Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Abych to uzavřel, dopadnul jsem dobře. Netřeba z toho mít trauma, spíš jsem se potřeboval někde vylejt.. A kameru pořídím nebo se naučím zapínat kameru na telefonu, kterej už na palubce stejně je...
http://zpravy.aktualne.cz/regiony/jihomoravsky/jaguarem-vytlacil-ze-silnice-dodavku-dva-lide-se-zranili-dos/r~54c1a9d0821511e58c710025900fea04/
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/370518/trapnejsi-promo-vysoke-skoly-jste-nevideli-pef-v-brne-natocila-ultrahloupy-spot.html
Tak koukám, že oni mají těch videí víc, každé tematicky jinak a všechny jako hodně přehnané parodie. Z tohohle je cítit sarkasmus jako svině, třeba u Vlka z VUT to nebylo.
Teď vážně, až se zbavíte kočárku, tak najednou bude místa... Jen do doby, než pojedete na dovolenou, to jsou pak kola, odrážedla, cyklosedačky, stan, spacáky,.... Aby měl člověk auta dvě, jedno na normální ježdění a pak náklaďák na převoz celého cirkusu.
Zajímalo by mě, jestli to fakt nějaké středoškoláky osloví, když už je za tím tolik práce (třeba ten Vlk vypadá na pohled propracovaně).
Jako vtip dobrý :D
http://www.mhskanland.net/page10/page122/page122.html
Slovenský překlad:
http://medzicas.sk/vase-dieta-dycha-to-je-znamka-incestu-a-musi-vam-byt-odobrane/
A prostě je to tak, že MUSÍ, pokud mu zákon nedává doslovně možnost s tím nesouhlasit. Viz to, že má popsáno, jak může vetovat zákon, ale když jej parlament protlačí napodruhé, tak MUSÍ.
A třeba si Norové řekli, hele vyhráváme všechny indexy v kvalitě života, nikdo by tu neměl být stresovaný, v opačném případě jim sebereme dítě :D