Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1511512514516517581

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jsi neviděla Jistě, pane ministře? "Ideální kandidátkou je černá pokud možno postižená odborářka odněkud z Walesu."
    A to byl začátek 80. let, kdy si z korektnosti ještě bylo možné dělat legraci. Až si nějaký nácek dá do znaku Praotče Čecha, tak asi bude někdo muset přepsat Staré české báje a pověsti a když už bude v tom, tak z Přemysla Oráče udělají Oranu Přemyslovnu, která spolu s Libuší bude první lesbickou kněžnou v (bájných) dějinách země.
  • Budu se muset podívat.
    Nestraš!
  • upraveno 31. ledna 2018
    @DanielSvatoš wtf? Takže to je jak ta mikina, od teď už to bude k sehnání jen jako sběratelský kus na černém trhu :-D Může se ještě říkat "černý" trh nebo je korektnější barevný? :-k
  • upraveno 31. ledna 2018
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A když jsme u té korektnosti, tak další změny. Závody F1 jako vůbec celý automobilový sport jsou mi sice totálně ukradené, ale svědčí to o době víc než dost:
    https://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/957182-konec-slicnych-divek-vedeni-formule-1-zrusilo-jednu-z-nejoblibenejsich-tradic.html#hp-sez
  • To je tak pitomé...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • @flanker.27 a holky jsou bez práce, tomu se říká snižování platové propasti mezi pohlavími. Doufám, že pošlou děkovné dopisy bojovnicím za jejich práva.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Asi tak. Jo, kdyby je někdo nutil proti jejich vůli, to by bylo něco jinýho. Ale to je jejich svobodná volba a proč by do toho měl kdo co mluvit. Tohle "bdění nad morálkou" a nad tím, jak věci vidět ze správného úhlu, ve správných souvislostech a v jiném světle, to absolutní zešedivění světa po stránce slovní, vizuální či jakékoli jiné, to mě i trochu děsí.
  • @flanker.27 Hlavně je to obrovské pokrytectví. Ženy normálně používají hezkou tvářičku a tělíčko jako komoditu a to nemyslím zdaleka jenom ve smyslu prostitutky. Je to jeden z prostředků, jak dosáhnout svého. Ale když to některé holky dělají otevřeně, tak je to najednou morální problém.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @svoa00 Přesně tak. A přitom ti samí mravokárci/mravokárkyně kritizují třeba aplikaci, co nedávno přišla na trh, taková blbina, co umožňuje upravit fotku tak, aby osobu na ní zobrazila bez make-upu. Že prý to je projev mužské dominance, aby to ženám srazilo sebevědomí nebo co...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • upraveno 1. února 2018
  • btw každý totalitní režim je velmi prudérní (vláda prostě chce být i ložnici) a dnešní levice to dokazuje krásně, když se snaží donutit lidi aby randili s transgender, a říkají jim s kým spát můžou nebo musí


    tohle je super

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. února 2018
  • The hell?!
    A ešte tam riešia černoška v mikine. Lidi skrátka strácej smysl pro humor... Rozmýšľam, či by sa tomu dalo vyhnúť, keby spolu s černoškom uviedli malého beloška s nejakým nápisov, ktorý asociuje niečo stereotypické.
  • Všechno brzy bude jenom v základních barvách, bez motivů. Vánoce budou zimní svátky, aby to někoho náhodou neurazilo, a černoši si rozkošní andílci, kteří nemůžou být rasisti :roll: Upřímně - jeden z projevů rasismu některých bělochů je představa, že barevní nemají agendu.
  • AvivAviv
    upraveno 1. února 2018
    Hrrr na ně to má hezky popsané.
  • upraveno 1. února 2018
    Já už jsem tu v Kecálišti jednou psala, že jenom idiot čeká, že v demokracii nebude ničím uražený. Očekávat něco takového je projev nevyzrálosti nebo naopak senility. Z těhhle snah všechno tlačit do neutrality a sterilnosti nakonec nebude šťastný vůbec nikdo. Ženy nebudou šťastné, když se budou chovat muži, mluvit tak a pracovat tak - na smrtelné posteli si budou moct říct, jak byly silné, ale u té postele nebude vedle nich nikdo stát. Muži nebudou šťastní, když budou muset hrát roli chápavého empatického přítele, který jí vždycky naslouchá, protože většina z nich taková není a na sex brzy budou mít sexbota. Černoch z Afriky nikdy nebude v Německu šťastný, ať už mu povolí bigamii, obřízku a mešitu za rohem, protože to nikdy nebude dost. Zastánci tohohle přístupu jako by vůbec nevěděli, jak funguje lidská psychologie a společnost.
  • @svoa00 neví a mají strašlivě malý historický a kulturní rozhled, protože jinak nechápu, proč nejsou schopní si dát ty věci do širších souvislostí, snaží se popírat vědecké poznatky a ignorovat historická fakta. Jsou nevzdělaní nebo hloupí, ale oponentům tvrdí, že by se měli v daných otázkách dovzdělat, jinak s nimi nehodlají diskutovat. J. Peterson celkem trefně poukazuje na nulový přínos těchto lidí, když připomíná nulovou citovanost jejich studií a publikací, ale titulky v novinách se z těch "studií" dělají hezké, to zas jo.
  • AvivAviv
    upraveno 1. února 2018
  • AvivAviv
    upraveno 2. února 2018
    To je tak zbytečné...
    Tole mi vlastně na tom hnutí vadí. Netvrdím, že vo vzťahoch medzi mužmi a ženami, či už na úrovni individuálnych ľudí, alebo spoločnosti, nie je čo riešiť. Ale oni vyšilujú ohľadom týchto kozmetických detailov, ktoré absolútne nič neriešia, iba komplikujú všetkým život, lebo odrazu sa toto mení, tamto nesmie, hento musí... Já Kanadu viděla jako fajn prostor k životu a teď mě nutí měnit názor.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Češi to ještě mají dobré, ale co Slováci, až po nich bude mezinárodní výbor pro genderovou rovnováhu chtít, aby změnili to maskulinní "zastavme sa, bratia..."
  • Ok, toto už zaváňa nezdravím puritánstvom... Nemohli proste vedľa nýmf vystaviť nahých antických atlétov?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tohle politicky korektní šílenství si nezadá s puritánstvím křesťanů, ba je snad v hlouposti i převyšuje.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.