Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Viz:
Stejně jedna strana druhou nepřesvědčí, přičemž ovšem nemám pocit, že by Vena patřil mezi sluníčkáře, prostě nějaké skutečnosti vyhodnotil jinak než já. Budoucnost to rozhodne.
@Vena Mimochodem, jestli jsem někde moc tlačil, tak se omlouvám, tyhle věci mě vždycky rozhicujou.
To ale neznamena, ze zaujmu (ciste kvuli teto hlasite minorite) opacny nazor. Jejich argumenty me casto docela dost vytaci, ale nenecham si tim ovlivnovat svuj vlastni nazor :)
Navic, jak rikam, je to hlasita minorita, existuje mnoho lidi s podobnym nazorem, kteri jsou naprosto normalni. Neni treba je vsechny hazet do stejneho pytle.
http://zpravy.idnes.cz/francouzka-prchla-ze-sparu-islamistu-dwv-/zahranicni.aspx?c=A160110_154621_zahranicni_ert
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Je snad jasné, že v jiných částech světa (severní Afrika, Blízký východ) mají lidé odlišné hodnotové žebříčky a kulturní zázemí než v Evropě. Je nesmysl myslet si, že po příletu sem budou všichni migranti umět zacházet s nově získanou svobodou a možnostmi, je blbost jim hned dát peníze, ubytování a nechat je v tom plavat a čekat, že budou vděční a poslušní a začlení se do společnosti, které vůbec nerozumí. Na demokracii je autoritářské režimy v jejich domovinách rozhodně nijak skvěle nepřipravili.
Jinak k debatě:
A: Skupina XY nezpůsobuje problémy.
B: Příslušníci skupiny XY způsobili problémy 1, 2.
A: To byla výjimka, kterou nelze vztahovat na celou populaci, a vůbec nemá co do činění s jejich neschopností přijmout hodnoty hostitelské země.
B: Chování příslušníků skupiny XY je takové konzistentně, viz reakce v testu.
A: Ale ty reakce jsou důsledkem provokace, nemá provokovat.
Čímž zároveň A přiznává, že takové reakce jsou a vnímá je, ale na vině je netolerance nikoli skupiny XY, ale vůči skupině XY... Trochu mi to připomíná dobu, kdy byla vyhlášena fatwa nad Salmanem Rushdiem a mnoho západních "intelektuálů" a i křesťanských (katolických i protestantských) se k tomu vyjádřila tak, že je to vlastně pochopitelné, protože šlo o útok na víru.
Jen tak mimochodem, k tomu tutlání:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/391489-kolin-strhl-lavinu-svedska-policie-pres-rok-tutlala-osahavani-nezletilych-divek-na-festivalu.html
Jen nevím, jestli poukaz na to, že tato kultura likviduje vlastní členy, kteří ji opouštějí (tak jako ty ženy, které musí žít v anonymitě), zrovna zapadá do obrazu mírumilovných inženýrů a doktorů, které máme vítat s otevřenou náručí, aniž bychom jakkoli prověřovali, co jsou zač a jakou mají minulost.
Nevím proč by slečna Květuše, nebo kterákoliv jiná žena/muž/transka, zkrátka kdokoliv když jde domů třeba z práce, měl použít nějaký obchvat, jenom protože jeho cesta vede přes nějaké podobné území smrti/urážek. Je to proboha městská část, nikoliv minové pole či válečná zóna. V těch videích je to snadno propojitelné s muslimskou komunitou, která sem leze, protože očekáváme že mají hodnoty jako my, ale ono to tak není, ostatně ten pán v tom videu z Událostí říká "až tady bude zavedeno islámské právo..". TOHLE sem jedou dělat, možná že ne většina, ale až tady začnou potíže, útoky se vystupňují (jakože se vystupňují), tak ti co sem přijeli za lepším životem na to stejně neřeknou ani slovo, protože budou dál mlčet, stejně jako mlčí teď, když jejich vlastní lidi napadají čistokrevné árijské ženy v evropských městech.
Celá tahle debata by byla úplně bezpředmětná, pokud by si sluníčka sundala klapky z očí a přiznala, že Evropa je děravá, že se sem dostávají i nebezpeční lidi. Že mezi nimi JSOU teroristi, že cesta do Evropy je drahá a že nikdo neví kde ti "chudí uprchlíci" berou peníze na cestu, koho kvůli penězům mohli zabít, v lepším případě okrást. A protože zastávám názor košile bližší než kabát (navíc kabát z předaleké galaxie), tak si sem bereme tuhle svoloč, a světově nejstarší komunity křesťanů jsou tam masakrovány, systematicky likvidovány a my řešíme jestli se náhodou nechováme nemorálně, když se bráníme vlastní kulturní likvidaci naprosto netolerantním náboženstvím, který neprošlo během svých násilných dějin žádnou obrodou, renesancí či čímkoliv jiným.
Omlouvám se za trochu roztěkaný text, jen mě totálně nasere, když si přečtu odkaz od flankera o tom že švédská policie (určitě v dobré víře, aby ochránili ty ukřivděný chudáčky přes pogromem) tutlá znásilňování nezletilých nějakými bestiemi z tramtádistánu............ a hned potom si přečtu x důvodů, proč je fajn bejt multikoktejl a mít je tady a zachovat si humanistickou tvář.