FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1133134136138139149

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Mistr Kápě Děláto každý, kdo má na vlajce kus bílé plochy :D
  • Že jsem si nevsim že by to meli rusáci frantici nebo taliani vydim to jen u nas kde to má každý jo ještě Slováci to dělají
  • Mistr Kápě napsal(a):

    Tak na českých náckach je nejsrandovnější že kdyby to tenkrát jejich milovanému vůdci vyšlo tak žádní Češi tu dneska nejsou protože po židech by přišly na řadu Slované které nesnášel úplně stejně

    Ne, tak dva tři miliony Čechů, kteří by nebyli germanizovaní nebo mrtví, by skončilo někde na Sibiři, kde by nezabírali německý životní prostor. Předpokládám, že se to mělo řešit po skončení války a Češi se v těch představách měli prát, kdo z nich dá dítě na výchovu německým rodinám a kdo z nich se začne učit lovit v tajze. Nevím, jak přesně si to představovali, když začalo být jasné, že Třetí říše by možná měla šanci na západní frontě, ale rozhodně neporazí Sověty. Ale plán existoval a dneska to není žádné tajemství, takže nevím, na co čeští náckové používají svých pár mozkových buněk.
  • Mistr Kápě napsal(a):

    Že jsem si nevsim že by to meli rusáci frantici nebo taliani vydim to jen u nas kde to má každý jo ještě Slováci to dělají

    U rusáků to nemá cenu.. ať tam napíšou co tam napíšou tak tomu většina civilizovanýho světa neporozumí :P :D
  • @Mistr Kápě rusové píšou Cyka blyat :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Mistr Kápě Nojo, ale Francouzská a Italská má svislé pruhy a to není moc použitelné i když Irové je mají docela popsané. Nizozemci vlajky nepoužívají, protože nejsou oranžové. V Polsku se vlajky asi neprodávají, protože mají všichni červeno-bílé šály. Rakušané mají uprostřed orla. Finové na nich občas něco mají. Ale z toho co jsem teď vygooglil, tak nejvíc popsané je mají Maďaři, Španělé, Rusové nebo třeba Japonci.
  • Gabča dneska neskutečná 3 trestná kola a dojede 3 to je masakr kdyby ty trestná kola nejela tak je první
  • A dojede s úsměvem.Velká škoda první ležky
  • Až na to že to vůbec nacistická hymna není text je z roku 1841 a jako hymnu ji Němci přijali v roce 1922 v době Výmarské republiky
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Mistr Kápě Hudba je stejná, ale jako slova hymny byla od roku 1952 ustanovena pouze třetí sloka, ne první (Deutschland Deutschland über alles), právě v důsledku války. Mimochodem původně šlo o hymnu rakouskou složenou v roce 1797 Haydnem, Němci si ji "vypůjčili".

  • Jen sem tím chtěl říct že ji nevymysleli nacisti ze text vznikl mnohem dřív než bylo nacistické Německo oni si jen ten výklad toho textu přizpůsobily svojí propagandě což je i v článku napsané
  • @Mistr Kápě Jen jsem tím chtěl říct že Němky to vzaly osobně a ne pro nic za nic ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Muhehe. V Pekingu běží mistrovství světa a zase je na co čumět. Třeba na dva aktuálně nejhezčí curlingové týmy na jednom ledě 8-)

    Ale to nejdůležitější. Čína pokořena na domácí hlíně. A naše mají zatím trojitou vítěznou šňůru (Dánsko, USA, Čína).
  • Tak Kometa po 51 rokoch vyhrala titul. Dnes sa asi v noci moc nevyspím. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jo, potěšilo :)

    A k tomu to zatím vypadá dobře i s Duklou. Kéž to zdárně dotáhnou do extraligy.
  • Mám z toho radost, z Komety. Ještě větší budu mít z Dukly, protože tak nějak skrz školu považuju Jihlavu za druhý domov :) <3
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    A Tygři mají letos h...o :-(
  • @Achileus Tygři mě nikdy nebavili, navíc 4:0 na zápasy hovoří jasně :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @sfik Mě zase nebaví Kometa :D

    Ale teď vážně, gratulace. Letos na to Tygři neměli
  • @Achileus Tygři si to užili za posledných pár rokov dosť, Kometa na to čakala roky. :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Arutha Nic moc si neužili, akorát ten titul loni, tři roky předtím to byla velká bída: 2* baráž a 1předkolo play-off
  • A Vsetín by prej mohl postoupit do extraligy nebo co :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @DanielSvatoš A Pardubice by mohly spadnout :D Žádná škoda by to nebyla
  • upraveno 20. dubna 2017
    @Achileus @DanielSvatoš Jako Jihočech bych měl fandit Budějovicím, ale nějak mi to nejde, tu Duklu mám radši, škoda že Motor už nemá šanci, v baráži mám totiž nejradši když ty z první ligy přechází do extraligy a naopak...
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @sfik No tahle baráž je zamotaná. Pořád věřím ve vypadnutí Varů a Pardubic

    Taky přeju Jihlavě :D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Vary out, Kradec out, Chomutov out, do el Jihlava, Motor a Kladno a byl bych spokojený.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Tak naše osmnáctka na MS '18 skončila. Jako klobouk dolů, že se ve ČF dokázali vrátit do zápasu za stavu 1:5. Škoda, že pak v prodloužení rozhodčí dvakrát nesmyslně na obou stranách vyloučil, 3 na 3 už je vabank a Fini měli to pomyslné štěstíčko. A Nečas měl raději zůstat v Kometě, celé MS hrál houno a ještě to pak u toho posledního gólu dost zazdil.
  • Dukla Duklička :) :) :) :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.