Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1364365366367368370»

Komentáře

• flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš Ten trailer už jsem dokonce vidět asi tak 14 dní zpátky. Téma děkabristů je zajímavé, ale nejsem si jistý režisérem. Točí to Andrej Kravčuk, od něho už jsem viděl Admirála a Vikinga. Oba filmy sice byly technicky velmi dobré, ale Admirál byl až na pár krátkých scén nudná tragiromance (nadto o člověku, u něhož si nejsem jistý, že si zaslouží nějakou glorifikaci), no a Viking, o tom už jsem tu myslím i psal, to bylo dost zklamání, hlavně neuceleným vyprávěním a ta závěrečná agitka za slovo boží s tím zbavováním se hříchů mě skoro rozesmála.
  • SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
    @flanker.27
    očí to Andrej Kravčuk, od něho už jsem viděl Admirála a Vikinga.
    Jestli to natočil ten odborník co natočil admirála tak jsme všechny bojové scény už viděli v traileru :twisted: :-k
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Sagart Asi tak. I když od filmu o Děkabristech se dá po stránce bojových scén čekat leda útok kavalerie po ledu a dělová palba do povstalců.
  • JoserJoser persona non grata

Fan film ze Středozemě

• Ano, chci se s váma vrátit. Tohle by se mohlo vyplatit sledovat. Alespoň pro hezké hobití nory.

• NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    http://thewertzone.blogspot.com/2019/01/scott-lynchs-gentleman-bastard-series.html

Doufám, že to vyjde. Pány parchanty bych viděla natočené moc ráda. I když jsem doufala spíš v nějakou třídílnou minisérii. Na druhou stranu, je to taky rozepsaná série, takže lepší, když vznikne jednorázově film, než kdyby si měli při natáčení do budoucna vymýšlet děj. A nemluvě o rozpočtu, pokud by se toho chytlo nějaké větší studio.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.