Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
15859616364109

Komentáře

  • Jo, už vidím, jak těm dvěma umělcům, co mimo televizi nic nedokázali, někdo svěří dvě stě milionů dolarů :D Jejich jediný přínos jako spoluscénáristů by byly rádoby šokující smrti a bylo by to hrozně nepředvídatelné, protože žádný zvrat by z ničeho předchozího nevycházel. Ale clickbait je dobrý.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. února 2018
    @svoa00 No, už to tak bude.
    http://deadline.com/2018/02/star-wars-trilogy-david-benioff-d-b-weiss-game-of-thrones-duo-1202279600/

    Ale třeba od Benioffa jsem četla Město zlodějů a to byla dobře napsaná kniha. Navíc by z toho mohla být slušná minisérie.
    Ale u Star Wars jim taky nevěřím.
  • @Nevada OK, v tom případě doufám, že je to dost daleko, aby tenhle projekt vyhnil. Co to ta Kennedyová hulí? Ten jejich Stannis a Brienne na konci páté série mě děsí dodneška. Jestli SW fandom těžko vydýchává Abramse s Johnsonem, tak tohle by teprve bylo peklo.
  • Mohlo by to být ovšem zajímavé ve zmyslu kdo z koho - fanoušci vs producenti.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    A třeba nám všem vypálí rybnik a bude to.... Ok. Lituju fandy SW. Sice mi je to univerzum ukradený, ale lituju. Tady nebude žádný George, který by jim pomáhal =D
  • Môžu vyhlásiť, že nové filmy neschvaľujú a tváriť sa, že existujú len knižky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    (Možná už to tady proběhlo, nečetla jsem všechny příspěvky.)

    Docela zajímavé srovnání jak to Lucas plánoval a jak to JJ Abrams dokopal:
    http://www.cswu.cz/uvod-detail/clanek/star-wars-epizody-vii-a-viii-podle-george-lucase

    Za pozornost stojí i tohle, byť by se s tím dalo polemizovat:
    http://www.cswu.cz/uvod-detail/clanek/5-nespravedlivych-hejtu-na-star-wars-posledni-z-jediu
  • @Nevada Lucasovy nápady jsou sice pěkné, ale asi opravdu bylo nerealistické to tak udělat během jednoho filmu - docela by mě ale zajímalo Abramsovo vyjádření k tomu, proč přesně to nešlo udělat a proč s čím nesouhlasil. Hej, aspoň zachoval, že Snoke a Kylo Ren nejsou Sithové a Luke je poslední Jedi v tom původním smyslu.
  • Hej, chcela by som vidieť tú reťaz úvah medzi nápadmi a výsledkom.
    Kdyby první film byl o páde Bena, druhý s časovým skokom k udalostiam okolo Rey hádajúcej sa s Lukom a tretí by bol rozuzlením, to by možno šlo. Len by tam bolo menej odkrývania záhad. Čo by možno nebolo na škodu, pretože tajomstiev tam máme nespočet, ale odpovede človek aby hľadal s lupou.
    Jo, taky jsem za to ráda. Už by to jen chtělo trocha rozlišení i praxi. Jak už tu zaznělo, jejich zvyklosti zatím hodně připomínají ty sithské, tak by sa hodilo úvesti i nějaké další rozdíli kromě absence zlatých očí a slovíčka Darth.
  • upraveno 7. února 2018
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @svoa00 To je tak blbý, že by to opravdu mohl někdo natočit :twisted:
  • A byl by to hit.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 7. února 2018
    @svoa00 viděla si leiu v epizodě 6 tohle bude v pohodě :twisted:
  • upraveno 7. února 2018
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. února 2018
    @svoa00 No, zajdi za nějakým producentem (třeba Harveym Weinsteinem :twisted: ), zkus mu to předestřít. Slovo dá slovo a zakončení série (či rovnou nová trilogie) je na světě. Jen se nenech nalákat na jeho sbírku celuloidů :)
  • @flanker.27 @Aviv Jediné, co bych za tohle chtěla vyhrát, je komedie roku :D A nechtějte, abych začala psát o tom, jak by v D a D verzi skončil Hux, to by byl takový jejich Theon.
  • Neskončil by s Kylom? :-D
  • upraveno 7. února 2018
    @Aviv Oh oh, tak teda když už jsem za to placená... :D

    Nejvyšší vůdce Kylo Ren potřebuje dědice. Miluje ale Huxe a zdá se, že nejjednodušší řešení je, když se ožení s Huxovou chápavou, hezkou, milou sestrou Ginevrou/Ginny. O svatební noci se Ginny hodně snaží být dokonalá manželka, ale Kylo si to pořád nějak nemůže užívat. Ginny: "... a nebo můžu přizvat bratra?"

    /schovávám se za zdí před schnilými rajčaty
  • AvivAviv
    upraveno 7. února 2018
    Ešte nám treba niekoho trans, že? :D
  • @Aviv Ráda bych splnila přání producentky, ale k trans zrovna není žádná paralela, protože jsme viděli moc málo z Malíčkova bordelu :D
  • Tak už sme asi vyčerpali všetko. Dielo je hotové. :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.