Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
=D =D =D
Autora jsem si schválně dohledal, abych ho neposuzoval jen tak. No, píše články pro novinky.cz to už samo o sobě hodně vypovídá. Názorově spadá mezi současnou regresivní levici, kam patří třeba i feminismus třetí vlny, organizace Black life metter a další radikální uskupení. Pokud jde o regresivní levici, jsem krajně proti ní (protože tohle už nemá s názory liberální levice nic společného), takže u mě se rozhodně pochopení nedočká. Tedy, pochopení se dočká, pochopit jeho myšlenky není nic složitého, čeho se ovšem rozhodně nedočká, jsou sympatie nebo dokonce podpora.
A to ako vykreslil politikov je ako ďaleko od pravdy?
http://www.gigapixel.com/image/gigapan-canucks-g7.html
A děkuji.