Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
A k čertu, čertu čertovskému s tou jejich cenzurou. Jak daleko je od toho k pálení knih? :evil:
Tohle přepisování je debilní ať už je z jakéhokoli důvodu. Vzpomínám už skoro před dvaceti lety vyšel v tehdy dost dobrém časopise Xantypa článek Cenzurované pohádky (nebo tak nějak) o tom, jak se upravují dětské příběhy. A pamatuju si jako jeden z příkladů Honzíkovu cestu. Honzík přijede za babičkou a dědečkem a mimo jiné se dozvídá o JZD. Ve verzi, která vyšla na přelomu 90. let a nového tisíciletí však pro jistotu s ohledem na nové politické směřování jakékoli zmínky o družstvu vykostili, asi aby nám to děti nemátlo a neohrozilo to vytýčenou polistopadovou linii. Místo toho tam na vyplnění mezer doplňovali takřka nesmyslné a nesouvisející texty. Třeba se Honzík ptá, zda jejich Flíček (pes) je taky družstevní, dědeček mu vysvětluje, že ten samozřejmě ne, že družstevní jsou kravičky a tak podobně. Místo toho byly v nové verzi nějaké žblebty nesouvisející s dějem. Je úplně jedno, jakou ideologií se zdůvodňuje tohle znásilňování existujících příběhů, jestli je to levicové, pravicové, rasové nebo antirasové. Je to prostě angažovaná hloupost, jak můžeme vidět i zde na konkrétním příkladu :twisted:
https://www.vox.com/world/2018/4/25/17277496/incel-toronto-attack-alek-minassian
Kolik nenávistných základen a incidentu jde přišít na triko jiným skupinám? Incels jsou zatím docela malá mladá ryba, kterou možná brzo něco sežere, nebo pojde hlady. Taky by mohla narust. Což by bylo nemilé, ale ta hejna velikých ryb, co už kolem plavou delší dobu jsou nemilejší. Nedivím se, že se mluví o nich víc.
Peterson sa vyjadril k streľbám všeobecne. Ja myslím, že tým pokryl aj toto.
A neviem, či mi to uniklo, alebo si to ešte nepovedal, ale čo z toho, čo Peterson hovorí, podporuje Incelov?
Teď k té části s izolací... No jo, máš pravdu, tahle doba je plná izolace. Príčin je spústa a mám v nich guláš. A hlad po ľudskom ocenení vedie zúfalým činom. Otázka nakoľko sú rozbití oni a nakoľko svet a čo sa s tým dá urobiť, je dobrá.
To není o odlišných stanoviscích. Já a třeba @amaroun máme natolik odlišné postoje např. k mezinárodní politice, že nepovažuju jakoukoli shodu prakticky za možnou. Přesto si myslím, že kdybychom se bavili o nějaké neutrální věci, bude to v pohodě. O filmu, hudbě či něčem takovém. Oser takovou debatu snad nikdy nevedl. Nanejvýš sem naflákal trailery či klipy obvykle bez jakéhokoli slova o obsahu, vlastního vztahu k tomu atd. Zato když si z něčeho vyvodí, že třeba já jsem rasista, šovinista a co já vím že mám kuří oka, tak vyzvrací nějaký blitek bez pořádné souvislosti. To není debata, to je snaha na sebe upozornit právě proto, že nedokáže zaujmout normálním postojem nebo názorem. Silných slov si lidi všimnou, to je snadnější než pokusit se komentář zformulovat slušně a zajímavě. Když onehdá vyloučil svoa z debaty, vyloučil ji z něčeho co neexistovalo a co sám neprováděl. Nevím, jestli vůbec chápe, co diskuse je a pokud ano, jestli je ji schopen vést. A vůbec, to je pro jeden večer víc, než kolik jsem tomuto otravnému individuu ochoten věnovat za měsíc. Škoda že tu není tlačítko ignorovat.
Tak tedy dík za tvou oběť. :-D
https://morningstaronline.co.uk/article/six-members-of-alleged-neonazi-terrorist-group-arrested-in-germany
:-k
https://morningstaronline.co.uk/article/why-do-marxist-feminists-oppose-liberal-feminists’-claims-porn-and-prostitution-are
Tak a tady se právě projevilo postnutim tohohle článku tvoje pokrytectví v celé svojí nádheře Josere :P To, že online komunity a internetové sdílení nebezpečných ideologií není žádné objevení Ameriky, protože na tomhle principu v mnohem větší míře fungují stovky džihádistů po celé Evropě :P
Pokud já uznám tvoji tezi, že Incel je teroristická organizace a Peterson na tom profituje, tak ty musíš uznat jasnou pravdu, že nejsou žádní osamělí vlci při těch útocích spácháných "mentálně postíženými" arabského původu :P Protože tak to prostě je, spousta těch lidí se radikalizovalo na internetu úplně stejným způsobem jako tihle incelové. OOH ano počkat, to je vlastně rasistické a jenom tady papouškuji ano, to co říká PJW :twisted: :-P Takže člověku, kterého tu kritizuješ si pravě dal krásně za pravdu potlesk :applause:
Ale samozřejmě Remember kids its only terrorist group when Incel does it :P
A není pravda, že Incel tupci je jediná "skupina" založená na nenávisti k ženám. Islám je na špatné zacházení se ženami a dominanci mužů založen. Ostatně proto žena může jenom držet hubu a krok, zatímco muž si s ní víceméně dělá, co chce. Vidíš a to je také pokrokový způsob, jak zabránit sexuální frustraci :twisted: To mne připomíná, že nějaký německý pravník cynicky poznamenal, že by všichni pedofilové měli říct, že vyznávají islám, protože pak by je nikdo nemohl potrestat, protože by to bylo omezování jejich práv.
Což nás přivodí k tomu, že by spousta těchto mužů mohla potenciálně konvertovat k islámu, v momentě kdy si uvědomí zásadní průniky v programu :twisted: =D
Ale tak chápu, že očividně zastáváš názor, že rasismu je to pouze v případě, když někdo nařkne muslimy z páchání masových střeleb a teroristických útoků, ne když jsou to bílí Američani.
A tady ještě video k ženským střelkyním, tahle slečna by klidně mohla do party k incelům.