Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1364365367369370394

Komentáře

  • Ale showdown so Star is born by mohol byť pekne napínavý.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Tak nominace na Oscara za letošek pokoří Black Panther za kultovní status :-D :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Sagart Myslíš za poselství, že je důležité držet hranice zavřené a zemi rasově čistou? :twisted:
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @flanker.27 Mimo jiné :-k pak taky samozřejmě za rasově vyvážený film, silný ženský charakter a přehlednou závěrečnou třetinu :-D
  • JoserJoser persona non grata
    @Aviv Star is born jsem měl tu smůlu vidět a mohu potvrdit, že je to typicky vítězná nekoukatelná oscarovka, respektive bych to přesněji popsal jako zlý film o zlých lidech, ale Gaga hraje výborně, to zase jo, tý bych toho plešouna snad i přál. Nicméně Oscaři dnes zajímají koho přesně? Viz minulý ročník kdy se na ty skutečně nejlepší filmy roku jako Phantom Thread, Call Me by Your Name, The Florida Project nebo Get Out při předávání jaksi nedostalo...
  • JoserJoser persona non grata
    @flanker.27 A právě kvůli tomu je BP špatný film. Proto všem zájemcům nejen o afrofuturismus mohu doporučit skvělý comics Ta-Nehisi Coatese Black Panther: A Nation Under Our Feet který je vším, čím film nikdy nebyl a nebude.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Joser souhlas, Oscari jsou celkem fraška, čím dál víc. Ale má to pořád takový ten nádech tradice a "kvality" že to sleduju pořád. A svým oblíbeným fandím :-D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 30. listopadu 2018
    https://pin.it/wh4zcimgcrz2au
    Tolik vzpomínek :D
  • @Tyrion Lannister Nejvíc mě asi pobavil Arnie s motorkou :D
  • JoserJoser persona non grata






  • JoserJoser persona non grata






  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Sníh a Drogon Bezzubka:
  • Tak tohle se povedlo. :-D
  • Velkolepá bitva po indicku. Nejlepší je finta s letajícími koberci. Hrdina s gigantickým řemdichem a válečný vůz s kosou jsou taky dobrý.
  • To jsem viděla, ale ještě ne druhý díl. Bitva byla vskutku kreativní.
  • @undefined Ano, asi až budu chtít někoho zabít, použiju trik s hořící peřinou. Akorát teda nevím kde "Peaceful kingdom" vzalo takhle schopnou armádu :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Teda, těžko najít správný slova...
  • AvivAviv
    upraveno 15. prosince 2018
    "Ulítlá megalomanská zábava" jsou na snadě.
    Četl někdo Rámajánu?
  • Tak DC konečně natočili zábavný film ... Jak dlouho jim to trvalo? Teda já vím před Aquilamanem tu byla ještě WW, ale ta mě asi tolik nebavila. AM - barevný zábavný klišé, jen záporák (ironman s migrénou a zánětem spojivek) mě vizuálně moc nebral. Ale třeba Nicole ač tam moc nebyla nebo Dolphík s růžovým přelivem se mi jako vedlejší postavy zamlouvali... Sice jsem byl skeptik a dopadlo to celkem dobře (třeba dopadne dobře i Shazam, haha :D )
  • Mortal Engines je pre mňa najlepší nekomiksový blockbuster tohto roku. Jacksonova ruka je v tom podľa mňa kus cítiť, a je to asi najvernejšie sfilmovanie knižnej predlohy čo som za posledných pár rokov videl (keď si odmyslím posledných 20 minút).
  • JoserJoser persona non grata






  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Flankere dotáhl jsi to až do parlametní listů https://parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sracka-Divaci-se-vztekle-sesypali-na-CT. :-)
    Pohádku jsem neviděl, nemůžu soudit s Landou bych souhlasil, dlouho jsem neviděl někoho, kdo by se tak identifikoval s postavou a oni ho neobsadí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Že bych žádal autorské poplatky? :twisted:
    Jinak samozřejmě toho Landu vzpomenuli v komentáři mnozí, to napadne každého =D
  • JoserJoser persona non grata
    Kouzelník Žito? To neznám, stejně jako většinu novodobých ''pohádek'', já raději zůstanu u mých léty a lepšími časy osvědčených Císařova pekaře nebo Pyšné princezny, stejně tak Parlamentní listy, zlatý Sputnik. Flanker na ČSFD to je něco jiného, můj ''nejoblíbenější'' uživatel, jehož mimózní komentáře už dávno baví i širší okruh mých přátel. Zaslouží si víc než jen nějakou zmínku, proto díky moc a jen tak dál!
  • Buď rád, že neznáš. Některé nápady byli opravdu zajímavé a mohla z toho být fajn pohádka, ale nakonec to bylo každou minutou pitomejší.
  • image
    "Weathering with you (天気の子), Makoto Shinkai's next movie, is airing on the 07/19/2019"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Joser Ty máš přátele? Co se jeden o lidském rodu nedozví...
  • JoserJoser persona non grata
    @flanker.27 soudruhy :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Otázka na zlatého bludišťáka. Z jaké knihy je následující úryvek:

    Winston se otočil. Byl to jeho přítel Syme, který pracoval ve výzkumném oddělení. Přítel nebylo možná správné slovo. V dnešní době neměl člověk přátele, měl soudruhy.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.