Ten film vydělá, ale už se těším na odsuzovačné reakce, jak "Marvel got full woke". Ta postava mi není sympatická, herečka mi není sympatická a premisa mi přijde nezajímavá.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak Punisher a Jessica Jones (po třetí sérii) taky na Netflixu končí.
  • JoserJoser persona non grata
    tohle bolí...

  • Tak captain marvel nebyl tak špatný film. Ačkoliv do kategorie filmy na které bych šel dvakrát taky nepatří
  • @p1e9t9r2 Přesně. Nutná představovačka Cpt.M před Endgame a zároveň vyplňovačka let devadesátých.

    Je zajímavé že jsem si říkal před filmem, že by bylo fajn odkázat třeba na Windows 95 :-D - přál jsem si zvuk vytáčeného internetu, ale loadování CDčka bylo taky dobré :D
  • JoserJoser persona non grata
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Joser já jí ty emoce absolutně nevěřím :roll:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Přináší Captain Marvel do Avengers série i něco jiného než jen představení samotné postavy?
  • @Nevada Pár známých postav z GoG (Ronan), vysvětlení vyseknutého oka Furyho a názvu Avengers, pár nových informací o Teseraktu

    Úplně jsem tam nic moc dalšího nezachytil. Nemůžu říct že by se mi film nelíbil, ale to představení postavy tomu vévodí.
  • JoserJoser persona non grata
    K traileru- no jedeme do finále a Marvel prostě zbourání všech těch kasovních rekordů chce. Po tom, co mě Infinity War poměrně zklamalo, tak i přes snahu tohle spolu s celou kampaní se mnou prostě nic nedělá, je mi líto.
  • Tak já jsem ráda, že trailer na Endgame působí, že je to pořád týmovka, ne že Captain Marvel Thanose vysóluje jako správná feministická ikona :D
  • JoserJoser persona non grata
    James Gunn už zase režíruje třetí Strážce. A dokonce se za svoje ''prohřešky'' omluvil... No to neměl, nebylo totiž za co. Nemělo by nikdy zapadnout, že Gunn byl vyhozen čistě kvůli kritice Trumpa a údajné pedofilní tweety vytažené jeho ultras byly pouze falešnou záminku k tomuto. Takže reálně zdravý rozum zvítězil, ale že bych z toho měl nějakou radost se říct nedá, po rozplizlých a vyvanutých druhých Strážcích by tvůrčí změna trojce prospěla jako sůl...

    https://www.moviezone.cz/clanek/37880-strazce-galaxie-3-natoci-james-gunn
  • Možný spoiler!
    Vůbec bych se nedivil, kdyby Thanose zabily a pak se nic nestalo.. (vše zůstane stejné beze změny) "jejda" :D Potom teprve hlavním hrdinům dojde, že tak jednoduché to nebude. Následuje cestování časem a prostorem, aby změnily různé události v minulosti a z toho vznikne "nová realita" . Všechny dosavadní filmy přepsány. :D
  • @khardoom ježiši nestraš. kdyby zrestartovali celý univerzum, tak by dostali strašně naplácáno od fanoušků. Spíš čekám že se zrestartuje bitva ve Wakandě a Thor už bude tentokrát mířit skutečně na hlavu. Jenomžee hrátky se zeleným kamenem způsobí to před čím nás varoval Mordo ve Strangeovi - že to je prostě o hubu.. A objeví se nějaký vesmíroničitel aby vedle něj Thanos vypadal jako malý děcko se sirkama.
  • Copak se to dá? Aby vedle někoho vypadal jak malý děcko se sirkama?
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 16. března 2019
    @Khardoom Trefils jackpot! Další kouskem skládačky do finálového rébusu je Busiekův komiks Avengers Forever, ale pššš...
  • Bolo by epické, keby nakoniec ako bude Thanos umierať niekoho rukou (ideálne to bude Thor, na konci so silami a so slzami v očiach), tak mu dotyčný povie niečo ako "you should have snapped the other half", ale kedže to bude nová časová linka v minulosti, tak samotný Thanos ani nebude vedieť, že predtým už vlastne uspel. ... Thanos umrie a kedže Marvel pokračuje donekonečna, tak sa samozrejme niečo strašne pokazí, aby boli nejaké hrozby do budúcna :D
  • JoserJoser persona non grata
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Joser
    Joser napsal(a):

    @Tyrion Lannister Bude jako hlavní záporák stačit Ben Mendelsohn, Krennic z Rogue One? No bude muset, protože Jude Law zde bude za dobrotivého mentora, tudíž sbohem queen Veranke, ale dost už spoilerů. S Brie Larson velikánský souhlas!

    Viděl jsem film Captian Marvel a tenhle komentář je teď velice vtipný =D Ale upřímně řečeno jsem za to rád.
    Mám rád tropu, kdy záporákem je zároveň učitel. To proto dost žeru i Batman začíná
    Film byl skvělým dezertem před hlavním chodem na konci tohoto měsíce. Samuel L. Jackson splnil očekávání, Brie Larson rozhodně není oscarová herečka, ale filmu stačila a s Furym měli výbornou chemii. Ale ať furt nedávám Marvelu blowjob, taky vypláchnu držku a řeknu, že kone je samozřejmě dost křečovitý přetočme nyní hodiny zpátky do prvních Avengers
    HIllova: Řediteli, možná by bylo na čase zavolat toho super-emzáka, kterého ho zmínil Coulson.
    Fury: Hillová, kapitán Marvel se volá pouze v případě, kdy je nejhůře, takový je pravdilo. To ale neznamená, že ji budu volat při každé lapálii.
    Hillová: New York v troskách je podle vás Lápalie?
    Fury: Pravda, je to větší Lapálie, ale zřejmě není nejhůře.
    Takže po Star-lordovi a Thorovi můžeme poděkovat i Furymu za to, že máme druhý film :twisted:
    Velké další mínus má film za to, že se neobjevil Ultra Instict Shaggy, ale za to se objevil jeho domácí mazlíček a proto sazím boty na to, že kočka sežere Thanose v Endgame. A pokud tak finalní bitva mezi lordem Shaggym a Thanosem vše rozhodne.

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Aviv
    Aviv napsal(a):

    Copak se to dá? Aby vedle někoho vypadal jak malý děcko se sirkama?

    Galactus, Phoenix Force (ne ta s Jean Grey ale ta skutečná), Dormammu atd.




  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Joser
    Joser napsal(a):

    Nemohli jste žít se svým selháním. A kam vás to přivedlo? Zpátky ke mně.
    To jsem netušil, že Thanos je můj zkoušející =D

    Každopádně obdivuji, jak každá věta jeho je víc epic než ta předchozí.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Tak co byl větší trolling tohle a nebo Mandarin? :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Poslední poznámka je, že filmová Scarlet Witch by mohla jít na kafe s filmovou captian Marvel. Což imho nahrává moji teorii, že půlka všech bytostí se vratí, ale bude zmutovaná a tak se do další fáze MCU zapojí X-Meni.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.