FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1137138140142143149

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. února 2018
    Jsem si myslel, že budeme hrát o bronz s frickama a oni jakože 4:1 ? 8-O
    Kanaďanům už dokonce tečou pěkně nervy, teď ještě faul za 5+do konce, hmm :-k
  • upraveno 23. února 2018
    Já to vidím a nestačím se divit. Au, teď hnusný faul na Wolfa :evil:
    No jsem napjatější než u cze-oar, už 4:3 8-O
  • Na medailu to nevidim i kdyz uz jsme kanade dali ve skupine. Prvni vyhrani, z kapsy vyhani...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. února 2018
    Tak Němci udrželi. Joj, to bude ve finále bitva u Stalingradu...
    A my? No, skoro jsem za Kanadu radši.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Takže nakonec Rusko vs Německo? Tak to už bych ve finále viděl raději i Lannistery s Boltonama.
    A to Kanada dneska vyhořela i v curlingu a nevybojovali ani ten bronz. :-k
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Hehe, já si dělala srandu, že to Němci vyhrajou a ono možná jo.
    (Je to teda nehezké, ale já fandila Němcům víc jak Čehůnům.)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ty jedna paní Čurdová... :)
  • @Krisa Ve finále jim fandím rozhodně víc. Už jenom protože ten Svaz Olympisjkých Republik jsem v atlasu nikde nenašel.. Navíc zastávám názor že když už MOV začal s těmi persekucemi Ruska, neměl polevit a neměl být na olympiádě ani jeden, vč. hokejistů...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Holt nemůže být každých 20 let Nagano, tak to tak neprožívej :twisted:
  • Nekde jsem se docetla, ze se za ciste sportovce ostatni zeme primlouvaly vcetne ceska, ale.nevzpomenu si kde, abych vlozila.odkaz
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Ester!!!!
  • upraveno 24. února 2018
    @flanker.27 Ježiš to já neprožívám tímhle směrem. Jsem možná rád (trochu nadsázka) že nebudou zlatý, zbytečně by odtáhli pozornost od Ester, protože to je skutečná star týhle olympiády a nadpozemskej sportovec. Zlatá z hokeji by byla víc snad jenom kdyby jí vyhráli fotbalisti.. ;)

    (Jak se s Ester asi vyrovná Klaus, když vyhrála na lyžích ale její top disciplína je jízda na levičáckém dopravním prostředku) :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    sfik napsal(a):

    @Navíc zastávám názor že když už MOV začal s těmi persekucemi Ruska, neměl polevit a neměl být na olympiádě ani jeden, vč. hokejistů...

    S tím nesouhlasím, plošný zákaz považuji za presumpci viny.
  • upraveno 24. února 2018
    Každopádně gratuluju Ester a doufám, že odpoledne nebudou hokejisti litovat, že ji nemají v prvním útoku :D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    A nestihne to ještě na zimák?
  • upraveno 24. února 2018
    @Krisa Ano ;) Myslím že vina Ruska, že se jedná o záležitost organizovanou z nejvyšších míst bylo prokázáno.

    Estera je dobrá! Zase asi nebyla nalíčená že dávala rozhovory v brejlích :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. února 2018
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak s Kanadou to zatím moc nevypadá. Pravda, sice by to možná zastínilo Ledeckou, ale já bych se nad další medailí neofrňoval :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 24. února 2018
    @sfik Já jsem pro potrestání dopingových hříšníků, RUSADA i Ruského olympijského výboru, ale ne všech sportovců bez rozdílu.
    Co má s ruským dopingem společného třeba oštěpařka, která byla do anexe Krymu Ukrajinka? Do Ria nejela. Nevěřím, že v dopingu v Soči jely současné krasobruslařky, kterým je 15 a 17? let. Proč by měly být potrestány i ony?

    Hokejistů mi je docela líto, hráli na OH dobře, ale teď už je to zlomilo.
    Ledecká je neuvěřitelná.
  • Eh, ani nemůžu říct, že to byla smůla. Nároďák nepřivezl žádnou medaili od roku 2012 a řekla bych, že jestli pořád existuje jako něco jako "velká šestka" v hokeji, tak náš nároďák je na chvostu společně s Finskem.
  • @Krisa Samozřejmě že trestat tímhle způsobem není ideální, ale ve chvíli kdy se všichni rozčilují jak jsou Rusové čiští jak křišťál mi to přijde jako jediná možnost aby Rusům nezbylo nic jiného než přestat. Na korejskou olympiádu byli vybráni čistý sportovci z Ruska a hle - už dva z nich neprošli na doping. Rád bych zkrátka aby nebylo nutné českým biatlonistkám předávat olympijské medaile 4 roky poté. Je to trapné.

    Mimochodem co KLDR sportovci.. Jestli je pravda že neúspěšné sportovce čekají pracovní lágry, protože už se to opakuje na další olympiádě, tak je za to zodpovědný MOV. Ať si o Rusech myslím cokoliv, tak jestli nějaká země neměla pod pěti kruhy startovat, jsou to severokorejci.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. února 2018
    Tak finále hokeje jsem neviděl, nehráli naši, abych kvůli tomu vstával v pět ráno jako před dvaceti lety. Nicméně dle popisu jsem přišel o pořádnou bitvu.
  • @flanker.27 Viděl jsem konec. Pusť si posledních deset minut třetí třetiny. To stačí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Právě jsem dokoukal sestřih na ČT. Z toho, co jsem viděl, tak Němcům opravdu gratulace. je vidět, že technika jim chybí, ale bojovností to dotahovali.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. února 2018
    @sfik Obávám se, že MOV nejde o sport, u nich jde o politiku a s tím spojená koryta.
    MOV fakt ráda nemám, kvůli nim budou v podstatě zničeni kanoisti, o snižování počtu rychlostních kanoistů a kajakářů už ani nemluvím, protože bych se nakrkla.

    V hokeji mi to nevyšlo, škoda. Ale líbil se mi rozhovor s Německým (mluvil Česky) hokejistou, který byl nadšenej, že jsou ve finále už před zápasem :)
  • @Krisa Amen. Člověk si pak říká proč je olympijským sportem třeba parkour, kde dostávaj medaile lidi místo koní, který si to zaslouží víc :D A takovýhle sporty tam zůstávaj jenom z ... "tradice"? A zrovna limitovat vodáky, když se ta infrastruktura pro tyhle sporty vybudovat tak jako tak musí.. Ale ano, nebudeme se rozčilovat.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    sfik napsal(a):

    když se ta infrastruktura pro tyhle sporty vybudovat tak jako tak musí..

    No nemusí, jak bylo vidět v Riu (jsem přesvědčená, že na 99,5% by se v takových podmínkách MS v kanoistice nekonalo a u ME jsem přesvědčená na 99,99%).
  • @Krisa myslíš ten kanál plný sraček? :D

    Ale co si budeme povídat u biatlonu zase neodpovídají stadiony USA pro světový pohár. Tratě špatně osvětlené, uprostřed trestného kola je postavená jakási stodola, která zabraňuje rozhodčím vidět závodníka na okruhu.. ale je to svěťák, musí se jet i v americe a tak místo přimhouření očí si radši oči vypíchnou.. Druhý extrém je pak šikana pořadatelů v NMNM ze strany IBU, navzdory tomu se zde uskutečnil možná nejlepší svěťák, který jsem kdy viděl, minimálně rovný Ruhpoldingu a jiným vyhlášeným (každoročním) závodům..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Jop a taky vln. Ono když na kajaku chytneš něco na kormidlo, tak to můžeš rovnou zabalit.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jako na zakončení nebyl PSY! Ať se jde celá olympiáda bodnout, takové zklamání!

    (Teď nevím, na co budu příští týden čučet, co teď počnu se životem?)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.