Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1528529531533534581

Komentáře

  • AvivAviv
    upraveno 2. října 2018
    Nutno říci, že její nespoutanost by se teda napasovat dala, ale jinak je to naprosto zbytečné. Nmohou prostě dát dokopy příběh o Rómke která se tam nastěhovala, jež není Pippi? To by bylo daleko lepší i pro Rómskou agendu...
    A k čertu, čertu čertovskému s tou jejich cenzurou. Jak daleko je od toho k pálení knih? :evil:
  • JoserJoser persona non grata
    @flanker.27 Tam už chybí jenom já nejsem rasista, ale... zkrátka podobný ohlašovací slogan každého latentního rasisty. Ufňukanost, to je to správné slovo. Romská Pippi je totiž daleko horší než holokaust a zločiny stalinismu dohromady, hrůůza... Každopádně ještě počkáme na lorda Lannistera, až nám tady nasdílí další světodějné video k danému ožehavému tématu od jeho oblíbeného inkompetentního joudy PJW, ať je to kompletní...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. října 2018
    @Aviv Asi tak. Chtějí příběh Romky z problémové čtvrti? Jen ať si ho napíší. Ale ať kvůli tomu nemění už existující příběhy.
    Tohle přepisování je debilní ať už je z jakéhokoli důvodu. Vzpomínám už skoro před dvaceti lety vyšel v tehdy dost dobrém časopise Xantypa článek Cenzurované pohádky (nebo tak nějak) o tom, jak se upravují dětské příběhy. A pamatuju si jako jeden z příkladů Honzíkovu cestu. Honzík přijede za babičkou a dědečkem a mimo jiné se dozvídá o JZD. Ve verzi, která vyšla na přelomu 90. let a nového tisíciletí však pro jistotu s ohledem na nové politické směřování jakékoli zmínky o družstvu vykostili, asi aby nám to děti nemátlo a neohrozilo to vytýčenou polistopadovou linii. Místo toho tam na vyplnění mezer doplňovali takřka nesmyslné a nesouvisející texty. Třeba se Honzík ptá, zda jejich Flíček (pes) je taky družstevní, dědeček mu vysvětluje, že ten samozřejmě ne, že družstevní jsou kravičky a tak podobně. Místo toho byly v nové verzi nějaké žblebty nesouvisející s dějem. Je úplně jedno, jakou ideologií se zdůvodňuje tohle znásilňování existujících příběhů, jestli je to levicové, pravicové, rasové nebo antirasové. Je to prostě angažovaná hloupost, jak můžeme vidět i zde na konkrétním příkladu :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 2. října 2018
  • JoserJoser persona non grata
    @Tyrion Lannister PJW k chlapcům co bez ženskejch musej vystřílet všechny školy a kostely v okolí mlčí? To jeden pak hned neví, co si myslet a jakou nálepku použít, velice nepříjemné.Takže pls, google incel shooter. Ale jak tak PJW znám, tak se místo vystihnutí komplexního a složitého tématu, jakým incels jsou, omezí na náckovské ''slint slint za všechno můžou neomarxistí slint slint'' A už nezodpoví například otázku, nakolik tam hraje roli mentální/psychický zdraví. Není třeba část toho incelskýho narativu o tom, že ženy chtějí jen namakaný pracháče pravda? (Pro vysvětlení, samozřejmě, že všechny ženy nechtějí jenom namakaný pracháče, v tom je to naprosto sexistická sračka, ale cejtim v tom určitou kritiku kultu těla, slepýho konsumerismu, kultu mládí a tak...) Ta část o psychickym zdraví je dle mě klíčová. A taky zapřemejšlet nad tim, nakolik se opravdu absence citů a lidství může promítnout do vzniku takovejhle myšlenek. Protože si nějakym způsopbem ten pocit odtržení od společenskýho života a izolace od lidí dokážu představit, ale zajímalo by mě ten proce, kdy formulujou myšlenky do takovýho názoru, že pak jedou najet někam do lidí. Já jsem třeba taky za poslední čtvrtrok docela sexuálně/citově frustrovanej, takže nějakej pocit izolace je pro mě pochopitelnej. Je teda pravda, že nechci nikoho zavraždit jen kvůli tomu, že jsem "nezasunul". Moje otázka spíš ale měla směřovat právě na tu citovou izolaci. Nakolik je to důležitej prvek ve vytváření podobnejch magorů, nakolik je taková izolace nebezpečnym produktem dnešní doby. Doby kapitalizovaného neoliberalismu. A jak konečně každý policejní detektiv (což je něco jako Vendelín Flanker, já ale myslím skutečného policejního detektiva, Vendelín je něco jako kapitán Hrubec...) ví, nenávist k ženám je jeden z typických znaků sériových a masových vrahů. Což dle mě je obrovská hrozba, ale chápu, PJW se bojí tý druhý party, co si taky bere na mušku všechny školy a kostely v okolí a tobě už názor předžvejkal. A fašoun Peterson, jenž si na tomhle postavil živnost, tomu taky samozřejmě nepomáhá, čili jak říkám velmi složité a komplexní téma, na kterém si mozkové trusty krajní pravice vylámou zuby...

    https://www.vox.com/world/2018/4/25/17277496/incel-toronto-attack-alek-minassian
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Joser Ale jistě chlapečku, samozřejmě, a teš šupej pro bryndáček, maminka na tebe čeká se zemlbábou a když jí pěkně spapáš, smíš se dívat na večerníček. Ale pak hezky do postýlky... :twisted:
  • AvivAviv
    upraveno 2. října 2018
    Tak jo, to je zmínka zopár případu, jež maj fanouškovskou základnu, takže by mohlo dojít k dalším.
    Kolik nenávistných základen a incidentu jde přišít na triko jiným skupinám? Incels jsou zatím docela malá mladá ryba, kterou možná brzo něco sežere, nebo pojde hlady. Taky by mohla narust. Což by bylo nemilé, ale ta hejna velikých ryb, co už kolem plavou delší dobu jsou nemilejší. Nedivím se, že se mluví o nich víc.
    Peterson sa vyjadril k streľbám všeobecne. Ja myslím, že tým pokryl aj toto.
    A neviem, či mi to uniklo, alebo si to ešte nepovedal, ale čo z toho, čo Peterson hovorí, podporuje Incelov?
    Teď k té části s izolací... No jo, máš pravdu, tahle doba je plná izolace. Príčin je spústa a mám v nich guláš. A hlad po ľudskom ocenení vedie zúfalým činom. Otázka nakoľko sú rozbití oni a nakoľko svet a čo sa s tým dá urobiť, je dobrá.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. října 2018
    @Aviv Tak jednou z hlavních příčin izolace je neschopnost vést s druhými diskusi o čemkoli, mluvící příklad tu máme v osobě pana osera. Pokud se komunikace s druhými skládá výhradně z chrlení ideologických stanovisek, nálepkování každého, kdo má jiný názor či rovnou vyřazování z diskuse, to vše bez jakékoli úcty, pak nejde o diskusi, jen o předvádění vlastního ega :)
  • AvivAviv
    upraveno 2. října 2018
    A jak se v tom zlepšit? Že se komunikovat navzájem snažíme, podle možnosti rozumně. I will hold my part of bargain the best I can and sleep well afterwards.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. října 2018
    @Aviv První věc je o něco takového vůbec stát. Všimni si, že pokud na dotyčného někdo reagoval nějakým normálním doplňujícím dotazem v řekněme neideologické věci, nedočkal se odpovědi. Tady nečekej normální komunikaci, on nemluví, pokud se věc netýká něčeho, kde může vychrlit své politické stanovisko nebo někoho rovnou odsoudit, onálepkovat či vyloučit z diskuse. Pán se tolikrát ohání např. úctou k ženám, všimla sis, že by ji projevil? Třeba vůči @svoa00 či @dreamer?
    To není o odlišných stanoviscích. Já a třeba @amaroun máme natolik odlišné postoje např. k mezinárodní politice, že nepovažuju jakoukoli shodu prakticky za možnou. Přesto si myslím, že kdybychom se bavili o nějaké neutrální věci, bude to v pohodě. O filmu, hudbě či něčem takovém. Oser takovou debatu snad nikdy nevedl. Nanejvýš sem naflákal trailery či klipy obvykle bez jakéhokoli slova o obsahu, vlastního vztahu k tomu atd. Zato když si z něčeho vyvodí, že třeba já jsem rasista, šovinista a co já vím že mám kuří oka, tak vyzvrací nějaký blitek bez pořádné souvislosti. To není debata, to je snaha na sebe upozornit právě proto, že nedokáže zaujmout normálním postojem nebo názorem. Silných slov si lidi všimnou, to je snadnější než pokusit se komentář zformulovat slušně a zajímavě. Když onehdá vyloučil svoa z debaty, vyloučil ji z něčeho co neexistovalo a co sám neprováděl. Nevím, jestli vůbec chápe, co diskuse je a pokud ano, jestli je ji schopen vést. A vůbec, to je pro jeden večer víc, než kolik jsem tomuto otravnému individuu ochoten věnovat za měsíc. Škoda že tu není tlačítko ignorovat.
  • Jednou mi odpověděl na písničku... :-k
    Tak tedy dík za tvou oběť. :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Aviv No dokonce... =D
  • JoserJoser persona non grata
  • JoserJoser persona non grata
    A další ožehavé téma, tedy skutečně ožehavé téma, v tomto konkrétním případě se mi na mysl derou nepříjemné vzpomínky na NSU (kdo neví o co se jedná tak doporučuji tyto články: http://a2larm.cz/2017/09/pletky-nemecke-rozvedky-s-neonacisty/ a http://a2larm.cz/2017/02/nekoncici-nemecka-nocni-mura/ doplněný touto skvělou minisérií https://www.imdb.com/title/tt5765988/) Je jasné že Německo nezvládlo integraci a onálepkovávání občanů tomu moc nepomáhá, přesto nevidím budoucnost tak pesimisticky.

    https://morningstaronline.co.uk/article/six-members-of-alleged-neonazi-terrorist-group-arrested-in-germany
  • JoserJoser persona non grata
    A ještě jedno myšlenkové cvičení na dobrou noc, když se tedy dle Vendelína ''tolikrát oháním např. úctou k ženám'' a neprojevuji ji. Takže tedy legalizovat dobrovolnost nebo legitimizovat útlak
    :-k

    https://morningstaronline.co.uk/article/why-do-marxist-feminists-oppose-liberal-feminists’-claims-porn-and-prostitution-are
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 2. října 2018
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. října 2018
    @Joser https://www.vox.com/world/2018/4/25/17277496/incel-toronto-attack-alek-minassian

    Tak a tady se právě projevilo postnutim tohohle článku tvoje pokrytectví v celé svojí nádheře Josere :P To, že online komunity a internetové sdílení nebezpečných ideologií není žádné objevení Ameriky, protože na tomhle principu v mnohem větší míře fungují stovky džihádistů po celé Evropě :P
    Pokud já uznám tvoji tezi, že Incel je teroristická organizace a Peterson na tom profituje, tak ty musíš uznat jasnou pravdu, že nejsou žádní osamělí vlci při těch útocích spácháných "mentálně postíženými" arabského původu :P Protože tak to prostě je, spousta těch lidí se radikalizovalo na internetu úplně stejným způsobem jako tihle incelové. OOH ano počkat, to je vlastně rasistické a jenom tady papouškuji ano, to co říká PJW :twisted: :-P Takže člověku, kterého tu kritizuješ si pravě dal krásně za pravdu potlesk :applause:
    Ale samozřejmě Remember kids its only terrorist group when Incel does it :P
    A není pravda, že Incel tupci je jediná "skupina" založená na nenávisti k ženám. Islám je na špatné zacházení se ženami a dominanci mužů založen. Ostatně proto žena může jenom držet hubu a krok, zatímco muž si s ní víceméně dělá, co chce. Vidíš a to je také pokrokový způsob, jak zabránit sexuální frustraci :twisted: To mne připomíná, že nějaký německý pravník cynicky poznamenal, že by všichni pedofilové měli říct, že vyznávají islám, protože pak by je nikdo nemohl potrestat, protože by to bylo omezování jejich práv.
    Což nás přivodí k tomu, že by spousta těchto mužů mohla potenciálně konvertovat k islámu, v momentě kdy si uvědomí zásadní průniky v programu :twisted: =D
    Ale tak chápu, že očividně zastáváš názor, že rasismu je to pouze v případě, když někdo nařkne muslimy z páchání masových střeleb a teroristických útoků, ne když jsou to bílí Američani.
  • upraveno 3. října 2018
  • @Tyrion Lannister plýtváš energií, stejně si to nepřečte a nepustí si jediný odkaz ;-)
    A tady ještě video k ženským střelkyním, tahle slečna by klidně mohla do party k incelům.
  • JoserJoser persona non grata
    @Tyrion Lannister Misogynní coming out ve dvou příspěvcích. Ale zaujala mě tvoje teze o náboženstvích, která je sice pravdivá, ale už z rovnice vynecháváš takové křesťanství nebo judaismus, které jsou nebo byly tím samým co islám. Evropská reformace naštěstí překonala křesťanství a díky bohu za to (brrr), na Blízkém východě ale judaismus vyrašil v sionismus a ten dal následně vzniknout nelegitimnímu státu Izrael. Jaké jsou důsledky vidíme dnes a denně, nejvíce se ale jedná o okupaci Palestiny a genocidu Palestinců. Judaismus naštěstí není expanzivní a dobyvačný ale jinak je tím samým co islám. I judaismus nenávidí ženy nebo i v judaismu se muži a ženy musí modlit odděleně a tak bych mohl pokračovat dále a dále, naštěstí ale nejsem pokrytec zbrocený krví.
  • JoserJoser persona non grata
    @Dreamer Bravo, na co lord Lannister potřeboval dva příspěvky si zvládla v jednom :applause:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Myslím, že by v Izraelu věci vypadali líp, kdyby byli šetrnější s vodou. Ne, že by jim to naklonilo ostatní sousedy, ale ty hádky s Palestínou jsou z velkého dílu právě kvuli vodě. Nebo mi něco uniká?
  • JoserJoser persona non grata
    @Tyrion Lannister Ty jsi takový demagog že to snad není možné. Ne, chyba je totiž ve mě, já zapomněl že Izrael je ta jediná ''demokracie'' na Blízkém východě, tak jí musíme podporovat. No Izrael je demokratický asi jako fašistické Erdoganovo turecko, to i Sovětský svaz v době vrcholných stalinistických čistek byl demokratičtější zemí, než kdy bude sionistický Izrael. A provokativně se ptát kolik ročně popravuje taková Saudská Arábie ve srovnání s Izraelem lidí je už totální demagogie. Na tuhle otázku jsem odpověděl již výše a to tím, že když jeden falešný národ okupuje cizí území a systematicky vyvražďuje původní obyvatele ani popravovat nemusí.

  • JoserJoser persona non grata
    @Aviv Je to komplikovanější proto doporučuji články Mezinárodního hnutí solidarity v Alarmu http://a2larm.cz/bio/zdenek-jehlicka/
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. října 2018
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.