Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1517518520522523581

Komentáře

  • @sfik Tak já mám jižní Francii taky ráda... i když ne tak jako Itálii... a Italové si na rozdíl od Francouzů dost cení toho, že zvládám jednoduchou konverzaci v jejich jazyce :D Nijak mě to neinspiruje mluvit francouzsky víc než "Dobrý den" a "Děkuji" :D
  • upraveno 6. března 2018
    @Krisa Můžeš si zpívat do kroku, když se utíkáš schovat domů:
    Už je tu zase to pitomý jaro
    Ptáci řvou, šeříky smrdí
    Pro samý kuřarata neni kam plivnout
    V teple mi nakyslo strdí
    Slunce do chalupy protivně leze
    Sněhulák už se mi hroutí
    Praskají ledy a vysychaj meze
    Anička trapně se kroutí
  • Taky sníh, jež záhy roztál. Bylo to snad zimní zbohem, polibek na rozloučenou? :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Přijďte k nám do Řep, tady nic netaje. My jsme asi takový kousek pražské Šumavy.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    svoa00 napsal(a):

    když se utíkáš schovat domů

    Jo, utíkám, kéž by. Rvu do baráku kopající a ječící bestii, která by nejraději byla pořád venku a zároveň se snažím, abych to zkorigovala s přemístěním vozu do domu s tou malou. Ať už je teplo, sluníčko a nic padajícího z nebe!
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @flanker.27 já to fakt nechápu, na světě je asi až moc velký blahobyt, že se řeší tyhle s...lbosti :wall:
  • Mne to príde ako keď je niekto v strese, pretože má veľký malér, ktorý nevie vyriešiť a tak to začne kompenzovať tým, že sa babre s nepodstatnými maličkosťami. Alebo vie, že má malér, ale nevie ho poriadne identifikovať a tak sa babre s maličkosťami. Opravdu zde tak trocha chybí vyváženost, ale ta nerovnováha nespočíva v jakési písničce a změna textu ji ani nenapraví.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 8. března 2018
    Rozhovor Jindřicha Šídla s Milanem Žitným o situaci na Slovensku. Konečně rozhovor, který je konstruktivní a nepodléhá ani jedné straně sporu. Hurá.

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    V neděli má být 15 stupňů, juhůůů!
  • AvivAviv
    upraveno 8. března 2018
    Myslím si, že je potrebné založiť aj MEDZINÁRODNÝ DEŇ MUŽOV.
  • No vida... Tak teda navrhuju, aby se začal slavit a u nás a byl hezky vypsaný v kalendáři. Jen nevím, co darovat. Karafiáty by byly divné. :-k
  • @svoa00 pecka, píšu si do kalendáře :D
    @Aviv vyřešit se to dá pozvání na pivo, kafe nebo čaj dle preferencí dotyčného, nebo něco upéct, podle chuti...ale myslím, že samotné blahopřání komukoliv ke dni mužů, by samo o sobě mohlo pány celkem mile překvapit :-)
  • Tak jo, dík za tip.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Aviv napsal(a):

    Jen nevím, co darovat. Karafiáty by byly divné. :-k

    Dobré tekutivo nikdy neurazí.
  • @flanker.27 pálenka z karafiátů? 8-O
  • Alkohol sa dá vyrobiť aj z papiera. Otázne je, ako by chutil. Vyskúšať? :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Alkohol je alkohol. Záleží, čím se dochutí.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    „Recept je prostý. Na kilo hoven, kilo cukru.”
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    https://zpravy.idnes.cz/slovensko-jan-kuciak-protesty-robert-fico-fjz-/zahranicni.aspx?c=A180309_150317_zahranicni_aha

    To je teda hustý. Nad Tatrou sa blýská a vypadá to na pořádnou bouřku.
  • @Achileus Kéž by tohle v dohledné době přišlo u nás proti Andrejkovi :D
  • @svoa00: Jsem čím dál tím víc přesvědčen, že Babiš je to nejlepší z reálně možného. Žádná jiná partaj nemá aktuálně nikoho, kdo ochoten se za něco postavit a vzít na sebe jakoukoli elementární odpovědnost.

    Nové vedení ČSSD je jen obměna ksichtů, žádnou reflexi neočekávám, ODS je banda žvanilů už drahně let, KSČM má příliš roztříštěný program a Okamura bere politiku pouze jako koryto a prostředek k masírování ega (ne že by v tom byl sám). Dojde-li na předčasné volby, půjde panoptikum TOP09 a STAN do ... regionální politiky a Babišovci zvítězí ještě výrazněji než minule.
  • @Ugla
    vzít na sebe jakoukoli elementární odpovědnost.
    Protože Andrej na sebe nějakou odpovědnost bere, úplnej Jánošík...
    Jsem přesvědčen že Andrej je to nejhorší co ČR mohlo potkat. A doufám že svého maxima již dosáhli. Znám ze svého okolí dost pomýlených lidí, kteří se od Agroboha odvrátili po nechutné podpoře Zemana a zejména po obcování s KSČM, Mlátičkou a pseudofašisty...
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Babišova snaha dostat ODS pod tlak je skoro dojemná, samozřejmě je otázka jak dlouho to ODS vydrží, taky by se mohlo stát, že se začne štěpit. Je mezi nimi totiž pár akových, kteří by s ANO asi docela rádi šli a Fiala není zrovna jejich oblíbenec, samozřejmě je otázka jak je tahle parta silná....
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Vtipný je, že Babiš zahnaný do kouta stylem "ruce od něj pryč a všichni proti němu" je takříkajíc ve win win situaci. Důvěru vlády nakonec díky SPD a komunistům získá. Pokud ne a dojde například k nedejbohové k předčasným volbám, ANO bude bodovat a Top a Stan zmizí, což by se Babišovi hodilo. No a pokud získá na svou stranu nějakým způsobem ODS, bude to pro ODS katastrofa - štěpení strany a nasraný voliči. Jinak btw, přijde mi úsměvné, jak teď Babiš na fb pláče, že s ním ODS jít do party nechce a přitom proti nim tvrdě vystupoval ještě před nedávnem. Voliči ODS si pamatují, že jim Fiala slíbil "ruce pryč od Babiše. Ale voliči ANO si očividně nepamatují, že Babiš křičel "fuj modrý kmotři". Achjo. Jediný sympaťák v PS je pro mě momentálně asi Michálek, ten mě baví :-k
  • Zdá se, že ANO opravdu maká. Karla Šlechtová totiž dokázala to, co žádný ministr obrany před ní. Zastavila Hitlera už v roce 1918 a to prosím pěkně na východní frontě! =D

    image
  • @Everett_Young To je nějaký fake, ne? Ta ženská se mi snad zdá. :wall:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nejspíš si "jen" spletla akce. Zároveň s tím je i výročí bitvy u Sokolova, do které zasáhli i čs. vojáci. Na bojišti byla položit věnec. Asi se jí to všechno smíchalo dohromady.

    http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/ministryne-obrany-se-zucastnila-oslav-75--vyroci-bitvy-u-sokolova-a-100--vyroci-bitvy-u-bachmace-141871/
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.