FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1137138139140141143»

Komentáře

 • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  :)
  Jinak všichni Japonci strávili v součtu 4 zápasů na MS na zemi méně času, než samotný Neymar svým povalováním během osmifinále proti Mexika...
  https://twitter.com/hosekj/status/1013876899326713856
 • Francúzi porazili vo finále Chorvátov a sú majstri sveta. Bronz si uchňaplo Belgicko. :-)
  Poznámky
  -Mandžukič dal vlastný gól aj normálny gól, keď sa mu podarilo v druhom polčase odr*ať Llorisa.
  -Zlatú loptu získava Luka Modrič z Chorvátska,zlatú rukavičku Thibaut Courtois z Belgicka(na túto cenu som skôr tipovala Subašiča,Schmeichela juniora alebo Llorisa,ale aj tak super). :-)
 • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  upraveno 2. srpna 2018
  Tak si trochu zapropaguju svou nejoblíbenější umělkyni na ledě :-)

 • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  No, a pak že nemám úctu k ženám. Dneska v noci ve Vancouveru se Anna Ščerbakovová pokusila o čtverný lutz jako teprve druhá žena v historii*. Upadla, ale vstala a dokončila program s dalšími deseti skoky jako by se nic nestalo:  *První byla před týdnem její tréninková parťačka Alexandra Trusovová - její 4Lz byl označen jako nedotočený, pak upadla při čtverném tulupu, ale hned nato ho skočila znovu v kombinaci s trojným, což je taky prvenství - první žena, která skočila čtverný skok v kombinaci.

  Takřka bezmezně obdivuji tuhle školu trenérky Eteri Tutberidze, ze které je i olympijská vítězka Alina Zagitovová (video výše). Měl bych mimochodem dodat, že Alina je tatarské národnosti a muslimského vyznání, takže jako správný český xenofob ji mám asi nenávidět, ale někde v matrixu se stala chyba :twisted:
 • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  Nikdy bych nemyslel, že se mi v jakékoli formě zalíbí Lara Croft. ale když se toho chytí Alina... 8-)

 • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
 • Tak po delší době dobrý výsledek v biatlonu :applause: Před závodem bych nevsadila ani korunu na to, že holky budou na bedně a chlapci na 4.místě
 • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
 • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  Tak to dopadá, když se nějaký systém vytvoří jako prakticky nekontrolovatelný (aspoň pro normálního člověka, který má jen obtížnou možnost obhajoby) a zároveň víceméně placený od kusu.
 • Tak dneska se ukázala jedna z mála výhod rozdělení Československa. Když neschopná ČT nesehnala práva na finále Australian Open, tak jsme mohli Kvitovou sledovat, alespoň na slovenské televizi. Neviděl jsem to úplně celý, ale napínavý zápas. Škoda, že to po obratu ve druhém setu Kvitová nedoklepla.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.