Ja myslím, že by mohli skončiť tým, že sa budú musieť spojiť proti nejakej náhle príchodzej hrozbe a tramtadadá, Johnsonova trilógia bude presne o tej hrozbe. Což je taky seriálové, ale bylo by to něco nového.
@Aviv Imho celá trilogie FIrst Order vs Resistance, strkat tam někoho dalšího, nevím, jak říkám dvě třetiny trilogie za námi, tohle nejsou věci, které by se měli dělat až na konci.
Mala som na mysli úplne na záver, že by sa ta hrozba zjavila, každý by bol z toho ako vyoraná myš a vymieňal si bezradné pohľady s osobami, čo boli len pred chvíľou protivníkmi a koniec. A tá ďalšia trilógia by už bola o tom, ako tú hrozbu riešia spolu.
@Aviv To už bychom měli třetí film v řadě, který by končil otevřeně jak vrata do chlíva :D Krom toho Daisy se nechala slyšet, že po devítce už hrát Rey nechce a co se týče nové trilogie od Riana u tě není stále jasné kdy, kde a jak se bude příběh odehrávat a co za postavy bude mít. A krom toho už tak zůstane spoustu věcí nezodpovězených přidat do toho nějaou další hrozbu až na závěr by bylo příliš moc. Přestože jsou schopni přijí s čímkoliv
@Aviv Hrozně by záleželo na tom, o co by se jednalo, každopádně, co by udělat mohli je začít v posledním díle trousit nějaké náznaky do budoucna (něco na způsob kamenů nekonečna) Pokud bych něco dokázal respektovat, tak je to třeba Kylův učedník na konci poklekávající před holocronem Dartha Sidiouse předznamenávající návrat Sithů do galaxie. Něco vlastně na způsob té scény Vadera a Císaře z konce ep. III Cokoliv to každopádně bude nemělo by se to objevit zničehonic, jako že film skončí tak, že v prostředku duelu Kylo Rey se objeví úplně nová nepřátelská flotila a začne drtit obě strany. Přestože ano uznávám bylo by to něco (to na druhou stranu útok mluvícíh stromů taky :D) Každopádně se všemi těmi spekulacemi, kdo bude nová hrozba, nakonec zvratem bude, když Kylo položí život za temnou stranu :twisted:
@Tyrion Lannister předpokládám, že si schválně nechávají maximum prostoru, aby mohli rozjet obdobný filmový seriál jako s komiksy. S tím je holt potřeba se smířit, jinak to pod Myšákem nebude s takovou slibnou dojnou krávou, ale moc v tom případě nechápu, proč zahodili EU, mohli to mít jednodušší a provázanější se spoustou vedlejších postav. Očividně zatím chybí plán, krom ždímání známého, proto se jede Han Solo a vyplňují se mezery ve starých trilogiích, na vlastní věci očividně zatím nemají koule, to mě štve asi nejvíc. Kravaťáci v tom ale mají jasno a přes to vlak nepojede.
@Dreamer Tak s tím se samozřejmě počítá, ale Marvelovky v rámci možností uzavřeně působí, vždycky dojde k nějakému rozuzlení a když už je na konci nějaký clifhanger, většinou až po tom, co se vyřeší předchozí problém S EU souhlasím, mohli na tom stavět podobně jako MCU na komixech a přitom by to stejné být nemuslo (už jsem zmiňoval, Cap měl natáhnout během Civil War bačkory a Hela je Lokiho dcera) Hlavně pokud něco takového se objeví už v posledním díle téhle trilogie a sehraje to nějakou zásadní úlohu, tak celá ta věc se zabitím Snokea a build-up proto, že hlavním a jediným záporákem bude Kylo a jak Rian sám řekl "put all bets on him" tak bude k ničemu. Ne, že by teda někdo respektoval autorský záměr, možná Abrams udělá vůči TLJ to samé, co Johsnon proti TFA. :D
@Tyrion Lannister já původně byla ráda za odstřihnutí EU, protože jsem si říkala, že jim to dá spoustu tvůrčí svobody :-D ale místo toho vznikají spin-offy, které nemají co říct a hlavní trilogie taky neodstartovala zrovna originálně.
@Aviv Pozor to je další divná věc, třetí epizodu měl režírovat Colin Trevorrow, ale nahradili ho Abrams, původně měli být tři režiséři, pravděpodobně, že se báli toho, že když to bude režírovat jeden člověk, tak jako u prequelů z toho bude průser. Ale více režisérů by nebyl problém, on by stačil jeden scénarista na celou trilogii, to že by se měnil způsob natočení by nebylo špatné, ale když tu máme prostě střet dvou vizí, které se perou místo, aby se doplňovali tak to je težké
S tímhle souhlasím udělat to jako u Pána prstenů, natočit na jeden zátah celou trilogii a pak to s ročním odstupem pouštět ven. Jasně, spoilery se pravděpodobně dostanou ven, ale na druhou stranu snažit se překvapovat za každou cenu, taky není ideální. A film může být kvalitní i když budu vědět jak dopadnu. Podívejme se na Infinity war všichni podvědomě vědí, že Thanos dostane klepec, ale stejně se těší. Ještě bych dodal, že to přeobsazení Trevorowa je prostě znepokojivé a i tahle věc, se může na IX negativně podepsat. Stačí se podívat, co tyhle škatulata hejbejte se dělají s novým Solem
@Aviv Abrams původně neměl režirovat Epizodu IX, každou měl režírovat někdo jiný. Ale abych vrátila na zem představy o tvůrčí svobodě jednnotlivých režisérů - ne, Johnson nedělal Abramsovy naschvály, studio by mu to ani nedovolilo. Abrams sám je u Epizody VIII producent. Zároveň musím připomenout, že k některým věcem, u kterých je vyčítané, že je Last Jedi nekvitovalo, se ještě ve třetím díle můžou vrátit. Pokud můžeme týmu, který se na Star Wars dělá, věřit, co říkajjí, že syžet trilogie měli předem, takže nakonec asi nebude všechno působit tak "random".
@Tyrion Lannister Tak sám jsi skoro určitě správně odhadnul, že ten střet bude mezi Prvním řádem a odbojem, nic nového se neobjeví. Taky, ať ty už s tím nesouhlasíš jakkoliv :D, budou muset kvitovat Kylo Rena a Rey a jejich force bond, fakt, že Kylo už není ten "evil motherfucker" z prvního dílu (pochybuju, že z toho vycouvají) a mizernou situaci, ve které je odboj. To není žádné velké teorezování, vycházím jenom z toho, co jsme viděli. Jestli mám naznačit konec, který by se mi líbil, tak by to bylo zničení Prvního řádu i odboje. Anarchismus! :D
A abych se vyjádřila k tomu, co Disney dělá s univerzem... Pokusit se napodobit marvelovky zkouší kdekdo a Disney není o nic lepší ne DC a Universal. Připomínám, že dost z úspěchu marvelovek spočívá i v tom, jak pracují s postavami, jak se objevují skrz několik filmů a jací herci je hrají. Taky marvelovky nemají problém měnit dynamiku a zásadní věci - viz Civil War. Nová trilogie je za mě OK a výlet do minulosti s Rogue One a určitě i se Solem a Obi-Wanem jsou aspoň worldbuildingově a technicky zajímavé, ale v Disney jsou opravdu připosránci, kteří se bojí o každý milion. Kdyby opravdu poskočili ještě o pár desítek let dál a hrál tam Adam Drive, vůbec bych si nestěžovala.
Je to výborná myšlienka. Likvidácia nepriateľa by nemala ísť na úkor ochrany milovaného objektu, keď vlastne zachovanie milovaného objektu je dôvod, prečo je pre nás ten niekto nepriateľ. Naozaj skvelá myšlienka a má svoje miesto aj v tom filme, ale scéna, v ktorej ju použili, tie okolnosti, to je proste na facku. Finn totiž práve zaisťoval ochranu. :wall:
Komentáře
Tak teda asi nie, ale rozhodne by to bola zmena.
Pokud bych něco dokázal respektovat, tak je to třeba Kylův učedník na konci poklekávající před holocronem Dartha Sidiouse předznamenávající návrat Sithů do galaxie. Něco vlastně na způsob té scény Vadera a Císaře z konce ep. III
Cokoliv to každopádně bude nemělo by se to objevit zničehonic, jako že film skončí tak, že v prostředku duelu Kylo Rey se objeví úplně nová nepřátelská flotila a začne drtit obě strany. Přestože ano uznávám bylo by to něco (to na druhou stranu útok mluvícíh stromů taky :D)
Každopádně se všemi těmi spekulacemi, kdo bude nová hrozba, nakonec zvratem bude, když Kylo položí život za temnou stranu :twisted:
S EU souhlasím, mohli na tom stavět podobně jako MCU na komixech a přitom by to stejné být nemuslo (už jsem zmiňoval, Cap měl natáhnout během Civil War bačkory a Hela je Lokiho dcera)
Hlavně pokud něco takového se objeví už v posledním díle téhle trilogie a sehraje to nějakou zásadní úlohu, tak celá ta věc se zabitím Snokea a build-up proto, že hlavním a jediným záporákem bude Kylo a jak Rian sám řekl "put all bets on him" tak bude k ničemu. Ne, že by teda někdo respektoval autorský záměr, možná Abrams udělá vůči TLJ to samé, co Johsnon proti TFA. :D
S tímhle souhlasím udělat to jako u Pána prstenů, natočit na jeden zátah celou trilogii a pak to s ročním odstupem pouštět ven. Jasně, spoilery se pravděpodobně dostanou ven, ale na druhou stranu
snažit se překvapovat za každou cenu, taky není ideální. A film může být kvalitní i když budu vědět jak dopadnu. Podívejme se na Infinity war všichni podvědomě vědí, že Thanos dostane klepec, ale stejně se těší.
Ještě bych dodal, že to přeobsazení Trevorowa je prostě znepokojivé a i tahle věc, se může na IX negativně podepsat. Stačí se podívat, co tyhle škatulata hejbejte se dělají s novým Solem