FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1138139141143144149

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. února 2018
    @Krisa PSY hrál při zahajovacím ceremoniálu. Teď byl čas na pořádný bum ratata
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Monte Karstark To ale byla jen produkce, já chtěla živého PSYe :(
  • upraveno 25. února 2018
    Stejně nechápu proč povolili vůbec rusům startovat na OH.... Zdá se mi to, že to není žádný trest, ale pomsta stejně přišla. :D
    https://echo24.cz/a/SX9vZ/washington-post-ruska-rozvedka-napadla-pocitace-organizatoru-olympiady

  • upraveno 26. února 2018
    flanker.27 napsal(a):

    @sfik Právě jsem dokoukal sestřih na ČT. Z toho, co jsem viděl, tak Němcům opravdu gratulace. je vidět, že technika jim chybí, ale bojovností to dotahovali.

    Hmm, na hokej poslední roky už moc nekoukám, ale tenhle by býval stál za to. Hledal jsem na trubce nějaký sestřih a našel jsem jednu krátkou verzi (pouze góly) s německými komentáři. Kontrast mezi oním procítěným "Nein!" při vyrovnávacím gólu na 3:3 a stoickou odevzdaností při tom vítězném je k nezaplacení :-)

    Výrazně obsáhlejší sestřih (pro změnu v ruštině) ukazuje, že zápas byl opravdu mimořádně bojovný z obou stran. Chápu to dobře, že Sborná hrála při tom vyrovnávacím gólu v oslabení a kompenzovala početní nevýhodu odvoláním brankáře?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Chápu to dobře, že Sborná hrála při tom vyrovnávacím gólu v oslabení a kompenzovala početní nevýhodu odvoláním brankáře?
    Přesně tak. Neměli co ztratit, tak to riskli.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. února 2018
  • Teda.. jestli jste viděli to přivítání Ledecké.. ooof mám rád trapno, ale tohle bylo na mě moc. Vzít tam dvě holky který neradi mluví a k tomu přiožralej Bouček.. no more..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Na kus jsem koukala, na mě bylo moc trapno už ve chvíli, kdy Bouček předal slovo DJovi, který rozhazoval cosi do davu. Raději jsem si pustila AZ kvíz.
  • @Krisa dik ze nejsem sam =D


  • "odněkud z Čech, kde nemají ani hory" :D

    Co bude dál? Twist! Ester zkusí na letní olympiádě kajak!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. února 2018
    @svoa00 Prej windsurfing :D

    (Ale nějaké další úspěšné kajakářky by se hodily. Teď jsou dobré juniorky, tak snad zvládnou za nějaký ten rok přechod do dospělé kategorie.)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. března 2018
    Když už jsem se proflákl s tím krasobruslením :), tak tady takové krátké shrnutí tří nejlepších žen:

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Já si tu udělám zase jedno malé curlingové okénko.
    Našim kerlerkám se zadařilo na mistrovství světa a mezi top 13 týmy světa se usadily na 5. pozici a jsou ve finální fázi turnaje. Tak kdo může, nechť drží palce ;-)
    image
  • @Monte Karstark Palce budu držet tehdy, až mi někdo v několika větách vysvětlí základní princip a pravidla hry :D Jinak potom koukám pouze na supervýkonné zametačky zmrzlých chodníků..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Zákaldní princip - naflákat svoje šutráky blíž středu, než jsou soupeřovy šutráky.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik V každém endu získáš tolik bodů, kolik máš kamenů blíže ke středu než nejbližší kámen soupeře. Výhodu má v tomhle strana, která hází kámen jako poslední (vždycky 10 kamenů v deseti endech, strany se střídají po jednom hodu a v po jednom endu se střídají ti, co hrají jako první), takže urvat bod v endu, kde hraješ první a soupeř poslední je děsný úspěch. Proto základní taktika je že ten, kdo hraje první, se pokouší vybudovat si obranu (blok kamenů), za kterou se pak pokusí jeden šutr vsunout, zatímco ten, kdo hraje druhý, se ji pokouší rozbít. To je vlastně všechno podstatné.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. března 2018
    btw: tady se jede zivě, ale už je skoro konec a vypadá to bledě :-/
  • @flanker.27
    kolik máš kamenů blíže ke středu než nejbližší kámen soupeře
    Naprosto zásadní věta. Dík
    takže urvat bod v endu, kde hraješ první a soupeř poslední je děsný úspěch
    Je to podobná výhoda (byť převrácená) jako mít podání v tenisu.

    Sakra to zní dobře, kde mám oddíl...? :) :) :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik https://www.sportvokoli.cz/sportovni-kluby?clubLister-filter[sportId]=24
    (Mimochodem tyhle stránky mi přijdou fakt dobrý.)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    A jedna perlička z duelu USA-Korea. Zahrát sedmičku na MS se naposledy podařilo před 16 lety:
  • @Krisa Stránky jsou dobrý :)
    Je tam i můj golfový klub :D :dance: taky aby ne, když jsem ho tam zadával já :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik No jo, tak to bylo házení perel no :P
  • @Krisa Tak nejbližší curleři jsou v Sušici nebo ve Velkém Meziříčí :D žádná selanka :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Není to ženský curling, ale myslím, že to má něco do sebe... :-D

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nemusím se koukat na stav hokejového utkání, oknem slyším reakce diváků =D
  • flanker.27 napsal(a):

    Nemusím se koukat na stav hokejového utkání, oknem slyším reakce diváků =D

    Já to mám díky zpoždění streamu na ČT vůči televiznímu vysílání ještě lepší. Mám na pozadí na PC puštěný přenos. Slyším řev z jedné hospody, za 5 vteřin řev z druhé hospody, v klídku si otevřu přenos a za minutu ten gól vidím.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Přesně. Sedím v kanclu. Najednou slyším jak řve Šatlava. Tak otevřu stream a podívám se na gól. :P
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.