Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
A to byl začátek 80. let, kdy si z korektnosti ještě bylo možné dělat legraci. Až si nějaký nácek dá do znaku Praotče Čecha, tak asi bude někdo muset přepsat Staré české báje a pověsti a když už bude v tom, tak z Přemysla Oráče udělají Oranu Přemyslovnu, která spolu s Libuší bude první lesbickou kněžnou v (bájných) dějinách země.
Nestraš!
https://www.sport.cz/moto/formule1/clanek/957182-konec-slicnych-divek-vedeni-formule-1-zrusilo-jednu-z-nejoblibenejsich-tradic.html#hp-sez
tohle je super
https://ekonomika.idnes.cz/h-m-ponozky-se-znakem-allaha-dp3-/eko-zahranicni.aspx?c=A180131_140301_eko-zahranicni_div
A ešte tam riešia černoška v mikine. Lidi skrátka strácej smysl pro humor... Rozmýšľam, či by sa tomu dalo vyhnúť, keby spolu s černoškom uviedli malého beloška s nejakým nápisov, ktorý asociuje niečo stereotypické.
https://zpravy.idnes.cz/kanada-narodni-hymna-zmena-gender-neutralni-fev-/zahranicni.aspx?c=A180201_154117_zahranicni_dtt
Tole mi vlastně na tom hnutí vadí. Netvrdím, že vo vzťahoch medzi mužmi a ženami, či už na úrovni individuálnych ľudí, alebo spoločnosti, nie je čo riešiť. Ale oni vyšilujú ohľadom týchto kozmetických detailov, ktoré absolútne nič neriešia, iba komplikujú všetkým život, lebo odrazu sa toto mení, tamto nesmie, hento musí... Já Kanadu viděla jako fajn prostor k životu a teď mě nutí měnit názor.