Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1344345347349350581

Komentáře

  • Hlavně si nedávné incidenty nesmíme spojovat s migrační vlnou! Jinak jsme xenofobní rasisté :D Až na to, že v Evropě má nejmenší práva pomalu bílý hetero muž. :D
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Tyvole ty kurzy 8-O 8-O :-D :applause: to je jak od Pratchetta
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Poslechněte si výroky několika německých politiků v závěru tohoto videa. Asi se definitivně zbláznili...

  • @Mellien: Jak to myslíš "pomalu"? To už má celkem slušnou řádku let...
  • Já jsem totiž byval nenapravitelný optimista... Stále chci věřit, že zvítězí rozum a logika. :/
  • mě se njevíc líbí reakce západních feministek - žádná :D
    jinak doufám že ta politička z videa co sem dával @flanker.27 bude brzy obohacena a nejlíp v nějaké temné uličce alespoň tak 5 uprchlíkama
  • @flanker.27 krásně to ukazuje, jak jsou většina těch ženských s vymytými mozky, co se nazývají feministkami, hloupé slípky, co přes stromy nevidí les. Proč se nesnaží bojovat například za práva muslimských žen? Nebo za osvětu migrantů přicházejících s naprosto rozdílného kulturního prostředí, kde je pozice ženy vnímána tak rozdílně? Ne, důležitější se přepsat knihy a učebnice tak, aby byly genderově vyvážené...
  • Ty vago já nevím co všichni s těmi feministkami mají? Českou Genderovou komoru zrovna v lásce nemám a v situaci ohledně Akademii věd mi byla spíše nesympatická strana feministek, ale upřímně v dnešní hypermoderní společnosti (jak by to nazval Robejšek) mají problém spíše muži. Podle OECD ve školním systému dominují ženy (lépe se učí), pomalu i v práci. Psycholog Zimbardo píše o krizi mužství, všichni čučej na porno, jenom když vyjde Fallout 4 tak klesne zátěž pornoserverů o 7 % :D. Tak vlastně mi ty dnešní nářky připadají jako rovnice "úspěšná žena = feministka". Netvrdím, že to kluci mají jednoduchý - dominance žen v pedagogice, práva výchovy dětí po rozvodu etc, ale co je moc to je moc. :/
  • wut ? kdo taky teď tvrdí že úspěšná žena=feministka :) feministky naopak nejsou úspěšné protože po vystudování gender studies nemaj co dělat a nic jinýho taky dělat nemůžou a já myslel feministické weby jako na to upozorňoval ten týpek ve videu
  • @Amaroun já nemám nic proti feministkám, které si nenechali zakrýt myšlení nějakou ideologií na úkor racionality. Rozhodně nechci nějak dehonestovat feminismus, přeci nepůjdu proti sobě, že jo :) to snad z mého komentáře nikde nevyplývá.
  • @Amaroun a není to také dáno jinými faktory, například nízkými platy v učitelství? Dále, přeci jen jedná se o péči o děti, k té muži nejsou příliš vedeni ani nemají ty správné hormonální předpoklady, když to vezmu do extrému :D Ale stěžejní zádrhel jsou asi ty platy, pořád je u nás silně zažité, že chlap = živitel, ženská může sázet na to, že se dobře vdá (to je ale hnusná představa, že takhle ženský mohou uvažovat co? :D ). Přijde mi to stejné jako to, proč není více hornic, zednic, truhlářek, protože většina žen takovou práci dělat nechce a nepřijde mi jako řešení cpát holčičkám do hlavy, že na stavbách jsou normální ženský s bouracím kladivem a sbíječkou. Pochybuji, že se pak spíše k takovému fyzicky náročnému povolání přikloní více dívek, někde holt gendrová rovnost kvůli fyzickým limitům platit nemůže a to nepřijde dehonestující pro ženy ale naprosto přirozené a logické.
  • Že já jsem se zase do toho pouštěl... :D
    Ohledně výchovy to spíš beru tak, že v nižším věku jsou spíše děti s matkou a otec se stará později. Odebere (většinou zase chlapce) z mateřské lásky matky a postaví ho na nohy ( z jemné lásky na drsnou lásku jak by řekla Kochanská v Červeným trpaslíku :D ), ale tady je prý právě ta krize hlavně rozvodů kdy děti zůstanou jenom s matkou a problémy se pak nabalují i do další generace...

    Já extrémní feminismus neuznávám a pokud se evoluce nezrychlí řádově na dny pak pořád pochybuji, že mne za mého života bude zajímat ženský tenis. (narážka na fyzické limity) :P Ale někdy se mi zdá, že je to prostě přehnaný z druhé strany - sorry jestli je to trošku z kontextu - do detailu jsem všechny odkazy nepouštěl - jen jsem tak pročítal tady ty příspěvky a i v topicu "Historie vojenství, od kyje k pušce" se objevilo něco o genderové rovnosti, tam kde to nebylo relevantní.
  • upraveno 9. ledna 2016
    @Amaroun já to chápu, hlavně například v diskuzích k nějakým tematickým článkům je to k pláči a takové ty radikální odsudky všech feministek mě celkem mrzí, vždyť jim vděčíme za volební právo :D to ohledně výchovy a podobně jsem myslela s nadsázkou, nemyslím si, že by chlapi neuměli vychovávat nebo učit děti, mohly bychom se od nich v lecčem přiučit :)
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    @flanker.27 Nepovazoval bych za moc dobry zdroj video, ktere je tak ocividne zaujate. Treba to video s Gregorem Gysi na konci je podle Nemcu spatne prelozene.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. ledna 2016
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 9. ledna 2016
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 9. ledna 2016
  • upraveno 9. ledna 2016
    @Vena já nevím, ale to jak se oni severoafricky vyhlížející muži chovali k ženám na Silvestr snad může něco vypovídat o jejich názoru na postavení žen? Tisíce takových mužů, to asi nebude ojedinělá výjimka rekrutující se pouze z řad kriminálních živlů. Mně přijde jako stěžejní pochopit z jakého prostředí pocházejí, snažit se zjistit podmínky v jakých žili než sem dorazili a podle toho se k nim chovat (tím ovšem nemyslím chování ve stylu, nebojte nikdo vám neublíží, můžete si dělat co chcete), myslím tím hlavně to, aby se evropští představitelé tomuto problému postavili čelem a snažili se budoucí nové Evropany nějak vzdělat, ale hlavně, aby byly za takové činy trestáni stejně nekompromisně jako domorodci, ono to ostré odsuzování a zděšení vyjadřované v médiích jinak vychází dosti naprázdno, zaměřila bych se nejprve na kriminalitu a sexuální napadání žen v utečeneckých táborech.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. ledna 2016
  • upraveno 9. ledna 2016
    @flanker.27 jsem ráda, že se vyjádřila k tomu zahalování žen, kdy častým argumentem je skutečně to, že tím chrání něco krásného výjimečného, realita ovšem je, že je to symbol útisku, ze strany mužských protějšků, alespoň takhle zahalování žen vnímám já a proto je my nesympatické ať už jsou argumenty jakkoliv líbivé.

    EDIT: a super je taky komunita pro ex-muslimy, protože věřím, že je fakt velmi obtížné opustit tohle náboženství beze strachu z totální izolace od rodiny nebo přátel a pro ženy to speciálně může někdy být i nebezpečné, což je děsivá představa.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Vena Že má žena v Islámu podřadné postavení je všeobecně známo, z jejich pohledu jsme podřadné bytosti i my rodilí, bílí Evropané
  • upraveno 9. ledna 2016
    @Amaroun jak jsi říkal že chlapi si radši honí ptáky u péčka tak si myslím že je to přece jen lepší než když si někdo ptáka nehodí a jde do ulic obtěžovat ženy (samozřejmě tím neříkám že ten kdo honí tak automaticky u něj odpadá možnost znásilnění) a když vidíš jak se prudce zvedají případy znísilnění (např. Švédsko) které přímo souvisí s rozšířující muslimskou komunitou


  • celkem mě to chytlo :D
  • Jenom tak pro zvednutí nálady...

    https://www.stream.cz/blanik/10008721-zito

    Uculovala jsem se celou dobu, ale verš "Za trvalý pobyt Čechy budou zdobit" mě zlomil.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Tak jsem se zamyslel nad dalším osudem Evropy, vyšlo mi tohle:
    1) západní a severní Evropa se stanou většinově muslimskými nenásilnou cestou
    2) Muslimové vyvolají ozbrojené povstání a násilím se chopí moci
    3) Muslimové vyvolají ozbrojené povstání, ale budou poraženi
    4) Státy západní a severní Evropy budou ovládnuty krajní pravicí, moci se chopí obdoba Hitlera, dojde k muslimskému holokaustu
    5) Vypukne regulérní občanská válka, do které se zapojí státy zvenčí
  • A USA obnoví svoju ekonomiku vývozom zbraní do Európy?
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Aviv No o Američanech si iluze nedělám, ale myslím, že minimálně Velké Británii by se pokusili pomoci intervencí
  • @Achileus Osobně se přikláním spíš k tomu, že budeme (naše děti a jejich děti a...) svědky relativně poklidného převzetí moci od muslimů. Ve všech směrech je to zajímavé téma, které přímo nabádá k všemožným teoriím a hypotézám. A bez problému mě odvádí od učení :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.