Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1470471473475476581

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • upraveno 15. února 2017
  • Dobře, postupem času jsem trochu ohladil hrany a nejsem takovej pravičák, jak za svého divokého punkového mládí :D Ale Kubera se mi hnusí úplně stejně jako Zeman. Je to prostě nechutná osoba.. A to že opakovaně vyhrává volby pro mě absolutně nic neznamená, resp. znamená to pro mě vychýlení celý naší společnosti a důkaz toho jak moc všem adoruje humus a "chování dolních deseti milionů" či "mít blízko k lidu". Takže ano, blít se mi nechce jenom ze Zemana..

    Jestli ještě někdy uslyším jeho historku o tom jak kouřil potají na záchodcích v letadle a protipožární čidlo zakrýval dámskou vložkou...
  • upraveno 16. února 2017
    @Ugla no vidíš, já v Ruském státu nenašla žádný pokrok, který bych chtěla následovat :) možná v alkoholismu je jednou doženeme...i když, to jsem nás celkem přecenila.
  • @sfik ach jo, tohle jsem zrovna neslyšela a nechtěla jsem o tom vědět :D k tomu pořadu se Zemanem snad jen ještě, že máme tak pokročilou počítačovou techniku.
  • upraveno 16. února 2017
    @Dreamer @Ugla V Petrohradu jsem byl. Je to metropole. V podstatě jsem z toho měl pocit jako z každého velkého města, který jsem kdy navštívil - v dobrém i ve zlém. Ale vodka mi mohla rozostřit vidění - v dobrém i ve zlém.
    Třeba Londýn se mi líbil víc. Ale u mě to je taky tím že jakmile je na něčem UnionJack, tak předčasně ejakuluju.. V tom Petrohradu jsem viděl víc takový nečistý chudoby a na druhou stranu muzea a hlavně galerie prostě na Londýn neměla.
    Tak jako tak, co se čistoty a městského života a prostředí týká, Budapešť v mém top žebříčku zatím stejně nic nepřekonalo.

    Jo a v Petrohradu nás chtěli mlátit nějaký ruský nacionalisti. Ale abych ukázal trochu dobré vůle, asi to mám vepsáno v obličeji, že proti tomu národu mám jisté .. antipatie :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. února 2017
    @sfik No vidíš. Já na to, abych se chytl s pár Anglány, jsem ani nemusil jezdit do Londýna (Na rozdíl od Poláků :) ). Stačí pražské centrum, kde se řada z těchto gentlemanů nad Temží chová jako ty nejprimitivnější hovada, jsou přece někde v zaostalé provincii... :)
    A protože v centru pracuju, nejsou podobná setkání zas tak neobvyklá.
  • @flanker.27 ruští turisté v zahraničí taky nejsou zrovna něco, co by člověk chtěl potkávat často, arogantní čuňata, hluční a místo, aby cekli slovo anglicky nebo jiným světovým jazykem, budou po zoufalém personálu vytrvale štěkat rusky. Tím nechci rozsuzovat, kdo je horší nebo lepší, ale v tomhle si chlapci/dámy nemají co vyčítat.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Ty rovněž potkávám, kupodivu zatím se mne akorát třikrát slušně zeptali na cestu (Nikoli k Čajce, jak zpívá Eben :) ). Nicméně to je individuální zkušenost. Vzpomínám, že když bylo ME ve fotbale 2012, vyprávěl kamarád, že právě v den, kdy jsme hráli s Rusy, nacházel se na Václaváku a ze všech hospod slyšel několikrát "gól". Teprve doma pak zjistil, že jsme prohráli 4:1, takže ho poněkud mrazilo z pomyšlení, že hospody v centru byly vlastně obleženy ruskými turisty...
    Nicméně ještě k těm Angličanům. Když jsem ještě studoval na policejní akademii, jeden spolužák si v tu dobu přivydělával u bezpečnostní agentury (Bártova ABL, která měla v té době s ministerstvem vnitra dost nadstandardní vztahy) a působil v jednom hotelu (u Náměstí Republiky) a co vyprávěl o Angličanech, kteří se tam ubytovávají (aniž by se to jakkoli vztahovalo k Rusům), to byl opravdu horor, skoro něco, co se dá dnes číst o centrech pro migranty. Je to víc jak deset let zpátky, třeba se od té doby trochu srovnali, ale dost pochybuju, spíš se přesunuli do Maďarska.
  • upraveno 16. února 2017
    @flanker.27 samozřejmě nejde paušalizovat a z chování několika jedinců automaticky odvozovat vlastnosti celého národa, vsadím se, že i mezi Angličany se najdou slušní turisté a lidé, co sem míří například pracovně a podobně, u těch, co sem jedou primárně za levným alkoholem a "společností" lze očekávat naopak poněkud jiné ehm vystupování. Předpokládám, že tenhle typ turismu vyhledává specifická skupina lidí a nemusí to souviset s národností. Pro tyhle Angličany je tu levno a my si tu nálepku chlastací velmoci také poměrně úspěšně a dobrovolně držíme.

    Takže ty ruské turisty ber jako odpověď na "Angličani se tu chovají jako hovada" no a co má vypovídat o Angličanech? Češi zase v zahraničí kradou (a že jich krade celá řada) a tak by se dalo pokračovat jistě dále :-P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @flanker.27 pak si k tomu dámě bůček nebo jinou dobrotu a divíme se, že vedeme v rakovině tlustého střeva, v tomto ohledu máme být skutečně na co hrdí, hlavně, že se necpeme těmi hnusy z Mekáče :D
  • upraveno 16. února 2017
  • Ale co se těch turistů týká, dost záleží na to jaká je to cílovka, co sem jedou dělat. Pokud jsou to nějaký pobertové/mládenci/kaliči tak to bude peklo ať jsou odkudkoliv.

    Nejhorší je ale českej čurák z OVB :D to jste nezažili, přátelé...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. února 2017
  • @flanker.27 pokud to není každodenní strava, tak by to zabíjet nemělo :-D
  • Ovšem samozřejmě, kdo vyhrál v genetické loterii, může vyhulit tři krabičky cigaret denně, dát si půl litru sádla a zapít to slivovici a sport mít za sprosté slovo a nemusí to něm zanechat takové následky jako na jiných. Je otázka, kdo si do takové loterie dobrovolně vsadí ;-)
  • Přitom jsem půjčil bábě varnou konvici z naší zaměstnanecký kuchyńky se slovy éto varnaja kanvica :D moc jsem to nevylepšil, ale přístup personálu nám dala myslím 5/5 ale jinak na ni rádi nevzpomínáme :D Dělal jsem si z ní ostatně srandu že eto bola takaja hlava nadělanaja trvalaja :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nehulím, tvrdý alkohol piju minimálně, ale v mladším věku jsem si chleba sádlem mazal docela rád. Ovšem to bylo v kombinaci s pohybem a akademií. Takže přestože jsem žral jak černá díra, jsem měl při promoci 67 kilo.
    Všechno to "zdravý stravování" je jen pro kancelářský krysy, bohužel jsem se stal jednou z nich...
  • upraveno 16. února 2017
    @flanker.27 to nebylo konkrétně na tebe, jen kdyby někdo přišel s argumentem "ale můj/sousedův" praděda se denně cpal bůčkem a zapíjel to slivovicí a dožil se 90, je to klidně možné, na sobě bych to ale zkoušet nechtěla.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Promiň, já za to nemůžu...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer To bylo v povídce Šimka a Grossmanna. "Ne abyste propadli démonu alkoholu jako můj dědeček, který nedbal varování, až se nakonec upil k smrti ve 117 letech při práci v lomu."
  • AvivAviv
    upraveno 16. února 2017
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Aviv Však by mě ani nenapadlo požít nějaké rostlinné náhražky.
    Co se kláštera týče, ženský jsem původně neměl na mysli, ovšem, když jsi to tak naznačila... :-k :)
  • upraveno 17. února 2017
    Byli jste někdo v severských evropských státech? Dost mě taky láká Irsko :) a pak i státy východní a jihovýchodní Asie (krom Indonésie a jiných soustroví) ale Čína, Korea, Thajsko, Japonsko jsou vysoko na seznamu přání. I když jsem bohužel zjistila, že nejsem typ člověka, co může sežrat všechno na co přijde i u stánků, ze kterých chytí salmonellu už z pohledu, což mě tedy mrzí, ale určitě mi zase otrne.
  • @Dreamer kamarád byl ve Vietnamu a dost to chválil a z fotek to tam vypadá fakt dobře
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.