Historie vojenství, od kyje k pušce
Máte oblíbené období co se vojenství týče? Starověký Egypt a válečné vozy převzaté od Hyksósů, řecké a makedonské falangy, římské legie či nahé Kelty, Germány pijící víno z lebek zabitých nepřátel, středověké rytíře, anglické lučištníky, husity s jejich rozvojem palných zbraní, arkebuzy a muškety, španělské tercie třicetileté války, 18. století s vojáky v pestrých uniformách pochodujících proti sobě za dělové palby, nebo moderní armádu s automatickými zbraněmi?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
http://syria.liveuamap.com/en/2016/25-february-clashes-continue-north-of-khanaser-isis-has-destroyed
To už ten režim musí být hodně zoufalý.
http://en.hawarnews.com/msd-co-president-ehmed-three-federal-regions-will-be-formed-in-syria/
http://denikreferendum.cz/clanek/22227-herzanovy-secne-zbrane-a-ufo-v-redakci-prava
http://denikreferendum.cz/clanek/22318-jak-se-pravo-pokusilo-sve-lhani-o-uprchlicich-zamaskovat-dalsim-lhanim
Opravud je pro tebe směrodatné tvrzení lidí, kteří vůbec nemusí být ze Sýrie? Ne, nepřiznají se, že přišli ze země, kde je relativní klid a chtějí se jen mít lépe (což je zcela pochopitelné, ale v takovém kontextu a měřítku to není realizovatelné a především je to protiprávní!). A opět, pokud se jednalo o to viz průzkum, tak proč v tak nebezpečné lokalitě (kde jak udávají, jim šlo o život), nechali jako velcí hrdinové manželky, děti... (v 50% viz tvá anketa) Ale to by bylo stále dokola.
Až budou žádat o azyl správou cestou, ukážou doklady atd...
http://www.novinky.cz/domaci/394450-vse-co-jsem-popsal-mohu-dolozit-rika-martin-herzan-obvinovany-ze-lzi-o-migrantech.html
Zvláště se mi líbí, jak člověka, který byl na místě, poučují lidé, kteří na místě nebyli, jak moc tomu nerozumí =D
4:57 dat accuracy
Jen mi přijde úsměvné tvé pohoršení nad tím, že za jednu ze stran bojují ženy. A) Proč by nemohly? B) Už ti nevadí, že muži nebojují z důvodu snažšího života a nechali manželky, aby se s tím marastem vypořádaly po svém. Najednou jsou to chudáci uprchlíci utíkající před režimem (i když si pak hlasitě stěžují na úroveň služeb v Německu... rychle zapomněly na život ohrožující trápení, což?)